Reprezentace
25. 5. 2019
Ženy - Golden European League : SWE - CZE
Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED

MCR-ZKY-C

10. kolo
Náchod2:0Liberec(16, 9)
Nové Veselí1:2Frýdek-Místek(-15, 16, -11)
Přerov0:2KP Brno(-5, -7)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 KP Brno77000 14:021
2 Hlincovka75101 12:317
3 Frýdek-Místek73202 10:613
4 Nymburk73112 9:712
5 Nové Veselí72131 9:911
6 Náchod72005 4:106
7 Přerov71006 2:123
8 Liberec70016 1:141
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. část Mistrovství ČR žákyň, skupina C
Pořadatel: VK Královo Pole
1. kolo
1 11. 5. 2019, 10:00 Hlincovka - Náchod 2:0 (6,21)
2 11. 5. 2019, 10:00 Frýdek-Místek - Nymburk 2:1 (23,-23,7)
3 11. 5. 2019, 10:00 KP Brno - Liberec 2:0 (4,9)
2. kolo
4 11. 5. 2019, 11:30 Přerov - Nové Veselí 0:2 (-20,-18)
5 11. 5. 2019, 11:30 Liberec - Frýdek-Místek 0:2 (-15,-14)
6 11. 5. 2019, 11:30 Hlincovka - KP Brno 0:2 (-22,-13)
3. kolo
7 11. 5. 2019, 17:30 Náchod - Nové Veselí 0:2 (-20,-16)
8 11. 5. 2019, 17:30 Nymburk - Přerov 2:0 (14,14)
9 11. 5. 2019, 17:30 Frýdek-Místek - Hlincovka 0:2 (-21,-22)
4. kolo
10 11. 5. 2019, 14:30 KP Brno - Náchod 2:0 (10,8)
11 11. 5. 2019, 14:30 Přerov - Liberec 2:0 (8,14)
12 11. 5. 2019, 14:30 Nové Veselí - Nymburk 1:2 (24,-25,-13)
5. kolo
13 11. 5. 2019, 16:00 Náchod - Nymburk 0:2 (-11,-13)
14 11. 5. 2019, 16:00 Liberec - Nové Veselí 1:2 (24,-15,-8)
15 11. 5. 2019, 16:00 KP Brno - Frýdek-Místek 2:0 (17,15)
6. kolo
16 11. 5. 2019, 13:00 Hlincovka - Přerov 2:0 (15,19)
7. kolo
17 12. 5. 2019, 09:00 Liberec - Hlincovka NH 0:2 (-8,-8)
18 12. 5. 2019, 09:00 Frýdek-Místek - Přerov NH 2:0 (9,15)
19 12. 5. 2019, 09:00 Nymburk - KP Brno NH 0:2 (-17,-11)
8. kolo
20 12. 5. 2019, 10:30 Frýdek-Místek - Náchod NH 2:0 (10,20)
21 12. 5. 2019, 10:30 KP Brno - Nové Veselí NH 2:0 (10,13)
22 12. 5. 2019, 10:30 Hlincovka - Nymburk NH 2:0 (21,16)
9. kolo
23 12. 5. 2019, 12:00 Přerov - Náchod NH 0:2 (-25,-15)
24 12. 5. 2019, 12:00 Nové Veselí - Hlincovka NH 1:2 (-23,12,-6)
25 12. 5. 2019, 12:00 Nymburk - Liberec NH 2:0 (10,8)
10. kolo
26 12. 5. 2019, 13:30 Náchod - Liberec NH 2:0 (16,9)
27 12. 5. 2019, 13:30 Nové Veselí - Frýdek-Místek NH 1:2 (-15,16,-11)
28 12. 5. 2019, 13:30 Přerov - KP Brno NH 0:2 (-5,-7)
© ČVS 2015-2018