Reprezentace
25. 5. 2019
Ženy - Golden European League : SWE - CZE
Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED

předkolo C

11. kolo
Meteor Praha0:2Tábor(-9, -10)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Studio Sport66000 12:018
2 Kladno63201 10:413
3 České Budějovice63111 9:512
4 Tábor63012 7:610
5 Brandýs nad Labem61104 4:95
6 Braník61023 4:105
7 Meteor Praha60006 0:120
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 4. 2019, 10:00 Studio Sport - Meteor Praha 2:0 (5,14)
2 6. 4. 2019, 10:00 Braník - Brandýs nad Labem 1:2 (-19,18,-13)
2. kolo
3 6. 4. 2019, 11:15 Kladno - České Budějovice 2:1 (16,-23,9)
4 6. 4. 2019, 11:15 Tábor - Studio Sport 0:2 (-11,-12)
3. kolo
5 6. 4. 2019, 12:30 Meteor Praha - Braník 0:2 (-15,-15)
6 6. 4. 2019, 12:30 Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-13,-21)
4. kolo
7 6. 4. 2019, 13:45 Braník - Tábor 0:2 (-19,-22)
8 6. 4. 2019, 13:45 Kladno - Meteor Praha 2:0 (9,14)
5. kolo
9 6. 4. 2019, 15:00 České Budějovice - Brandýs nad Labem 2:0 (13,17)
10 6. 4. 2019, 15:00 Studio Sport - Braník 2:0 (12,7)
6. kolo
11 6. 4. 2019, 16:15 Meteor Praha - České Budějovice 0:2 (-11,-20)
12 6. 4. 2019, 16:15 Tábor - Kladno 1:2 (21,-15,-11)
7. kolo
13 7. 4. 2019, 09:00 Kladno - Studio Sport 0:2 (-11,-10)
14 7. 4. 2019, 09:00 České Budějovice - Tábor 2:0 (22,9)
8. kolo
15 7. 4. 2019, 10:00 Brandýs nad Labem - Meteor Praha 2:0 (15,16)
16 7. 4. 2019, 10:00 Braník - Kladno 0:2 (-19,-13)
9. kolo
17 7. 4. 2019, 11:00 Studio Sport - České Budějovice 2:0 (14,15)
18 7. 4. 2019, 11:00 Tábor - Brandýs nad Labem 2:0 (18,14)
10. kolo
19 7. 4. 2019, 12:00 České Budějovice - Braník 2:1 (-14,2,10)
20 7. 4. 2019, 12:00 Brandýs nad Labem - Studio Sport 0:2 (-9,-15)
11. kolo
21 7. 4. 2019, 13:00 Meteor Praha - Tábor 0:2 (-9,-10)
© ČVS 2015-2018