Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
KOLO
7. kolo
Jirkov2:0Bílovec(6, 10)
Karlovy Vary2:1Lanškroun(26, -16, 10)
Tábor0:2Kralupy(-22, -19)
Napajedla0:2Královo Pole(-20, -7)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Kralupy77000 14:021
2 Jirkov73211 11:614
3 Královo Pole74012 9:613
4 Tábor74003 8:612
5 Napajedla72212 9:811
6 Karlovy Vary71213 7:108
7 Lanškroun70115 3:133
8 Bílovec70025 2:142
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 13. 4. 2019, 09:00 Kralupy - Bílovec 2:0 (14,11)
2 13. 4. 2019, 09:00 Lanškroun - Napajedla 0:2 (-25,-19)
3 13. 4. 2019, 09:00 Jirkov - Karlovy Vary 2:1 (-25,21,9)
4 13. 4. 2019, 09:00 Královo Pole - Tábor 0:2 (-23,-21)
2. kolo
5 13. 4. 2019, 12:00 Bílovec - Karlovy Vary 0:2 (-16,-23)
6 13. 4. 2019, 12:00 Kralupy - Královo Pole 2:0 (11,23)
7 13. 4. 2019, 12:00 Napajedla - Jirkov 2:1 (-22,7,9)
8 13. 4. 2019, 12:00 Tábor - Lanškroun 2:0 (8,22)
3. kolo
9 13. 4. 2019, 14:30 Královo Pole - Bílovec 2:0 (14,17)
10 13. 4. 2019, 14:30 Karlovy Vary - Napajedla 2:1 (25,-16,17)
11 13. 4. 2019, 14:30 Jirkov - Tábor 2:0 (27,14)
12 13. 4. 2019, 14:30 Lanškroun - Kralupy 0:2 (-17,-13)
4. kolo
13 13. 4. 2019, 16:30 Bílovec - Napajedla 1:2 (-8,15,-11)
14 13. 4. 2019, 16:30 Královo Pole - Lanškroun 2:0 (19,18)
15 13. 4. 2019, 16:30 Tábor - Karlovy Vary 2:0 (24,21)
16 13. 4. 2019, 16:30 Kralupy - Jirkov 2:0 (13,19)
5. kolo
17 14. 4. 2019, 08:30 Bílovec - Tábor 0:2 (-18,-14)
18 14. 4. 2019, 08:30 Královo Pole - Karlovy Vary 2:0 (21,24)
19 14. 4. 2019, 08:30 Kralupy - Napajedla 2:0 (14,18)
20 14. 4. 2019, 08:30 Lanškroun - Jirkov 0:2 (-19,-17)
6. kolo
21 14. 4. 2019, 11:00 Lanškroun - Bílovec 2:1 (20,-22,7)
22 14. 4. 2019, 11:00 Napajedla - Tábor 2:0 (19,15)
23 14. 4. 2019, 11:00 Karlovy Vary - Kralupy 0:2 (-20,-22)
24 14. 4. 2019, 11:00 Jirkov - Královo Pole 2:1 (-22,13,6)
7. kolo
25 14. 4. 2019, 13:00 Jirkov - Bílovec 2:0 (6,10)
26 14. 4. 2019, 13:00 Karlovy Vary - Lanškroun 2:1 (26,-16,10)
27 14. 4. 2019, 13:00 Tábor - Kralupy 0:2 (-22,-19)
28 14. 4. 2019, 13:00 Napajedla - Královo Pole 0:2 (-20,-7)
© ČVS 2015-2018