MS-JKY-B

14. kolo
Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.3:0Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek(7, 8, 0)
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek3:0Havířov-Šumbark(10, 18, 13)
Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s.3:2Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B(21, -10, 21, -23, 14)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek-Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s.NE18.11.10:00
Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B-TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolekNE18.11.10:00
Havířov-Šumbark-Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.NE18.11.10:00
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Ing. Jana Kavalová;Na Hermaně 216/22, 73932 Vratimov
1. kolo
1 16. 9. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (8,8,14)
2 15. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Havířov-Šumbark 3:0 (10,10,12)
3 16. 9. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-10,-14,-22)
2. kolo
4 16. 9. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (11,15,13)
5 15. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Havířov-Šumbark 3:0 (10,13,9)
6 16. 9. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-21,-15,-20)
3. kolo
7 23. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-11,-9,-9)
8 23. 9. 2018, 10:00 Havířov-Šumbark - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-12,-8,-13)
9 20. 9. 2018, 16:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 3:0 (11,23,11)
4. kolo
10 23. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-23,-8,-7)
11 23. 9. 2018, 14:00 Havířov-Šumbark - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-16,-15,-20)
12 20. 9. 2018, 19:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 2:3 (-22,16,17,-13,-13)
5. kolo
13 7. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (24,20,20)
14 7. 10. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 3:1 (21,22,-18,19)
15 7. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Havířov-Šumbark 3:0 (6,4,15)
6. kolo
16 7. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:1 (19,-24,21,18)
17 7. 10. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 3:0 (22,21,20)
18 7. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Havířov-Šumbark 3:0 (7,12,6)
7. kolo
19 14. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Havířov-Šumbark 3:0 (20,11,10)
20 14. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-14,-23,-19)
21 14. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3:0 (20,20,16)
8. kolo
22 14. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Havířov-Šumbark 3:1 (23,-22,20,21)
23 14. 10. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-25,-12,-16)
24 14. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3:0 (11,4,21)
9. kolo
25 21. 10. 2018, 09:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:0 (25,18,19)
26 21. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 3:0 (13,9,11)
27 21. 10. 2018, 10:00 Havířov-Šumbark - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-14,-8,-12)
10. kolo
28 21. 10. 2018, 13:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek 3:2 (-22,18,18,-22,10)
29 21. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 3:0 (19,4,18)
30 21. 10. 2018, 14:00 Havířov-Šumbark - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-7,-9,-9)
11. kolo
31 4. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 1:3 (-24,20,-23,-17)
32 4. 11. 2018, 10:00 Havířov-Šumbark - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 0:3 (-23,-19,-12)
33 4. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek NH 3:0 (16,23,13)
12. kolo
34 4. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-14,-10,-16)
35 4. 11. 2018, 14:00 Havířov-Šumbark - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. 0:3 (-17,-15,-19)
36 4. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek NH 3:0 (15,23,20)
13. kolo
37 11. 11. 2018, 12:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek NH 3:0 (1,10,9)
38 11. 11. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Havířov-Šumbark 3:0 (11,13,12)
39 11. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 3:0 (20,17,26)
14. kolo
40 11. 11. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek NH 3:0 (7,8,0)
41 11. 11. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Havířov-Šumbark 3:0 (10,18,13)
42 11. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B 3:2 (21,-10,21,-23,14)
15. kolo
43 18. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. Pszczolka K.
44 18. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kubalová B.
45 18. 11. 2018, 10:00 Havířov-Šumbark - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Halatová P.
16. kolo
46 18. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. Pszczolka K.
47 18. 11. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kubalová B.
48 18. 11. 2018, 14:00 Havířov-Šumbark - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Halatová P.
17. kolo
49 25. 11. 2018, 10:00 Havířov-Šumbark - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Labuda R.
50 25. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Cigánová M.
51 25. 11. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. Morávek B.
18. kolo
52 25. 11. 2018, 14:00 Havířov-Šumbark - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Labuda R.
53 25. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B Cigánová M.
54 25. 11. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. Morávek B.
19. kolo
55 2. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kohout K.
56 29. 11. 2018, 16:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Barteczko K.
57 2. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Havířov-Šumbark Lech J.
20. kolo
58 2. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kohout K.
59 29. 11. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Barteczko K.
60 2. 12. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Havířov-Šumbark Lech J.
© ČVS 2015-2018