Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

skupina B

36. kolo
T.J. Sokol Frýdek - Místek B-VK Karviná
TJ Třineckých železáren-KV Kopřivnice
VK Raškovice-TJ Frenštát pod Radhoštěm B
VKB Frýdlant nad Ostravicí B-VK Valašské Meziříčí
VKB Frýdlant nad Ostravicí A-
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Karviná 28 22 3 2 1 80:16 2259:1607 74
2 VK Valašské Meziříčí 28 21 2 0 5 70:25 2188:1782 67
3 T.J. Sokol Frýdek - Místek B 30 22 0 1 7 71:32 2373:1831 67
4 VKB Frýdlant nad Ostravicí A 30 17 3 0 10 63:42 2279:2107 57
5 VK Raškovice 28 16 1 3 8 60:38 2197:1803 53
6 KV Kopřivnice 28 11 0 3 14 44:54 2025:1979 36
7 TJ Třineckých železáren 28 7 1 0 20 32:63 1797:2141 23
8 TJ Frenštát pod Radhoštěm B 28 1 0 2 23 11:82 1378:2259 3
9 VKB Frýdlant nad Ostravicí B 28 0 1 0 27 4:83 1163:2150 2
kalendář skupiny
řídíci soutěže:Ing. Kateřina Pomahačová,73541 Petřvald Na Pustkách 823,tel:733749627 ;email.kpomahacova@seznam.cz
1. kolo
1 28. 9. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-20,-22,-10)
2 28. 9. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - .
3 17. 11. 2019, 10:00 VK Raškovice - VK Valašské Meziříčí 3:0 (5,22,16)
4 28. 9. 2019, 10:00 TJ Třineckých železáren - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:2 (11,22,-19,-20,10)
5 7. 12. 2019, 10:00 VK Karviná - KV Kopřivnice 3:0 (17,14,22)
2. kolo
6 28. 9. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 3:1 (16,25,-13,17)
7 28. 9. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - .
8 17. 11. 2019, 14:00 VK Raškovice - VK Valašské Meziříčí 1:3 (-22,-17,12,-19)
9 28. 9. 2019, 14:00 TJ Třineckých železáren - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (23,14,24)
10 7. 12. 2019, 14:00 VK Karviná - KV Kopřivnice 1:3 (-23,14,-17,-14)
3. kolo
11 5. 10. 2019, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - KV Kopřivnice 3:1 (16,8,-17,19)
12 5. 10. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VK Karviná 0:3 (-14,-15,-11)
13 5. 10. 2019, 09:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Třineckých železáren 3:0 (19,16,15)
14 5. 10. 2019, 10:00 - VK Raškovice .
15 5. 10. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (17,17,13)
4. kolo
16 5. 10. 2019, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - KV Kopřivnice 3:1 (13,-14,22,17)
17 5. 10. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VK Karviná 0:3 (-9,-16,-14)
18 5. 10. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Třineckých železáren 3:0 (12,15,23)
19 5. 10. 2019, 14:00 - VK Raškovice .
20 5. 10. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (7,11,16)
5. kolo
21 12. 10. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-7,-11,-19)
22 13. 10. 2019, 09:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 2:3 (21,12,-16,-14,-5)
23 12. 10. 2019, 10:00 TJ Třineckých železáren - .
24 12. 10. 2019, 10:00 VK Karviná - VK Valašské Meziříčí 2:3 (-15,-25,20,21,-12)
25 12. 10. 2019, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:X
6. kolo
26 12. 10. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-17,-17,-3)
27 13. 10. 2019, 12:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 3:1 (20,17,-17,17)
28 12. 10. 2019, 14:00 TJ Třineckých železáren - .
29 12. 10. 2019, 14:00 VK Karviná - VK Valašské Meziříčí 3:0 (26,24,18)
30 12. 10. 2019, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:X
7. kolo
31 19. 10. 2019, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (12,6,8)
32 19. 10. 2019, 09:00 VK Valašské Meziříčí - KV Kopřivnice 3:1 (21,-20,19,20)
33 19. 10. 2019, 10:00 - VK Karviná .
34 19. 10. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - TJ Třineckých železáren 3:1 (23,-24,9,11)
35 8. 2. 2020, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VK Raškovice 0:3 (-8,-7,-11)
8. kolo
36 19. 10. 2019, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (10,12,8)
37 19. 10. 2019, 13:00 VK Valašské Meziříčí - KV Kopřivnice 3:2 (16,20,-19,-26,9)
38 19. 10. 2019, 14:00 - VK Karviná .
39 19. 10. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - TJ Třineckých železáren 3:0 (16,22,18)
40 8. 2. 2020, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VK Raškovice 0:3 (-16,-18,-12)
9. kolo
41 3. 11. 2019, 09:00 VK Raškovice - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-20,-17,-21)
42 15. 2. 2020, 10:00 TJ Třineckých železáren - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (8,18,15)
43 2. 11. 2019, 10:00 VK Karviná - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 3:0 (12,11,17)
44 2. 11. 2019, 10:00 KV Kopřivnice - .
45 2. 11. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-6,-4,-10)
10. kolo
46 3. 11. 2019, 12:00 VK Raškovice - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-24,-18,-19)
47 15. 2. 2020, 14:00 TJ Třineckých železáren - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (13,14,13)
48 2. 11. 2019, 14:00 VK Karviná - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 3:0 (16,21,16)
49 2. 11. 2019, 14:00 KV Kopřivnice - .
50 2. 11. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-16,-11,-13)
11. kolo
51 8. 11. 2019, 16:30 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-25,-20,-24)
52 9. 11. 2019, 10:00 - TJ Frenštát pod Radhoštěm B .
53 22. 2. 2020, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - KV Kopřivnice 3:0 (19,20,16)
54 9. 11. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VK Karviná 0:3 (-16,-14,-11)
55 22. 2. 2020, 10:00 VK Raškovice - TJ Třineckých železáren NH - ZŠ Dobrá 3:0 (13,14,13)
12. kolo
56 8. 11. 2019, 19:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VK Valašské Meziříčí 3:1 (-11,20,18,20)
57 9. 11. 2019, 14:00 - TJ Frenštát pod Radhoštěm B .
58 22. 2. 2020, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - KV Kopřivnice 3:0 (15,14,24)
59 9. 11. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VK Karviná 0:3 (-10,-10,-7)
60 22. 2. 2020, 14:00 VK Raškovice - TJ Třineckých železáren NH - ZŠ Dobrá 3:0 (8,15,10)
13. kolo
61 16. 11. 2019, 10:00 TJ Třineckých železáren - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 1:3 (-23,17,-15,-7)
62 21. 9. 2019, 10:00 VK Karviná - VK Raškovice 3:2 (16,22,-14,-13,8)
63 16. 11. 2019, 10:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (16,15,19)
64 8. 3. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VKB Frýdlant nad Ostravicí A NH - Sportovní hala Frenštát pod Radhoštěm, Martinská čtvrť 1704 0:3 (-4,-10,-23)
65 16. 11. 2019, 10:00 VK Valašské Meziříčí - .
14. kolo
66 16. 11. 2019, 14:00 TJ Třineckých železáren - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-14,-10,-5)
67 21. 9. 2019, 14:00 VK Karviná - VK Raškovice 2:3 (24,-16,-22,23,-9)
68 16. 11. 2019, 14:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (17,22,20)
69 8. 3. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VKB Frýdlant nad Ostravicí A NH - Sportovní hala Frenštát pod Radhoštěm, Martinská čtvrť 1704 1:3 (-8,22,-20,-25)
70 16. 11. 2019, 14:00 VK Valašské Meziříčí - .
15. kolo
71 23. 11. 2019, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - .
72 23. 11. 2019, 09:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VK Valašské Meziříčí 1:3 (-10,20,-21,-18)
73 23. 11. 2019, 11:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 1:3 (-19,-21,24,-18)
74 23. 11. 2019, 09:00 VK Raškovice - KV Kopřivnice 3:0 (22,11,20)
75 23. 11. 2019, 10:00 TJ Třineckých železáren - VK Karviná NH - 6.ZŠ, Slezská 776 0:3 (-22,-9,-15)
16. kolo
76 23. 11. 2019, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - .
77 23. 11. 2019, 13:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-23,-19,-23)
78 23. 11. 2019, 15:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:2 (23,-18,21,-20,7)
79 23. 11. 2019, 11:30 VK Raškovice - KV Kopřivnice 3:0 (15,17,21)
80 23. 11. 2019, 14:00 TJ Třineckých železáren - VK Karviná NH - 6.ZŠ, Slezská 776 0:3 (-14,-24,-16)
17. kolo
81 30. 11. 2019, 10:00 VK Karviná - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 3:0 (18,24,15)
82 30. 11. 2019, 10:00 KV Kopřivnice - TJ Třineckých železáren 3:1 (14,-16,20,12)
83 30. 11. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VK Raškovice 0:3 (-12,-4,-9)
84 13. 12. 2019, 16:30 VK Valašské Meziříčí - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (9,12,17)
85 30. 11. 2019, 10:00 - VKB Frýdlant nad Ostravicí A .
18. kolo
86 30. 11. 2019, 14:00 VK Karviná - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 3:0 (16,23,10)
87 30. 11. 2019, 14:00 KV Kopřivnice - TJ Třineckých železáren 3:0 (23,14,19)
88 30. 11. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VK Raškovice 1:3 (-18,-9,23,-11)
89 13. 12. 2019, 19:00 VK Valašské Meziříčí - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (9,13,19)
90 30. 11. 2019, 14:00 - VKB Frýdlant nad Ostravicí A .
19. kolo
91 11. 1. 2020, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 2:3 (-22,-25,21,24,-10)
92 11. 1. 2020, 10:00 - VKB Frýdlant nad Ostravicí B .
93 11. 1. 2020, 09:00 VK Valašské Meziříčí - VK Raškovice 3:0 (17,17,18)
94 11. 1. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Třineckých železáren 1:3 (-14,-16,22,-16)
95 11. 1. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - VK Karviná 0:3 (-22,-18,-13)
20. kolo
96 11. 1. 2020, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 3:0 (9,19,21)
97 11. 1. 2020, 14:00 - VKB Frýdlant nad Ostravicí B .
98 11. 1. 2020, 13:00 VK Valašské Meziříčí - VK Raškovice 3:0 (22,22,18)
99 11. 1. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - TJ Třineckých železáren 0:3 (-23,-27,-22)
100 11. 1. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - VK Karviná 2:3 (19,21,-17,-14,-8)
21. kolo
101 18. 1. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 1:3 (-22,23,-12,-19)
102 29. 2. 2020, 10:00 VK Karviná - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (12,12,14)
103 18. 1. 2020, 10:00 TJ Třineckých železáren - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-18,-13,-20)
104 18. 1. 2020, 10:00 VK Raškovice - .
105 18. 1. 2020, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 0:3 (-8,-13,-12)
22. kolo
106 18. 1. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-23,-21,-10)
107 29. 2. 2020, 14:00 VK Karviná - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (11,11,10)
108 18. 1. 2020, 14:00 TJ Třineckých železáren - VK Valašské Meziříčí 1:3 (-10,20,-11,-21)
109 18. 1. 2020, 14:00 VK Raškovice - .
110 18. 1. 2020, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 0:3 (-13,-16,-12)
23. kolo
111 25. 1. 2020, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (13,9,7)
112 25. 1. 2020, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VK Raškovice 0:3 (-13,-17,-17)
113 25. 1. 2020, 10:00 - TJ Třineckých železáren .
114 26. 1. 2020, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VK Karviná 0:3 (-11,-21,-12)
115 25. 1. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - KV Kopřivnice 1:3 (-21,-19,18,-12)
24. kolo
116 25. 1. 2020, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (6,15,2)
117 25. 1. 2020, 17:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VK Raškovice 3:1 (23,21,-26,18)
118 25. 1. 2020, 14:00 - TJ Třineckých železáren .
119 26. 1. 2020, 14:00 VK Valašské Meziříčí - VK Karviná 0:3 (-18,-16,-13)
120 25. 1. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - KV Kopřivnice 0:3 (-15,-18,-24)
25. kolo
121 8. 2. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-10,-13,-13)
122 8. 2. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-13,-15,-15)
123 8. 2. 2020, 10:00 VK Karviná - .
124 8. 2. 2020, 10:00 TJ Třineckých železáren - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 0:3 (-19,-22,-10)
125 19. 10. 2019, 09:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (4,8,6)
26. kolo
126 8. 2. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 0:3 (-9,-10,-16)
127 8. 2. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - VK Valašské Meziříčí 0:3 (-17,-22,-23)
128 8. 2. 2020, 14:00 VK Karviná - .
129 8. 2. 2020, 14:00 TJ Třineckých železáren - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 1:3 (-17,-18,22,-22)
130 19. 10. 2019, 12:00 VK Raškovice - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (6,9,10)
27. kolo
131 15. 2. 2020, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VK Raškovice 3:1 (-14,18,25,15)
132 2. 11. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - TJ Třineckých železáren 0:3 (-19,-11,-18)
133 1. 12. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VK Karviná 0:3 (-5,-15,-20)
134 15. 2. 2020, 10:00 - KV Kopřivnice .
135 16. 2. 2020, 10:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (11,20,18)
28. kolo
136 15. 2. 2020, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VK Raškovice 0:3 (-19,-20,-23)
137 2. 11. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - TJ Třineckých železáren 0:3 (-10,-13,-22)
138 1. 12. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - VK Karviná 1:3 (21,-8,-9,-15)
139 15. 2. 2020, 14:00 - KV Kopřivnice .
140 16. 2. 2020, 14:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (19,12,8)
29. kolo
141 21. 2. 2020, 16:30 VK Valašské Meziříčí - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 3:1 (19,17,-17,15)
142 22. 2. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - .
143 9. 11. 2019, 10:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 2:3 (-19,27,14,-13,-12)
144 15. 12. 2019, 10:00 VK Karviná - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (21,14,11)
145 9. 11. 2019, 10:00 TJ Třineckých železáren - VK Raškovice 1:3 (23,-20,-19,-26)
30. kolo
146 21. 2. 2020, 19:00 VK Valašské Meziříčí - T.J. Sokol Frýdek - Místek B 3:1 (15,17,-18,19)
147 22. 2. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - .
148 9. 11. 2019, 14:00 KV Kopřivnice - VKB Frýdlant nad Ostravicí A 1:3 (-17,20,-17,-20)
149 15. 12. 2019, 14:00 VK Karviná - VKB Frýdlant nad Ostravicí B 3:0 (6,21,13)
150 9. 11. 2019, 14:00 TJ Třineckých železáren - VK Raškovice 0:3 (-13,-20,-18)
31. kolo
151 7. 3. 2020, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - TJ Třineckých železáren 3:1 (-22,9,8,9)
152 8. 3. 2020, 09:00 VK Raškovice - VK Karviná 0:3 (-14,-19,-16)
153 7. 3. 2020, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - KV Kopřivnice 0:3 (-7,-12,-9)
154 16. 11. 2019, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (20,19,18)
155 7. 3. 2020, 10:00 - VK Valašské Meziříčí .
32. kolo
156 7. 3. 2020, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - TJ Třineckých železáren 3:1 (-22,11,20,18)
157 8. 3. 2020, 12:00 VK Raškovice - VK Karviná 2:3 (-23,-20,23,18,-7)
158 7. 3. 2020, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - KV Kopřivnice 0:3 (-11,-9,-16)
159 16. 11. 2019, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - TJ Frenštát pod Radhoštěm B 3:0 (22,23,18)
160 7. 3. 2020, 14:00 - VK Valašské Meziříčí .
33. kolo
161 14. 3. 2020, 10:00 - T.J. Sokol Frýdek - Místek B .
162 14. 3. 2020, 10:00 VK Valašské Meziříčí - VKB Frýdlant nad Ostravicí A .
163 14. 3. 2020, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VKB Frýdlant nad Ostravicí B .
164 14. 3. 2020, 10:00 KV Kopřivnice - VK Raškovice .
165 12. 3. 2020, 16:40 VK Karviná - TJ Třineckých železáren .
34. kolo
166 14. 3. 2020, 14:00 - T.J. Sokol Frýdek - Místek B .
167 14. 3. 2020, 14:00 VK Valašské Meziříčí - VKB Frýdlant nad Ostravicí A .
168 14. 3. 2020, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VKB Frýdlant nad Ostravicí B .
169 14. 3. 2020, 14:00 KV Kopřivnice - VK Raškovice .
170 12. 3. 2020, 18:20 VK Karviná - TJ Třineckých železáren .
35. kolo
171 21. 3. 2020, 10:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VK Karviná .
172 21. 3. 2020, 10:00 TJ Třineckých železáren - KV Kopřivnice .
173 21. 3. 2020, 10:00 VK Raškovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm B .
174 21. 3. 2020, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VK Valašské Meziříčí .
175 21. 3. 2020, 10:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - .
36. kolo
176 21. 3. 2020, 14:00 T.J. Sokol Frýdek - Místek B - VK Karviná .
177 21. 3. 2020, 14:00 TJ Třineckých železáren - KV Kopřivnice .
178 21. 3. 2020, 14:00 VK Raškovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm B .
179 21. 3. 2020, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí B - VK Valašské Meziříčí .
180 21. 3. 2020, 14:00 VKB Frýdlant nad Ostravicí A - .
© ČVS 2015-2018