regionální liga kadetů

12. kolo
Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s.3:0Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.(18, 10, 16)
Red Frýdlant nad Ostravicí0:3Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.(-15, -16, -18)
Volejbalový spolek Ostrava3:1Blue Volley Ostrava B(15, -20, 26, 18)
Příští kolo
Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s.-Frenštát pod RadhoštěmSO30.11.9:00
Happy Sport Opava, z.s.-Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s.SO30.11.9:00
Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.-Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.SO30.11.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Happy Sport Opava, z.s. 8 8 0 0 0 24:1 629:358 24
2 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 8 6 0 0 2 18:8 594:511 18
3 Blue Volley Ostrava B 8 5 1 0 2 19:8 623:524 17
4 Volejbalový spolek Ostrava 8 5 1 0 2 19:10 668:557 17
5 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 8 4 0 2 2 17:14 672:633 14
6 Red Frýdlant nad Ostravicí 8 3 0 0 5 11:17 552:605 9
7 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 8 2 0 0 6 9:18 538:573 6
8 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 8 1 0 0 7 4:21 430:597 3
9 Frenštát pod Radhoštěm 8 0 0 0 8 0:24 252:600 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 09:00 Frenštát pod Radhoštěm - Red Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-9,-14,-5)
2 5. 10. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Happy Sport Opava, z.s. 0:3 (-11,-12,-12)
3 27. 10. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-13,-12,-17)
2. kolo
4 5. 10. 2019, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (20,-11,-19,-19)
5 5. 10. 2019, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava Božetěchova 755 Olomouc - Hodolany 3:0 (9,18,23)
6 27. 10. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava B Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 0:3 (-23,-19,-21)
3. kolo
7 5. 10. 2019, 14:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:3 (-9,-15,-17)
8 5. 10. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava 0:3 (-22,-19,-12)
9 27. 10. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava B 0:3 (-9,-19,-21)
4. kolo
10 12. 10. 2019, 09:00 Blue Volley Ostrava B - Frenštát pod Radhoštěm NH - ZŠ Jugoslávská 3:0 (6,8,14)
11 12. 10. 2019, 09:00 Volejbalový spolek Ostrava - Red Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (14,13,-19,14)
12 12. 10. 2019, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 3:1 (-13,20,17,20)
5. kolo
13 12. 10. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Happy Sport Opava, z.s. NH - ZŠ JugoslávskáGajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-3,-4,-7)
14 12. 10. 2019, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka 3:1 (24,-23,14,17)
15 12. 10. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí 1:3 (-23,-24,15,-20)
6. kolo
16 12. 10. 2019, 14:00 Blue Volley Ostrava B - Happy Sport Opava, z.s. NH - ZŠ Jugoslávská 0:3 (-22,-26,-11)
17 12. 10. 2019, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (15,19,12)
18 12. 10. 2019, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-20,-21,-20)
7. kolo
19 16. 11. 2019, 09:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 3:1 (-20,23,22,13)
20 2. 11. 2019, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 3:1 (13,14,-26,15)
21 2. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava 3:1 (-16,26,20,23)
8. kolo
22 16. 11. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Blue Volley Ostrava B Komenského 420 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant 0:3 (-18,-6,-19)
23 2. 11. 2019, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Edvarda Beneše 961 Opava - Kateřinky 3:0 (15,19,14)
24 2. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalový spolek Ostrava Radniční náměstí 1040 Šenov 0:3 (-11,-18,-11)
9. kolo
25 16. 11. 2019, 14:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Blue Volley Ostrava B 0:3 (-23,-12,-21)
26 2. 11. 2019, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (20,10,16)
27 2. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (8,10,5)
10. kolo
28 9. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (12,9,9)
29 9. 11. 2019, 09:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Happy Sport Opava, z.s. 0:3 (-15,-13,-10)
30 9. 11. 2019, 09:00 Volejbalový spolek Ostrava - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 3:2 (23,-19,14,-23,12)
11. kolo
31 9. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Božetěchova 755 Olomouc - Hodolany 0:3 (-10,-18,-20)
32 9. 11. 2019, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Komenského 420 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant 3:0 (14,21,11)
33 9. 11. 2019, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Blue Volley Ostrava B Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka 2:3 (-20,20,17,-24,-15)
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (18,10,16)
35 9. 11. 2019, 14:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-15,-16,-18)
36 9. 11. 2019, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - Blue Volley Ostrava B 3:1 (15,-20,26,18)
13. kolo
37 30. 11. 2019, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Frenštát pod Radhoštěm .
38 30. 11. 2019, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. Košnovský P.
39 30. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Weisser V.
14. kolo
40 30. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Red Frýdlant nad Ostravicí Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí .
41 30. 11. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava Edvarda Beneše 961 Opava - Kateřinky Košnovský P.
42 30. 11. 2019, 11:30 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava B Radniční náměstí 1040 Šenov Weisser V.
15. kolo
43 30. 11. 2019, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Red Frýdlant nad Ostravicí .
44 30. 11. 2019, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava Košnovský P.
45 30. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava B Weisser V.
16. kolo
46 8. 2. 2020, 09:00 Blue Volley Ostrava B - Frenštát pod Radhoštěm .
47 8. 2. 2020, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava .
48 8. 2. 2020, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. Trávníček J.
17. kolo
49 8. 2. 2020, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Happy Sport Opava, z.s. Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava .
50 8. 2. 2020, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalový spolek Ostrava Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín .
51 8. 2. 2020, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Božetěchova 755 Olomouc - Hodolany Trávníček J.
18. kolo
52 8. 2. 2020, 14:00 Blue Volley Ostrava B - Happy Sport Opava, z.s. .
53 8. 2. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Red Frýdlant nad Ostravicí .
54 8. 2. 2020, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Trávníček J.
19. kolo
55 15. 2. 2020, 09:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Blue Volley Ostrava B .
56 15. 2. 2020, 09:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalový spolek Ostrava .
57 15. 2. 2020, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Happy Sport Opava, z.s. .
20. kolo
58 15. 2. 2020, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Blue Volley Ostrava B Komenského 420 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant .
59 15. 2. 2020, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava .
60 15. 2. 2020, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí .
21. kolo
61 15. 2. 2020, 14:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
62 15. 2. 2020, 14:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
63 15. 2. 2020, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
22. kolo
64 7. 3. 2020, 09:00 Volejbalový spolek Ostrava - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
65 7. 3. 2020, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm .
66 7. 3. 2020, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Red Frýdlant nad Ostravicí .
23. kolo
67 7. 3. 2020, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Blue Volley Ostrava B Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka .
68 7. 3. 2020, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín .
69 7. 3. 2020, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Edvarda Beneše 961 Opava - Kateřinky .
24. kolo
70 7. 3. 2018, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - Blue Volley Ostrava B .
71 7. 3. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
72 7. 3. 2018, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
Vedoucí soutěže: Hana Zelová, tel. 736 503 708, mail: zelova.sskostrava@gmail.com
© ČVS 2015-2018