regionální liga kadetů

21. kolo
Red Frýdlant nad Ostravicí-Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s.
Frenštát pod Radhoštěm-Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.
Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s.-Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.
Příští kolo
Volejbalový spolek Ostrava-Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s.SO7.3.9:00
Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.-Frenštát pod RadhoštěmSO7.3.9:00
Happy Sport Opava, z.s.-Red Frýdlant nad OstravicíSO7.3.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Happy Sport Opava, z.s. 10 9 0 1 0 29:4 810:497 28
2 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 10 8 0 0 2 24:9 764:621 24
3 Volejbalový spolek Ostrava 10 6 2 0 2 25:12 827:722 22
4 Blue Volley Ostrava B 10 6 1 0 3 23:11 782:654 20
5 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 10 6 0 2 2 23:14 822:711 20
6 Red Frýdlant nad Ostravicí 10 4 0 0 6 14:20 677:719 12
7 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 10 2 0 0 8 9:24 654:725 6
8 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 10 1 0 0 9 4:27 491:747 3
9 Frenštát pod Radhoštěm 10 0 0 0 10 0:30 319:750 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 09:00 Frenštát pod Radhoštěm - Red Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-9,-14,-5)
2 5. 10. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Happy Sport Opava, z.s. 0:3 (-11,-12,-12)
3 27. 10. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-13,-12,-17)
2. kolo
4 5. 10. 2019, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. Záhuní 408 Frenštát pod Radhoštěm 1:3 (20,-11,-19,-19)
5 5. 10. 2019, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava Božetěchova 755 Olomouc - Hodolany 3:0 (9,18,23)
6 27. 10. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava B Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín 0:3 (-23,-19,-21)
3. kolo
7 5. 10. 2019, 14:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 0:3 (-9,-15,-17)
8 5. 10. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava 0:3 (-22,-19,-12)
9 27. 10. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava B 0:3 (-9,-19,-21)
4. kolo
10 12. 10. 2019, 09:00 Blue Volley Ostrava B - Frenštát pod Radhoštěm NH - ZŠ Jugoslávská 3:0 (6,8,14)
11 12. 10. 2019, 09:00 Volejbalový spolek Ostrava - Red Frýdlant nad Ostravicí 3:1 (14,13,-19,14)
12 12. 10. 2019, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 3:1 (-13,20,17,20)
5. kolo
13 12. 10. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Happy Sport Opava, z.s. NH - ZŠ JugoslávskáGajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava 0:3 (-3,-4,-7)
14 12. 10. 2019, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka 3:1 (24,-23,14,17)
15 12. 10. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí 1:3 (-23,-24,15,-20)
6. kolo
16 12. 10. 2019, 14:00 Blue Volley Ostrava B - Happy Sport Opava, z.s. NH - ZŠ Jugoslávská 0:3 (-22,-26,-11)
17 12. 10. 2019, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (15,19,12)
18 12. 10. 2019, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-20,-21,-20)
7. kolo
19 16. 11. 2019, 09:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 3:1 (-20,23,22,13)
20 2. 11. 2019, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 3:1 (13,14,-26,15)
21 2. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava 3:1 (-16,26,20,23)
8. kolo
22 16. 11. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Blue Volley Ostrava B Komenského 420 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant 0:3 (-18,-6,-19)
23 2. 11. 2019, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Edvarda Beneše 961 Opava - Kateřinky 3:0 (15,19,14)
24 2. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalový spolek Ostrava Radniční náměstí 1040 Šenov 0:3 (-11,-18,-11)
9. kolo
25 16. 11. 2019, 14:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Blue Volley Ostrava B 0:3 (-23,-12,-21)
26 2. 11. 2019, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (20,10,16)
27 2. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (8,10,5)
10. kolo
28 9. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (12,9,9)
29 9. 11. 2019, 09:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Happy Sport Opava, z.s. 0:3 (-15,-13,-10)
30 9. 11. 2019, 09:00 Volejbalový spolek Ostrava - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 3:2 (23,-19,14,-23,12)
11. kolo
31 9. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Božetěchova 755 Olomouc - Hodolany 0:3 (-10,-18,-20)
32 9. 11. 2019, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Komenského 420 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant 3:0 (14,21,11)
33 9. 11. 2019, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Blue Volley Ostrava B Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka 2:3 (-20,20,17,-24,-15)
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (18,10,16)
35 9. 11. 2019, 14:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0:3 (-15,-16,-18)
36 9. 11. 2019, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - Blue Volley Ostrava B 3:1 (15,-20,26,18)
13. kolo
37 30. 11. 2019, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Frenštát pod Radhoštěm 3:0 (11,10,7)
38 30. 11. 2019, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 3:0 (14,16,25)
39 30. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (8,10,8)
14. kolo
40 30. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Red Frýdlant nad Ostravicí Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí 0:3 (-21,-5,-13)
41 30. 11. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava Edvarda Beneše 961 Opava - Kateřinky 0:3 (-22,-19,-20)
42 30. 11. 2019, 11:30 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava B Radniční náměstí 1040 Šenov 0:3 (-12,-13,-10)
15. kolo
43 30. 11. 2019, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Red Frýdlant nad Ostravicí 3:0 (16,14,20)
44 30. 11. 2019, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava 2:3 (10,-22,-23,9,-9)
45 30. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava B 3:1 (-20,15,21,23)
16. kolo
46 8. 2. 2020, 09:00 Blue Volley Ostrava B - Frenštát pod Radhoštěm .
47 8. 2. 2020, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava .
48 8. 2. 2020, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. Trávníček J.
17. kolo
49 8. 2. 2020, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Happy Sport Opava, z.s. Gajdošova 1893 Ostrava - Moravská Ostrava .
50 8. 2. 2020, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalový spolek Ostrava Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín .
51 8. 2. 2020, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Božetěchova 755 Olomouc - Hodolany Trávníček J.
18. kolo
52 8. 2. 2020, 14:00 Blue Volley Ostrava B - Happy Sport Opava, z.s. .
53 8. 2. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Red Frýdlant nad Ostravicí .
54 8. 2. 2020, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Trávníček J.
19. kolo
55 15. 2. 2020, 09:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Blue Volley Ostrava B .
56 15. 2. 2020, 09:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalový spolek Ostrava .
57 15. 2. 2020, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Happy Sport Opava, z.s. .
20. kolo
58 15. 2. 2020, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Blue Volley Ostrava B Komenského 420 Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant .
59 15. 2. 2020, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Volejbalový spolek Ostrava .
60 15. 2. 2020, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Šafaříkova 726 Valašské Meziříčí .
21. kolo
61 15. 2. 2020, 14:00 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
62 15. 2. 2020, 14:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
63 15. 2. 2020, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
22. kolo
64 7. 3. 2020, 09:00 Volejbalový spolek Ostrava - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
65 7. 3. 2020, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm .
66 7. 3. 2020, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Red Frýdlant nad Ostravicí .
23. kolo
67 7. 3. 2020, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Blue Volley Ostrava B Krakovská 1095 Ostrava - Hrabůvka .
68 7. 3. 2020, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. Msgr. Šrámka 1105 Nový Jičín .
69 7. 3. 2020, 11:30 Red Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. Edvarda Beneše 961 Opava - Kateřinky .
24. kolo
70 7. 3. 2018, 14:00 Volejbalový spolek Ostrava - Blue Volley Ostrava B .
71 7. 3. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
72 7. 3. 2018, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
Vedoucí soutěže: Hana Zelová, tel. 736 503 708, mail: zelova.sskostrava@gmail.com
© ČVS 2015-2018