Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE

moravská liga kadetů

22. kolo
Valašské Meziříčí-Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s.
TJ ODRY, z.s.-Ostrava
Janovice-Opava
Příští kolo
Valašské Meziříčí-Blue Volley Ostrava, z.s.SO9.3.12:30
TJ ODRY, z.s.-Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.SO9.3.12:30
Janovice-Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.SO9.3.12:30
kalendář skupiny
1. kolo
1 15. 9. 2018, 10:00 TJ ODRY, z.s. - Janovice pořadatel:TJ ODRY, z.s. .
2 15. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Opava pořadatel:TJ Nový Jičín .
3 15. 9. 2018, 10:00 Ostrava - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
2. kolo
4 15. 9. 2018, 12:30 Janovice - Valašské Meziříčí pořadatel:TJ ODRY, z.s. .
5 15. 9. 2018, 12:30 Opava - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:TJ Nový Jičín .
6 15. 9. 2018, 12:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
3. kolo
7 15. 9. 2018, 15:00 TJ ODRY, z.s. - Valašské Meziříčí pořadatel:TJ ODRY, z.s. .
8 15. 9. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:TJ Nový Jičín .
9 15. 9. 2018, 15:00 Ostrava - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
4. kolo
10 20. 10. 2018, 10:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ ODRY, z.s. Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
11 20. 10. 2018, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Janovice pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Olomouc .
12 20. 10. 2018, 10:00 Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. pořadatel:Valašské Meziříčí .
5. kolo
13 20. 10. 2018, 12:30 TJ ODRY, z.s. - Opava Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
14 20. 10. 2018, 12:30 Janovice - Ostrava pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Olomouc .
15 20. 10. 2018, 12:30 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Valašské Meziříčí .
6. kolo
16 20. 10. 2018, 15:00 Opava - Blue Volley Ostrava, z.s. Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
17 20. 10. 2018, 15:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Ostrava pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Olomouc .
18 20. 10. 2018, 15:00 Valašské Meziříčí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Valašské Meziříčí .
7. kolo
19 17. 11. 2018, 10:00 Janovice - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. pořadatel:Janovice .
20 17. 11. 2018, 10:00 Opava - Valašské Meziříčí pořadatel:Opava .
21 17. 11. 2018, 10:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
8. kolo
22 17. 11. 2018, 12:30 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Janovice .
23 17. 11. 2018, 12:30 Valašské Meziříčí - Ostrava pořadatel:Opava .
24 17. 11. 2018, 12:30 TJ ODRY, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
9. kolo
25 17. 11. 2018, 15:00 Janovice - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Janovice .
26 17. 11. 2018, 15:00 Opava - Ostrava pořadatel:Opava .
27 17. 11. 2018, 15:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - TJ ODRY, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
10. kolo
28 1. 12. 2018, 10:00 TJ ODRY, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. pořadatel:TJ Nový Jičín .
29 1. 12. 2018, 10:00 Janovice - Opava pořadatel:Janovice .
30 1. 12. 2018, 10:00 Valašské Meziříčí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Olomouc .
11. kolo
31 1. 12. 2018, 12:30 TJ ODRY, z.s. - Ostrava pořadatel:TJ Nový Jičín .
32 1. 12. 2018, 12:30 Opava - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Janovice .
33 1. 12. 2018, 12:30 Valašské Meziříčí - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Olomouc .
12. kolo
34 1. 12. 2018, 15:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Ostrava pořadatel:TJ Nový Jičín .
35 1. 12. 2018, 15:00 Janovice - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Janovice .
36 1. 12. 2018, 15:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Olomouc .
13. kolo
37 15. 12. 2018, 10:00 TJ ODRY, z.s. - Valašské Meziříčí pořadatel:Valašské Meziříčí .
38 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Opava pořadatel:Opava .
39 15. 12. 2018, 10:00 Ostrava - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
14. kolo
40 15. 12. 2018, 12:30 TJ ODRY, z.s. - Janovice pořadatel:Valašské Meziříčí .
41 15. 12. 2018, 12:30 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Opava .
42 15. 12. 2018, 12:30 Ostrava - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
15. kolo
43 15. 12. 2018, 15:00 Janovice - Valašské Meziříčí pořadatel:Valašské Meziříčí .
44 15. 12. 2018, 15:00 Opava - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Opava .
45 15. 12. 2018, 15:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
16. kolo
46 6. 2. 2019, 10:00 TJ ODRY, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
47 6. 2. 2019, 10:00 Ostrava - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
48 6. 2. 2019, 10:00 Valašské Meziříčí - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. pořadatel:TJ Nový Jičín .
17. kolo
49 6. 2. 2019, 12:30 TJ ODRY, z.s. - Opava Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
50 6. 2. 2019, 12:30 Janovice - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
51 6. 2. 2019, 12:30 Valašské Meziříčí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:TJ Nový Jičín .
18. kolo
52 6. 2. 2019, 15:00 Opava - Blue Volley Ostrava, z.s. Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
53 6. 2. 2019, 15:00 Janovice - Ostrava pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
54 6. 2. 2019, 15:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. pořadatel:TJ Nový Jičín .
19. kolo
55 2. 3. 2019, 10:00 Janovice - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Janovice .
56 2. 3. 2019, 10:00 TJ ODRY, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:TJ ODRY, z.s. .
57 2. 3. 2019, 10:00 Valašské Meziříčí - Opava pořadatel:Valašské Meziříčí .
20. kolo
58 2. 3. 2019, 12:30 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. pořadatel:Janovice .
59 2. 3. 2019, 12:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. pořadatel:TJ ODRY, z.s. .
60 2. 3. 2019, 12:30 Opava - Ostrava pořadatel:Valašské Meziříčí .
21. kolo
61 2. 3. 2019, 15:00 Janovice - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. pořadatel:Janovice .
62 2. 3. 2019, 15:00 TJ ODRY, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:TJ ODRY, z.s. .
63 2. 3. 2019, 15:00 Valašské Meziříčí - Ostrava pořadatel:Valašské Meziříčí .
22. kolo
64 9. 3. 2019, 10:00 Valašské Meziříčí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
65 9. 3. 2019, 10:00 TJ ODRY, z.s. - Ostrava pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
66 9. 3. 2019, 10:00 Janovice - Opava pořadatel:Opava .
23. kolo
67 9. 3. 2019, 12:30 Valašské Meziříčí - Blue Volley Ostrava, z.s. Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
68 9. 3. 2019, 12:30 TJ ODRY, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
69 9. 3. 2019, 12:30 Janovice - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Opava .
24. kolo
70 9. 3. 2019, 15:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. Pořadatel:Blue Volley Ostrava, z.s. .
71 9. 3. 2019, 15:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Ostrava pořadatel:Volejbal Ostrava, s.r.o. .
72 9. 3. 2019, 15:00 Opava - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. pořadatel:Opava .
© ČVS 2015-2018