Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

regionální liga kadetů

24. kolo
Ostrava-Blue Volley Ostrava B
Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.-Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s.
Happy Sport Opava, z.s.-Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s.
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Happy Sport Opava, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Blue Volley Ostrava B 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Ostrava 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 09:00 Frenštát pod Radhoštěm - Frýdlant nad Ostravicí .
2 5. 10. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Happy Sport Opava, z.s. .
3 5. 10. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
2. kolo
4 5. 10. 2019, 11:30 Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
5 5. 10. 2019, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Ostrava .
6 5. 10. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava B .
3. kolo
7 5. 10. 2019, 14:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
8 5. 10. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Ostrava .
9 5. 10. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava B .
4. kolo
10 12. 10. 2019, 09:00 Blue Volley Ostrava B - Frenštát pod Radhoštěm .
11 12. 10. 2019, 09:00 Ostrava - Frýdlant nad Ostravicí .
12 12. 10. 2019, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
5. kolo
13 12. 10. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Happy Sport Opava, z.s. .
14 12. 10. 2019, 11:30 Frýdlant nad Ostravicí - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
15 12. 10. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
6. kolo
16 12. 10. 2019, 14:00 Blue Volley Ostrava B - Happy Sport Opava, z.s. .
17 12. 10. 2019, 14:00 Ostrava - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
18 12. 10. 2019, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
7. kolo
19 2. 11. 2019, 09:00 Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
20 2. 11. 2019, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
21 2. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Ostrava .
8. kolo
22 2. 11. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Blue Volley Ostrava B .
23 2. 11. 2019, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
24 2. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Ostrava .
9. kolo
25 2. 11. 2019, 14:00 Frýdlant nad Ostravicí - Blue Volley Ostrava B .
26 2. 11. 2019, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
27 2. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm .
10. kolo
28 9. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm .
29 9. 11. 2019, 09:00 Frýdlant nad Ostravicí - Happy Sport Opava, z.s. .
30 9. 11. 2019, 09:00 Ostrava - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
11. kolo
31 9. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
32 9. 11. 2019, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
33 9. 11. 2019, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Blue Volley Ostrava B .
12. kolo
34 9. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
35 9. 11. 2019, 14:00 Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
36 9. 11. 2019, 14:00 Ostrava - Blue Volley Ostrava B .
13. kolo
37 30. 11. 2019, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Frenštát pod Radhoštěm .
38 30. 11. 2019, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
39 30. 11. 2019, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
14. kolo
40 30. 11. 2019, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Frýdlant nad Ostravicí .
41 30. 11. 2019, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Ostrava .
42 30. 11. 2019, 11:30 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Blue Volley Ostrava B .
15. kolo
43 30. 11. 2019, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Frýdlant nad Ostravicí .
44 30. 11. 2019, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Ostrava .
45 30. 11. 2019, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Blue Volley Ostrava B .
16. kolo
46 8. 2. 2020, 09:00 Blue Volley Ostrava B - Frenštát pod Radhoštěm .
47 8. 2. 2020, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Ostrava .
48 8. 2. 2020, 09:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
17. kolo
49 8. 2. 2020, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Happy Sport Opava, z.s. .
50 8. 2. 2020, 11:30 Frýdlant nad Ostravicí - Ostrava .
51 8. 2. 2020, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
18. kolo
52 8. 2. 2020, 14:00 Blue Volley Ostrava B - Happy Sport Opava, z.s. .
53 8. 2. 2020, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Frýdlant nad Ostravicí .
54 8. 2. 2020, 14:00 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
19. kolo
55 15. 2. 2020, 09:00 Frýdlant nad Ostravicí - Blue Volley Ostrava B .
56 15. 2. 2020, 09:00 Frenštát pod Radhoštěm - Ostrava .
57 15. 2. 2020, 09:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Happy Sport Opava, z.s. .
20. kolo
58 15. 2. 2020, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. - Blue Volley Ostrava B .
59 15. 2. 2020, 11:30 Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. - Ostrava .
60 15. 2. 2020, 11:30 Happy Sport Opava, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
21. kolo
61 15. 2. 2020, 14:00 Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
62 15. 2. 2020, 14:00 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
63 15. 2. 2020, 14:00 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. .
22. kolo
64 7. 3. 2020, 09:00 Ostrava - Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. .
65 7. 3. 2020, 09:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Frenštát pod Radhoštěm .
66 7. 3. 2020, 09:00 Happy Sport Opava, z.s. - Frýdlant nad Ostravicí .
23. kolo
67 7. 3. 2020, 11:30 Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. - Blue Volley Ostrava B .
68 7. 3. 2020, 11:30 Frenštát pod Radhoštěm - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
69 7. 3. 2020, 11:30 Frýdlant nad Ostravicí - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
24. kolo
70 7. 3. 2018, 14:00 Ostrava - Blue Volley Ostrava B .
71 7. 3. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. .
72 7. 3. 2018, 14:00 Happy Sport Opava, z.s. - Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. .
© ČVS 2015-2018