Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
. kolo
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s.-Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s.SO6.10.10:00
Sportovní klub Slezan Orlová, spolek-VK Ostrava, z.s.SO6.10.10:00
AZ Kylešovice-VŠB - TU OstravaSO6.10.10:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
2 6. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VK Ostrava, z.s. .
3 6. 10. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - VŠB - TU Ostrava .
2. kolo
4 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
5 6. 10. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VK Ostrava, z.s. .
6 6. 10. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - VŠB - TU Ostrava .
3. kolo
7 13. 10. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VŠB - TU Ostrava .
8 13. 10. 2018, 10:00 VK Ostrava, z.s. - AZ Kylešovice .
9 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
4. kolo
10 13. 10. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VŠB - TU Ostrava .
11 13. 10. 2018, 14:00 VK Ostrava, z.s. - AZ Kylešovice .
12 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
5. kolo
13 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
14 20. 10. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
15 20. 10. 2018, 09:30 VŠB - TU Ostrava - VK Ostrava, z.s. .
6. kolo
16 20. 10. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
17 20. 10. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
18 20. 10. 2018, 13:30 VŠB - TU Ostrava - VK Ostrava, z.s. .
7. kolo
19 3. 11. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VK Ostrava, z.s. .
20 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VŠB - TU Ostrava .
21 3. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - AZ Kylešovice .
8. kolo
22 3. 11. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VK Ostrava, z.s. .
23 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VŠB - TU Ostrava .
24 3. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - AZ Kylešovice .
9. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
26 10. 11. 2018, 09:30 VŠB - TU Ostrava - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
27 10. 11. 2018, 10:00 VK Ostrava, z.s. - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
10. kolo
28 10. 11. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
29 10. 11. 2018, 13:30 VŠB - TU Ostrava - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
30 10. 11. 2018, 14:00 VK Ostrava, z.s. - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
11. kolo
31 17. 11. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
32 17. 11. 2018, 10:00 VK Ostrava, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
33 17. 11. 2018, 09:30 VŠB - TU Ostrava - AZ Kylešovice .
12. kolo
34 17. 11. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
35 17. 11. 2018, 14:00 VK Ostrava, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
36 17. 11. 2018, 14:00 VŠB - TU Ostrava - AZ Kylešovice .
13. kolo
37 24. 11. 2018, 09:30 VŠB - TU Ostrava - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
38 24. 11. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - VK Ostrava, z.s. .
39 24. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
14. kolo
40 24. 11. 2018, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
41 24. 11. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - VK Ostrava, z.s. .
42 24. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
15. kolo
43 1. 12. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
44 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - AZ Kylešovice .
45 1. 12. 2018, 10:00 VK Ostrava, z.s. - VŠB - TU Ostrava .
16. kolo
46 1. 12. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
47 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - AZ Kylešovice .
48 1. 12. 2018, 14:00 VK Ostrava, z.s. - VŠB - TU Ostrava .
17. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 VK Ostrava, z.s. - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
50 8. 12. 2018, 09:30 VŠB - TU Ostrava - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
51 8. 12. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
18. kolo
52 8. 12. 2018, 14:00 VK Ostrava, z.s. - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. .
53 8. 12. 2018, 13:30 VŠB - TU Ostrava - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. .
54 8. 12. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
19. kolo
55 15. 12. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - AZ Kylešovice .
56 15. 12. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VŠB - TU Ostrava .
57 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VK Ostrava, z.s. .
20. kolo
58 15. 12. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - AZ Kylešovice .
59 15. 12. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VŠB - TU Ostrava .
60 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VK Ostrava, z.s. .
© ČVS 2015-2018