Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
14. kolo
Kozlovice-Odry
Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.-Třanovice
TJ Sokol Palkovice-Green Volley Beskydy, z.s.
Příští kolo
Odry-TJ Sokol PalkoviceSO1.12.10:00
Green Volley Beskydy, z.s.-Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.SO1.12.10:00
Třanovice-KozloviceSO1.12.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Green Volley Beskydy, z.s.00000 0:00
2 TJ Sokol Palkovice00000 0:00
3 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.00000 0:00
4 Kozlovice00000 0:00
5 Třanovice00000 0:00
6 Odry00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Odry .
2 6. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Třanovice .
3 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice .
2. kolo
4 6. 10. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Odry .
5 6. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Třanovice .
6 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice .
3. kolo
7 13. 10. 2018, 10:00 Odry - Kozlovice .
8 13. 10. 2018, 10:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
9 13. 10. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Palkovice .
4. kolo
10 13. 10. 2018, 14:00 Odry - Kozlovice .
11 13. 10. 2018, 14:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
12 13. 10. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Palkovice .
5. kolo
13 20. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Odry .
14 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. .
15 20. 10. 2018, 10:00 Kozlovice - Třanovice .
6. kolo
16 20. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Odry .
17 20. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. .
18 20. 10. 2018, 14:00 Kozlovice - Třanovice .
7. kolo
19 3. 11. 2018, 10:00 Odry - Třanovice .
20 3. 11. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice .
21 3. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
8. kolo
22 3. 11. 2018, 14:00 Odry - Třanovice .
23 3. 11. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice .
24 3. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
9. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Odry .
26 10. 11. 2018, 10:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice .
27 10. 11. 2018, 10:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
10. kolo
28 10. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Odry .
29 10. 11. 2018, 14:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice .
30 10. 11. 2018, 14:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
11. kolo
31 17. 11. 2018, 10:00 Odry - Green Volley Beskydy, z.s. .
32 17. 11. 2018, 10:00 Třanovice - TJ Sokol Palkovice .
33 17. 11. 2018, 10:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
12. kolo
34 17. 11. 2018, 14:00 Odry - Green Volley Beskydy, z.s. .
35 17. 11. 2018, 14:00 Třanovice - TJ Sokol Palkovice .
36 17. 11. 2018, 14:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
13. kolo
37 24. 11. 2018, 10:00 Kozlovice - Odry .
38 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Třanovice .
39 24. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
14. kolo
40 24. 11. 2018, 14:00 Kozlovice - Odry .
41 24. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Třanovice .
42 24. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
15. kolo
43 1. 12. 2018, 10:00 Odry - TJ Sokol Palkovice .
44 1. 12. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
45 1. 12. 2018, 10:00 Třanovice - Kozlovice .
16. kolo
46 1. 12. 2018, 14:00 Odry - TJ Sokol Palkovice .
47 1. 12. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
48 1. 12. 2018, 14:00 Třanovice - Kozlovice .
17. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 Třanovice - Odry .
50 8. 12. 2018, 10:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
51 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice .
18. kolo
52 8. 12. 2018, 14:00 Třanovice - Odry .
53 8. 12. 2018, 14:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. .
54 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice .
19. kolo
55 15. 12. 2018, 10:00 Odry - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
56 15. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice .
57 15. 12. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice .
20. kolo
58 15. 12. 2018, 14:00 Odry - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
59 15. 12. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice .
60 15. 12. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice .
© ČVS 2015-2018