5. kolo
TJ Sokol Palkovice----
Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.3:0Green Volley Beskydy, z.s.(14, 18, 17)
Kozlovice3:2Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží(-16, -20, 13, 15, 13)
Třanovice1:3Odry(15, -21, -11, -9)
Příští kolo
TJ Sokol Palkovice----SO6.10.14:00
Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.3:0Green Volley Beskydy, z.s.SO6.10.14:00
Kozlovice3:2Tělovýchovná jednota Sokol PstružíNE7.10.13:00
Třanovice3:0OdrySO6.10.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Sokol Palkovice2019100 60:559
2 Odry1810314 43:2437
3 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží2010145 42:3536
4 Třanovice208336 42:3833
5 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.2052211 30:4321
6 Kozlovice2252213 32:5121
7 Green Volley Beskydy, z.s.2001118 6:593
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 15. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:1 (21,22,-21,16)
3 15. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Odry 1:3 (23,-24,-17,-26)
4 27. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - Třanovice 1:3 (29,-16,-14,-23)
2. kolo
6 15. 9. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:0 (20,20,10)
7 15. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Odry 2:3 (-24,25,17,-15,-10)
8 27. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - Třanovice 1:3 (-21,-14,17,-17)
3. kolo
10 22. 9. 2018, 10:00 Odry - Kozlovice 3:0 (19,11,16)
11 22. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-24,-23,-18)
12 22. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (21,12,14)
4. kolo
14 22. 9. 2018, 14:00 Odry - Kozlovice 3:0 (24,22,17)
15 22. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (19,18,20)
16 22. 9. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (15,13,17)
5. kolo
18 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (14,18,17)
19 7. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:2 (-16,-20,13,15,13)
20 6. 10. 2018, 10:00 Třanovice - Odry 1:3 (15,-21,-11,-9)
6. kolo
22 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (18,16,21)
23 7. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:2 (27,-15,-22,21,7)
24 6. 10. 2018, 14:00 Třanovice - Odry 3:0 (20,18,23)
7. kolo
26 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Třanovice 2:3 (-21,23,22,-14,-7)
27 13. 10. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice 1:3 (-16,-24,20,-18)
28 13. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (17,19,21)
8. kolo
30 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Třanovice 3:1 (-18,16,14,28)
31 13. 10. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Kozlovice 0:3 (-8,-18,-16)
32 13. 10. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (22,16,13)
9. kolo
34 20. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice 1:3 (16,-16,-13,-14)
35 20. 10. 2018, 10:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. 2:3 (19,-23,-20,30,-9)
36 20. 10. 2018, 10:00 Odry - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 1:3 (-18,22,-23,-18)
10. kolo
38 20. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-17,-14,-17)
39 20. 10. 2018, 14:00 Třanovice - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (18,25,17)
40 20. 10. 2018, 14:00 Odry - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 3:2 (19,-21,-12,16,11)
11. kolo
42 3. 11. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Odry 0:3 (-15,-23,-22)
43 3. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Třanovice 3:0 (15,18,16)
44 4. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice 1:3 (20,-22,-16,-18)
12. kolo
46 3. 11. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Odry 0:3 (-19,-13,-8)
47 3. 11. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Třanovice 3:2 (-30,15,22,-22,12)
48 4. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice 3:2 (20,13,-25,-15,10)
13. kolo
50 10. 11. 2018, 10:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:2 (18,-22,21,-21,13)
51 10. 11. 2018, 10:00 Odry - TJ Sokol Palkovice 1:3 (-17,23,-29,-17)
52 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (22,13,14)
14. kolo
54 10. 11. 2018, 14:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:1 (14,-23,24,23)
55 10. 11. 2018, 14:00 Odry - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-25,-11,-26)
56 10. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (15,21,19)
15. kolo
58 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-17,-20,-16)
59 17. 11. 2018, 11:00 Odry - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (23,13,18)
60 17. 11. 2018, 10:00 Třanovice - Kozlovice 3:1 (-21,16,13,20)
16. kolo
62 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-20,-23,-21)
63 17. 11. 2018, 15:00 Odry - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 2:3 (22,-20,18,-24,-11)
64 17. 11. 2018, 14:00 Třanovice - Kozlovice 3:1 (22,-25,15,12)
17. kolo
66 24. 11. 2018, 09:00 Kozlovice - Odry 1:3 (21,-21,-8,-16)
67 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 1:3 (-23,23,-19,-18)
68 24. 11. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-19,-20,-16)
18. kolo
70 24. 11. 2018, 13:00 Kozlovice - Odry 0:3 (-21,-15,-13)
71 24. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 1:3 (22,-21,-24,-16)
72 24. 11. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-16,-16,-19)
19. kolo
74 1. 12. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-23,-11,-11)
75 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Kozlovice 3:1 (-21,24,14,18)
76 1. 12. 2018, 10:00 Odry - Třanovice 3:2 (-18,24,-17,18,11)
20. kolo
78 1. 12. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-18,-13,-12)
79 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Kozlovice 3:2 (20,-28,-23,18,7)
80 1. 12. 2018, 14:00 Odry - Třanovice 3:0 (23,20,22)
21. kolo
82 8. 12. 2018, 10:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 0:3 (-24,-17,-20)
83 8. 12. 2018, 09:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (23,20,23)
84 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-20,-17,-13)
22. kolo
86 8. 12. 2018, 14:00 Třanovice - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží 1:3 (-21,-19,16,-21)
87 8. 12. 2018, 13:00 Kozlovice - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (25,18,17)
88 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-17,-17,-22)
23. kolo
90 15. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice 3:0 (14,20,17)
91 15. 12. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice 2:3 (23,-17,-13,23,-10)
92 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Odry Habarta B.
24. kolo
94 15. 12. 2018, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice 3:0 (22,15,25)
95 15. 12. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Třanovice 0:3 (-21,-24,-14)
96 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží - Odry Habarta B.
25. kolo
98 12. 1. 2019, 10:00 Odry - Green Volley Beskydy, z.s. .
99 12. 1. 2019, 10:00 Třanovice - TJ Sokol Palkovice .
100 12. 1. 2019, 09:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
26. kolo
102 12. 1. 2019, 14:00 Odry - Green Volley Beskydy, z.s. .
103 12. 1. 2019, 14:00 Třanovice - TJ Sokol Palkovice .
104 12. 1. 2019, 13:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. .
27. kolo
106 19. 1. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Třanovice .
107 19. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Odry .
108 19. 1. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží .
28. kolo
110 19. 1. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Třanovice .
111 19. 1. 2019, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Odry .
112 19. 1. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Pstruží .
© ČVS 2015-2018