20. kolo
Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s.1:3AZ Kylešovice(20, -22, -23, -10)
Sportovní klub Slezan Orlová, spolek2:3VŠB - TU Ostrava(23, -28, -22, 23, -6)
Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s.2:3VK Ostrava, s.r.o. B(25, -30, -15, 23, -10)
Příští kolo
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
1. kolo
1 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 3:0 (23,15,19)
2 7. 10. 2018, 11:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VK Ostrava, s.r.o. B 0:3 (-23,-18,-18)
3 25. 10. 2018, 19:30 AZ Kylešovice - VŠB - TU Ostrava 3:2 (-20,21,-21,23,12)
2. kolo
4 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 3:0 (15,13,23)
5 7. 10. 2018, 15:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VK Ostrava, s.r.o. B 1:3 (-22,-15,20,-18)
6 8. 11. 2018, 19:30 AZ Kylešovice - VŠB - TU Ostrava 3:1 (15,-25,21,24)
3. kolo
7 17. 10. 2018, 16:30 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VŠB - TU Ostrava 3:1 (-9,26,20,22)
8 13. 10. 2018, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. B - AZ Kylešovice 0:3 (-17,-19,-22)
9 13. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 0:3 (-18,-19,-22)
4. kolo
10 31. 10. 2018, 16:30 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VŠB - TU Ostrava 0:3 (-17,-26,-20)
11 13. 10. 2018, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. B - AZ Kylešovice 3:1 (25,18,-23,18)
12 13. 10. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 3:1 (21,-18,19,16)
5. kolo
13 11. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 2:3 (-17,17,-19,16,-13)
14 20. 10. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 0:3 (-14,-14,-21)
15 20. 10. 2018, 10:00 VŠB - TU Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. B 0:3 (-25,-20,-19)
6. kolo
16 11. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 3:2 (19,23,-29,-22,13)
17 20. 10. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 0:3 (-14,-14,-16)
18 20. 10. 2018, 14:00 VŠB - TU Ostrava - VK Ostrava, s.r.o. B 2:3 (-24,18,18,-18,-9)
7. kolo
19 15. 11. 2018, 19:30 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VK Ostrava, s.r.o. B 1:3 (-19,18,-18,-21)
20 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VŠB - TU Ostrava 3:1 (-23,16,20,18)
21 3. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - AZ Kylešovice 1:3 (-15,-21,25,-21)
8. kolo
22 19. 11. 2018, 19:30 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - VK Ostrava, s.r.o. B 1:3 (-16,23,-12,-19)
23 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VŠB - TU Ostrava 3:0 (23,14,23)
24 3. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - AZ Kylešovice 0:3 (-14,-19,-19)
9. kolo
25 12. 1. 2019, 10:00 AZ Kylešovice - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 3:2 (-21,21,-20,19,7)
26 10. 11. 2018, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:2 (16,-22,-20,20,11)
27 10. 11. 2018, 09:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 1:3 (18,-22,-17,-20)
10. kolo
28 12. 1. 2019, 14:00 AZ Kylešovice - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 1:3 (-22,22,-24,-23)
29 10. 11. 2018, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:1 (-23,23,19,16)
30 10. 11. 2018, 13:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 1:3 (-20,24,-22,-21)
11. kolo
31 17. 11. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 2:3 (-13,22,-14,17,-11)
32 17. 11. 2018, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:1 (17,-26,18,21)
33 17. 11. 2018, 10:00 VŠB - TU Ostrava - AZ Kylešovice 2:3 (19,-16,19,-18,-8)
12. kolo
34 17. 11. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 3:2 (-19,20,21,-19,16)
35 17. 11. 2018, 14:00 VK Ostrava, s.r.o. B - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:1 (-22,22,16,21)
36 17. 11. 2018, 14:00 VŠB - TU Ostrava - AZ Kylešovice 3:0 (20,19,22)
13. kolo
37 24. 11. 2018, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 3:2 (-22,-20,24,20,8)
38 24. 11. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - VK Ostrava, s.r.o. B 3:1 (-24,18,18,18)
39 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:0 (13,18,16)
14. kolo
40 24. 11. 2018, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 0:3 (-19,-18,-26)
41 24. 11. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - VK Ostrava, s.r.o. B 0:3 (-22,-14,-19)
42 24. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:0 (28,19,15)
15. kolo
43 1. 12. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:1 (27,-20,24,12)
44 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - AZ Kylešovice 1:3 (22,-22,-25,-16)
45 1. 12. 2018, 10:00 VK Ostrava, s.r.o. B - VŠB - TU Ostrava 1:3 (18,-21,-22,-19)
16. kolo
46 1. 12. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 1:3 (-19,21,-18,-27)
47 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - AZ Kylešovice 3:1 (19,-16,17,19)
48 1. 12. 2018, 13:30 VK Ostrava, s.r.o. B - VŠB - TU Ostrava 0:3 (-16,-21,-15)
17. kolo
49 10. 12. 2018, 19:30 VK Ostrava, s.r.o. B - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 3:0 (19,17,18)
50 12. 1. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 1:3 (20,-17,-10,-0)
51 8. 12. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:0 (21,21,16)
18. kolo
52 13. 12. 2018, 19:30 VK Ostrava, s.r.o. B - Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. 3:2 (12,23,-22,-22,10)
53 12. 1. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 0:3 (-0,-0,-0)
54 8. 12. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:0 (17,15,23)
19. kolo
55 15. 12. 2018, 10:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - AZ Kylešovice 1:3 (22,-13,-18,-14)
56 15. 12. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VŠB - TU Ostrava 1:3 (-19,20,-23,-20)
57 14. 12. 2018, 18:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VK Ostrava, s.r.o. B 1:3 (-21,17,-23,-9)
20. kolo
58 15. 12. 2018, 14:00 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita. z.s. - AZ Kylešovice 1:3 (20,-22,-23,-10)
59 15. 12. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VŠB - TU Ostrava 2:3 (23,-28,-22,23,-6)
60 14. 12. 2018, 20:00 Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. - VK Ostrava, s.r.o. B 2:3 (25,-30,-15,23,-10)
© ČVS 2015-2018