Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

krajský přebor mužů skupina "B"

20. kolo
Třanovice2:3TJ Kotouč Štramberk(23, -18, -13, 23, -12)
Kozlovice2:3TJ Sokol Pstruží(-21, 24, -17, 23, -12)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Pstruží 16 11 2 0 3 41:18 1382:1203 37
2 TJ Kotouč Štramberk 16 11 1 2 2 42:22 1459:1301 37
3 Třanovice 16 7 2 3 4 36:29 1446:1393 28
4 Kozlovice 16 2 1 2 11 18:42 1249:1374 10
5 Green F-M B 16 2 1 0 13 16:42 1131:1396 8
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
1. kolo
1 28. 9. 2019, 09:00 Třanovice - TJ Sokol Pstruží 1:3 (-22,-18,26,-17)
2 28. 9. 2019, 10:00 Green F-M B - TJ Kotouč Štramberk 3:2 (-14,-13,23,17,10)
2. kolo
3 28. 9. 2019, 13:00 Třanovice - TJ Sokol Pstruží 3:1 (23,16,-22,19)
4 28. 9. 2019, 14:00 Green F-M B - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (21,-17,-13,-18)
3. kolo
5 26. 10. 2019, 09:00 TJ Sokol Pstruží - Green F-M B 3:1 (16,23,-23,16)
6 5. 10. 2019, 09:00 Kozlovice - Třanovice 0:3 (-14,-24,-21)
4. kolo
7 26. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Pstruží - Green F-M B 3:0 (17,22,21)
8 5. 10. 2019, 13:00 Kozlovice - Třanovice 3:2 (20,-19,20,-19,10)
5. kolo
9 20. 10. 2019, 09:00 Green F-M B - Kozlovice 3:1 (21,-22,23,17)
10 24. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží 3:0 (17,17,24)
6. kolo
11 20. 10. 2019, 13:00 Green F-M B - Kozlovice 3:0 (28,24,23)
12 24. 11. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - TJ Sokol Pstruží 1:3 (-16,19,-17,-16)
7. kolo
13 19. 10. 2019, 09:00 Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-14,-23,24,-19)
14 18. 10. 2019, 17:00 Třanovice - Green F-M B 3:1 (15,19,-22,16)
8. kolo
15 19. 10. 2019, 13:00 Kozlovice - TJ Kotouč Štramberk 0:3 (-23,-17,-20)
16 18. 10. 2019, 21:00 Třanovice - Green F-M B 3:0 (13,15,14)
9. kolo
17 3. 11. 2019, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - Třanovice 2:3 (17,-22,-20,19,-13)
18 2. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Kozlovice 3:0 (16,20,23)
10. kolo
19 3. 11. 2019, 13:00 TJ Kotouč Štramberk - Třanovice 3:1 (18,23,-20,19)
20 2. 11. 2019, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Kozlovice 3:0 (16,12,12)
11. kolo
21 9. 11. 2019, 10:00 TJ Sokol Pstruží - Třanovice 3:2 (-19,17,-21,25,12)
22 17. 11. 2019, 09:00 TJ Kotouč Štramberk - Green F-M B 3:1 (18,22,-13,12)
12. kolo
23 9. 11. 2019, 14:00 TJ Sokol Pstruží - Třanovice 3:0 (18,23,25)
24 17. 11. 2019, 13:00 TJ Kotouč Štramberk - Green F-M B 3:0 (15,12,21)
13. kolo
25 16. 11. 2019, 10:00 Green F-M B - TJ Sokol Pstruží 0:3 (-21,-17,-10)
26 16. 11. 2019, 09:00 Třanovice - Kozlovice 3:1 (-25,20,19,22)
14. kolo
27 16. 11. 2019, 14:00 Green F-M B - TJ Sokol Pstruží 1:3 (-14,22,-17,-15)
28 16. 11. 2019, 13:00 Třanovice - Kozlovice 3:2 (-18,-12,18,12,14)
15. kolo
29 23. 11. 2019, 09:00 Kozlovice - Green F-M B 3:0 (20,22,19)
30 12. 10. 2019, 09:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (23,-21,20,23)
16. kolo
31 23. 11. 2019, 13:00 Kozlovice - Green F-M B 3:1 (20,-23,11,12)
32 12. 10. 2019, 13:00 TJ Sokol Pstruží - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-24,19,-18,-17)
17. kolo
33 30. 11. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk - Kozlovice 3:1 (22,22,-18,15)
34 24. 11. 2019, 09:00 Green F-M B - Třanovice 1:3 (-23,26,-25,-13)
18. kolo
35 30. 11. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk - Kozlovice 3:1 (-16,21,23,20)
36 24. 11. 2019, 13:00 Green F-M B - Třanovice 0:3 (-21,-17,-31)
19. kolo
37 7. 12. 2019, 09:00 Třanovice - TJ Kotouč Štramberk 1:3 (-19,-21,20,-20)
38 7. 12. 2019, 09:00 Kozlovice - TJ Sokol Pstruží 0:3 (-23,-18,-15)
20. kolo
39 7. 12. 2019, 13:00 Třanovice - TJ Kotouč Štramberk 2:3 (23,-18,-13,23,-12)
40 7. 12. 2019, 13:00 Kozlovice - TJ Sokol Pstruží 2:3 (-21,24,-17,23,-12)
© ČVS 2015-2018