KP Muži finále - PLAY OFF

KOLO
2. kolo
Metylovice-VK Ostrava, s.r.o.
Green Volley Beskydy-AZ Kylešovice
Pstruží- VŠB B
Palkovice 3:0Dolní Benešov(14, 18, 10)
Metylovice-VK Ostrava, s.r.o.
Green Volley Beskydy-AZ Kylešovice
Pstruží- VŠB B
Palkovice -Dolní Benešov
Příští kolo
vítěz A1-B4-vítěz A3-B2SO24.2.10:00
vítěz A2-B3-vítěz A4-B1SO24.2.10:00
vítěz A1-B4-vítěz A3-B2SO24.2.14:00
vítěz A2-B3-vítěz A4-B1SO24.2.14:00
Play-off
6.kolo
FIN vítěz A2B3-A4B1 0-0 FIN vítěz A1B4-A3B2
5.kolo
FIN vítěz A1B4-A3B2 0-0 FIN vítěz A2B3-A4B1
4.kolo
vítěz A4-B1 0-0 vítěz A2-B3
vítěz A3-B2 0-0 vítěz A1-B4
3.kolo
vítěz A2-B3 0-0 vítěz A4-B1
vítěz A1-B4 0-0 vítěz A3-B2
2.kolo
Palkovice 1-0 Dolní Benešov
Green Volley Beskydy 0-0 AZ Kylešovice
Pstruží 0-0 VŠB B
Metylovice 0-0 VK Ostrava, s.r.o.
1.kolo
Palkovice 2-0 Dolní Benešov
AZ Kylešovice 2-0 Green Volley Beskydy
VŠB B 1-1 Pstruží
VK Ostrava, s.r.o. 2-0 Metylovice
kalendář skupiny
Finálová skupina KP Můžů - systémem PLAY OFF
1. kolo
1 10. 2. 2018, 11:00 VK Ostrava, s.r.o. - Metylovice 3:0 (21,19,20)
2 10. 2. 2018, 10:00 AZ Kylešovice - Green Volley Beskydy 3:X
3 10. 2. 2018, 10:00 VŠB B - Pstruží 2:3 (-17,19,-17,25,-10)
4 10. 2. 2018, 10:00 Palkovice - Dolní Benešov změna pořadatelství 3:1 (17,-22,21,22)
5 10. 2. 2018, 15:00 VK Ostrava, s.r.o. - Metylovice 3:0 (18,24,20)
6 10. 2. 2018, 14:00 AZ Kylešovice - Green Volley Beskydy 3:X
7 10. 2. 2018, 14:00 VŠB B - Pstruží 3:1 (-17,23,12,19)
8 10. 2. 2018, 14:00 Palkovice - Dolní Benešov změna pořadatelství 3:0 (22,13,21)
2. kolo
9 18. 2. 2018, 09:00 Metylovice - VK Ostrava, s.r.o. Mertl J. ,Habarta B.
10 17. 2. 2018, 10:00 Green Volley Beskydy - AZ Kylešovice Kacíř M. ,Štrouf D.
11 17. 2. 2018, 10:00 Pstruží - VŠB B Šrámek R. ,Košnovský P.
12 17. 2. 2018, 10:00 Palkovice - Dolní Benešov 3:0 (14,18,10)
13 18. 2. 2018, 12:00 Metylovice - VK Ostrava, s.r.o. Habarta B. ,Mertl J.
14 17. 2. 2018, 14:00 Green Volley Beskydy - AZ Kylešovice Štrouf D. ,Kacíř M.
15 17. 2. 2018, 14:00 Pstruží - VŠB B Košnovský P. ,Šrámek R.
16 17. 2. 2018, 14:00 Palkovice - Dolní Benešov Sokol J. ,Duda D.
3. kolo
17 24. 2. 2018, 10:00 vítěz A1-B4 - vítěz A3-B2 .
18 24. 2. 2018, 10:00 vítěz A2-B3 - vítěz A4-B1 .
19 24. 2. 2018, 14:00 vítěz A1-B4 - vítěz A3-B2 .
20 24. 2. 2018, 14:00 vítěz A2-B3 - vítěz A4-B1 .
4. kolo
21 3. 3. 2018, 10:00 vítěz A3-B2 - vítěz A1-B4 .
22 3. 3. 2018, 10:00 vítěz A4-B1 - vítěz A2-B3 .
23 3. 3. 2018, 14:00 vítěz A3-B2 - vítěz A1-B4 .
24 3. 3. 2018, 14:00 vítěz A4-B1 - vítěz A2-B3 .
5. kolo
25 10. 3. 2018, 10:00 FIN vítěz A1B4-A3B2 - FIN vítěz A2B3-A4B1 .
26 10. 3. 2018, 14:00 FIN vítěz A1B4-A3B2 - FIN vítěz A2B3-A4B1 .
6. kolo
27 17. 3. 2018, 10:00 FIN vítěz A2B3-A4B1 - FIN vítěz A1B4-A3B2 .
28 17. 3. 2018, 14:00 FIN vítěz A2B3-A4B1 - FIN vítěz A1B4-A3B2 .
© ČVS 2015