4. kolo
Kozlovice0:3VŠB - TU Ostrava(-15, -19, -19)
TJ Kotouč Štramberk, z.s.2:3USK Slávie OU, z.s.(19, -22, 19, -20, -7)
Třanovice-Sportovní klub Slezan Orlová, spolek
Green Volley Beskydy, z.s.----
Příští kolo
VŠB - TU Ostrava-TJ Kotouč Štramberk, z.s.SO23.2.10:00
USK Slávie OU, z.s.-TřanoviceSO23.2.10:00
Sportovní klub Slezan Orlová, spolek-Green Volley Beskydy, z.s.SO23.2.10:00
----KozloviceSO23.2.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Třanovice128211 33:1529
2 TJ Kotouč Štramberk, z.s.167234 36:2728
3 VŠB - TU Ostrava127302 31:1527
4 USK Slávie OU, z.s.125322 29:2123
5 Kozlovice1650110 24:3516
6 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek102143 20:2512
7 Green Volley Beskydy, z.s.1401112 6:413
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
1. kolo
1 9. 2. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Green Volley Beskydy, z.s. a4-b7 3:0 (13,21,23)
2 10. 2. 2019, 13:00 USK Slávie OU, z.s. - Kozlovice a5-b6 3:0 (18,18,17)
3 9. 2. 2019, 11:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Kotouč Štramberk, z.s. a6-b5 2:3 (-13,-22,23,23,-13)
2. kolo
5 9. 2. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (8,16,14)
6 10. 2. 2019, 15:00 USK Slávie OU, z.s. - Kozlovice 3:1 (-22,18,23,19)
7 9. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:1 (-14,18,20,22)
3. kolo
9 16. 2. 2019, 10:00 Kozlovice - VŠB - TU Ostrava b6-a4 1:3 (18,-11,-19,-10)
10 17. 2. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - USK Slávie OU, z.s. b5-a5 2:3 (-21,28,-18,21,-12)
11 6. 4. 2019, 10:00 Třanovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b4-a6 Rucki J.
4. kolo
13 16. 2. 2019, 14:00 Kozlovice - VŠB - TU Ostrava 0:3 (-15,-19,-19)
14 17. 2. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - USK Slávie OU, z.s. 2:3 (19,-22,19,-20,-7)
15 6. 4. 2019, 14:00 Třanovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek Rucki J.
5. kolo
17 23. 2. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk, z.s. a4-b5 Friedel P.
18 23. 2. 2019, 10:00 USK Slávie OU, z.s. - Třanovice a5-b4 Habarta B.
19 23. 2. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Green Volley Beskydy, z.s. a6-b7 Sokol J.
6. kolo
21 23. 2. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk, z.s. Friedel P.
22 23. 2. 2019, 14:00 USK Slávie OU, z.s. - Třanovice Habarta B.
23 23. 2. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Green Volley Beskydy, z.s. Sokol J.
7. kolo
25 2. 3. 2019, 10:00 Třanovice - VŠB - TU Ostrava b4-a4 Kacíř M.
26 2. 3. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - USK Slávie OU, z.s. b7-a5 Šrámek R.
27 3. 3. 2019, 09:00 Kozlovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b6-a6 Kubalová B.
8. kolo
29 2. 3. 2019, 14:00 Třanovice - VŠB - TU Ostrava Kacíř M.
30 2. 3. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - USK Slávie OU, z.s. Šrámek R.
31 3. 3. 2019, 13:00 Kozlovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek Kubalová B.
9. kolo
33 9. 3. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VŠB - TU Ostrava b7-a4 .
34 9. 3. 2019, 10:00 Kozlovice - USK Slávie OU, z.s. b6-a5 .
35 10. 3. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b5-a6 .
10. kolo
37 9. 3. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VŠB - TU Ostrava .
38 9. 3. 2019, 14:00 Kozlovice - USK Slávie OU, z.s. .
39 10. 3. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
11. kolo
41 16. 3. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Kozlovice a4-b6 .
42 16. 3. 2019, 10:00 USK Slávie OU, z.s. - TJ Kotouč Štramberk, z.s. a5-b6 .
43 16. 3. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Třanovice a6-b4 .
12. kolo
45 16. 3. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Kozlovice .
46 16. 3. 2019, 14:00 USK Slávie OU, z.s. - TJ Kotouč Štramberk, z.s. .
47 16. 3. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Třanovice .
13. kolo
49 23. 3. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - VŠB - TU Ostrava b5-a4 .
50 23. 3. 2019, 10:00 Třanovice - USK Slávie OU, z.s. b4-a5 .
51 23. 3. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b7-a6 .
14. kolo
53 23. 3. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - VŠB - TU Ostrava .
54 23. 3. 2019, 14:00 Třanovice - USK Slávie OU, z.s. .
55 23. 3. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
15. kolo
57 30. 3. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Třanovice a4-b4 .
58 30. 3. 2019, 10:00 USK Slávie OU, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. a5-b7 .
59 30. 3. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Kozlovice a6-b6 .
16. kolo
61 30. 3. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Třanovice .
62 30. 3. 2019, 14:00 USK Slávie OU, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. .
63 30. 3. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Kozlovice .
© ČVS 2015-2018