16. kolo
VŠB - TU Ostrava3:1Třanovice(-23, 23, 19, 16)
USK Slávie OU, z.s.3:0Green Volley Beskydy, z.s.(12, 24, 22)
Sportovní klub Slezan Orlová, spolek3:0Kozlovice(18, 14, 17)
----TJ Kotouč Štramberk, z.s.
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VŠB - TU Ostrava2415513 63:2856
2 USK Slávie OU, z.s.2412435 58:3647
3 Třanovice2411328 52:4441
4 TJ Kotouč Štramberk, z.s.2410266 51:4440
5 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek248457 52:4937
6 Kozlovice2450316 29:5918
7 Green Volley Beskydy, z.s.2423118 19:6413
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
1. kolo
1 9. 2. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Green Volley Beskydy, z.s. a4-b7 3:0 (13,21,23)
2 10. 2. 2019, 13:00 USK Slávie OU, z.s. - Kozlovice a5-b6 3:0 (18,18,17)
3 9. 2. 2019, 11:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Kotouč Štramberk, z.s. a6-b5 2:3 (-13,-22,23,23,-13)
2. kolo
5 9. 2. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (8,16,14)
6 10. 2. 2019, 15:00 USK Slávie OU, z.s. - Kozlovice 3:1 (-22,18,23,19)
7 9. 2. 2019, 15:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:1 (-14,18,20,22)
3. kolo
9 16. 2. 2019, 10:00 Kozlovice - VŠB - TU Ostrava b6-a4 1:3 (18,-11,-19,-10)
10 17. 2. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - USK Slávie OU, z.s. b5-a5 2:3 (-21,28,-18,21,-12)
11 6. 4. 2019, 10:00 Třanovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b4-a6 3:1 (19,-23,14,19)
4. kolo
13 16. 2. 2019, 14:00 Kozlovice - VŠB - TU Ostrava 0:3 (-15,-19,-19)
14 17. 2. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - USK Slávie OU, z.s. 2:3 (19,-22,19,-20,-7)
15 6. 4. 2019, 14:00 Třanovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 1:3 (-18,-23,15,-22)
5. kolo
17 23. 2. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk, z.s. a4-b5 3:2 (-19,26,-16,15,13)
18 23. 2. 2019, 10:00 USK Slávie OU, z.s. - Třanovice a5-b4 3:0 (17,24,21)
19 23. 2. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Green Volley Beskydy, z.s. a6-b7 3:1 (24,-23,19,20)
6. kolo
21 23. 2. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:2 (-21,24,-24,21,11)
22 23. 2. 2019, 14:00 USK Slávie OU, z.s. - Třanovice 3:1 (17,19,-21,22)
23 23. 2. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (4,19,15)
7. kolo
25 2. 3. 2019, 10:00 Třanovice - VŠB - TU Ostrava b4-a4 0:3 (-24,-19,-17)
26 14. 3. 2019, 16:30 Green Volley Beskydy, z.s. - USK Slávie OU, z.s. b7-a5 3:1 (18,-21,28,17)
27 3. 3. 2019, 09:00 Kozlovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b6-a6 2:3 (-24,22,-15,12,-13)
8. kolo
29 2. 3. 2019, 14:00 Třanovice - VŠB - TU Ostrava 3:2 (-25,-23,19,20,13)
30 14. 3. 2019, 18:30 Green Volley Beskydy, z.s. - USK Slávie OU, z.s. 3:2 (23,24,-13,-19,9)
31 3. 3. 2019, 13:00 Kozlovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 2:3 (-24,23,-20,31,-13)
9. kolo
33 9. 3. 2019, 09:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VŠB - TU Ostrava b7-a4 0:3 (-18,-21,-16)
34 9. 3. 2019, 10:00 Kozlovice - USK Slávie OU, z.s. b6-a5 0:3 (-19,-15,-25)
35 10. 3. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b5-a6 3:1 (-20,23,12,17)
10. kolo
37 9. 3. 2019, 13:00 Green Volley Beskydy, z.s. - VŠB - TU Ostrava 0:3 (-19,-22,-16)
38 9. 3. 2019, 14:00 Kozlovice - USK Slávie OU, z.s. 0:3 (-13,-22,-25)
39 10. 3. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:1 (19,-21,24,23)
11. kolo
41 16. 3. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Kozlovice a4-b6 3:1 (-23,20,13,19)
42 16. 3. 2019, 08:30 USK Slávie OU, z.s. - TJ Kotouč Štramberk, z.s. a5-b6 3:0 (17,15,20)
43 16. 3. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Třanovice a6-b4 3:2 (23,-14,-21,24,14)
12. kolo
45 16. 3. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Kozlovice 3:0 (22,13,15)
46 16. 3. 2019, 12:30 USK Slávie OU, z.s. - TJ Kotouč Štramberk, z.s. 3:2 (20,-14,22,-18,11)
47 16. 3. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Třanovice 3:1 (-25,22,17,22)
13. kolo
49 23. 3. 2019, 10:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - VŠB - TU Ostrava b5-a4 3:0 (17,17,21)
50 23. 3. 2019, 10:00 Třanovice - USK Slávie OU, z.s. b4-a5 3:1 (17,21,-22,20)
51 23. 3. 2019, 10:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek b7-a6 3:0 (21,21,17)
14. kolo
53 23. 3. 2019, 14:00 TJ Kotouč Štramberk, z.s. - VŠB - TU Ostrava 0:3 (-19,-19,-18)
54 23. 3. 2019, 14:00 Třanovice - USK Slávie OU, z.s. 3:1 (-20,21,22,19)
55 23. 3. 2019, 14:00 Green Volley Beskydy, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:2 (15,-25,-18,17,7)
15. kolo
57 30. 3. 2019, 10:00 VŠB - TU Ostrava - Třanovice a4-b4 3:1 (-18,22,20,15)
58 22. 3. 2019, 16:00 USK Slávie OU, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. a5-b7 3:0 (17,16,20)
59 30. 3. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Kozlovice a6-b6 3:0 (19,6,14)
16. kolo
61 30. 3. 2019, 14:00 VŠB - TU Ostrava - Třanovice 3:1 (-23,23,19,16)
62 22. 3. 2019, 18:00 USK Slávie OU, z.s. - Green Volley Beskydy, z.s. 3:0 (12,24,22)
63 30. 3. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Kozlovice 3:0 (18,14,17)
© ČVS 2015-2018