Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
3. kolo
VK Polanka nad Odrou, z.s.-Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B-Sportovní klub Slezan Orlová, spolek
Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s.-Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek
Příští kolo
VK Polanka nad Odrou, z.s.-Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s.SO13.10.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B-Sportovní klub Slezan Orlová, spolekSO13.10.14:00
Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s.-Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolekSO13.10.14:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
2 6. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
3 6. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
2. kolo
4 6. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
5 6. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
6 6. 10. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
3. kolo
7 13. 10. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
8 13. 10. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
9 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
4. kolo
10 13. 10. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
11 13. 10. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
12 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
5. kolo
13 20. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
14 20. 10. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
15 20. 10. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
6. kolo
16 20. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
17 20. 10. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
18 20. 10. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
7. kolo
19 3. 11. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
20 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
21 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
8. kolo
22 3. 11. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
23 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
24 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
9. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
26 10. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
27 10. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
10. kolo
28 10. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
29 10. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
30 10. 11. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
11. kolo
31 17. 11. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
32 17. 11. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
33 17. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
12. kolo
34 17. 11. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
35 17. 11. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
36 17. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
13. kolo
37 24. 11. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
38 24. 11. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
39 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
14. kolo
40 24. 11. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
41 24. 11. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
42 24. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
15. kolo
43 1. 12. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
44 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
45 1. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
16. kolo
46 1. 12. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
47 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
48 1. 12. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
17. kolo
49 8. 12. 2018, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
50 8. 12. 2018, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
51 8. 12. 2018, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
18. kolo
52 8. 12. 2018, 14:00 Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
53 8. 12. 2018, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. .
54 8. 12. 2018, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
19. kolo
55 15. 12. 2018, 09:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
56 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
57 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
20. kolo
58 15. 12. 2018, 13:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
59 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
60 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek B .
© ČVS 2015-2018