10. kolo
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek3:0Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.(23, 23, 22)
Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.3:0TJ Sokol Palkovice(13, 18, 20)
SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s.0:3Kozlovice(-11, -17, -17)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s.-KozloviceSO17.11.10:00
SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s.-TJ Sokol PalkoviceSO17.11.9:00
Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s.-TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolekSO17.11.10:00
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-15,-25,-17)
2 6. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Palkovice - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 3:0 (19,21,19)
3 6. 10. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-17,-25,-20)
2. kolo
4 6. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 1:3 (17,-16,-9,-22)
5 6. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Palkovice - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 3:0 (22,17,17)
6 6. 10. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:2 (22,-12,-25,22,17)
3. kolo
7 13. 10. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:1 (22,19,-19,18)
8 13. 10. 2018, 09:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 2:3 (16,20,-23,-26,-12)
9 13. 10. 2018, 09:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice 1:3 (-13,-20,20,-23)
4. kolo
10 13. 10. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:2 (-19,18,-27,22,12)
11 13. 10. 2018, 13:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3:1 (-27,13,15,14)
12 13. 10. 2018, 13:00 Kozlovice - TJ Sokol Palkovice 3:0 (20,15,21)
5. kolo
13 20. 10. 2018, 09:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:1 (-25,21,20,21)
14 20. 10. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Kozlovice 1:3 (19,-20,-21,-16)
15 22. 9. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 3:0 (6,13,12)
6. kolo
16 20. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 0:3 (-20,-24,-21)
17 20. 10. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Kozlovice 1:3 (-19,-21,19,-17)
18 22. 9. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 3:0 (14,21,16)
7. kolo
19 3. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 3:1 (-16,21,23,18)
20 3. 11. 2018, 09:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 0:3 (-22,-18,-24)
21 3. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3:2 (-12,23,18,-23,10)
8. kolo
22 3. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 3:1 (12,-19,7,13)
23 3. 11. 2018, 13:00 Kozlovice - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 3:0 (10,19,12)
24 3. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Palkovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 2:3 (14,-15,16,-16,-9)
9. kolo
25 10. 11. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 1:3 (-20,23,-16,-24)
26 10. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - TJ Sokol Palkovice 3:0 (17,12,21)
27 10. 11. 2018, 09:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Kozlovice 3:2 (23,23,-23,-21,5)
10. kolo
28 10. 11. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. 3:0 (23,23,22)
29 10. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - TJ Sokol Palkovice 3:0 (13,18,20)
30 10. 11. 2018, 13:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Kozlovice 0:3 (-11,-17,-17)
11. kolo
31 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice Ištvanech M.
32 17. 11. 2018, 09:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - TJ Sokol Palkovice Lech J.
33 17. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Habarta B.
12. kolo
34 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - Kozlovice Ištvanech M.
35 17. 11. 2018, 13:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - TJ Sokol Palkovice Lech J.
36 17. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Habarta B.
13. kolo
37 24. 11. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Vítek R.
38 24. 11. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Habarta B.
39 24. 11. 2018, 09:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice Rucki J.
14. kolo
40 24. 11. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Vítek R.
41 24. 11. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Habarta B.
42 24. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Palkovice - Kozlovice Rucki J.
15. kolo
43 1. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice Parolek L.
44 1. 12. 2018, 09:00 Kozlovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Štork O.
45 1. 12. 2018, 09:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Petrovský P.
16. kolo
46 1. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Sokol Palkovice Parolek L.
47 1. 12. 2018, 13:00 Kozlovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Štork O.
48 1. 12. 2018, 13:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Petrovský P.
17. kolo
49 8. 12. 2018, 09:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Šrámek R.
50 8. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Kozlovice Parolek L.
51 8. 12. 2018, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Palkovice Bok J.
18. kolo
52 8. 12. 2018, 13:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. Šrámek R.
53 8. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. - Kozlovice Parolek L.
54 8. 12. 2018, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - TJ Sokol Palkovice Bok J.
19. kolo
55 15. 12. 2018, 10:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Friedel P.
56 15. 12. 2018, 09:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Vítek R.
57 15. 12. 2018, 09:00 Kozlovice - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Windisch J.
20. kolo
58 15. 12. 2018, 14:00 Tělovýchovná jednota Kotouč Štramberk, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Friedel P.
59 15. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. Vítek R.
60 15. 12. 2018, 13:00 Kozlovice - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Windisch J.
© ČVS 2015-2018