4. kolo
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek1:3SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s.(20, -29, -16, -11)
TJ Sokol Palkovice3:1Sportovní klub Slezan Orlová, spolek(21, -20, 16, 19)
TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek3:0Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s.(17, 16, 17)
Příští kolo
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek-TJ Sokol PalkoviceSO23.2.10:00
Sportovní klub Slezan Orlová, spolek-TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolekSO23.2.10:00
Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s.-SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s.SO23.2.9:00
kalendář skupiny
řídicí soutěže: Miloslav Chrobák;73911 Janovice 363
1. kolo
1 9. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 1:3 (24,-19,-16,-24)
2 9. 2. 2019, 09:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 3:1 (-23,12,23,14)
3 9. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - TJ Sokol Palkovice 1:3 (-20,18,-22,-12)
2. kolo
4 9. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 3:2 (21,-23,-23,17,13)
5 9. 2. 2019, 13:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. 2:3 (-23,-23,23,15,-9)
6 9. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - TJ Sokol Palkovice 0:3 (-9,-18,-22)
3. kolo
7 16. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Dohoda klubů 0:3 (-25,-16,-16)
8 16. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Palkovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:0 (23,22,20)
9 16. 2. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. 3:0 (14,18,20)
4. kolo
10 16. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Dohoda klubů 1:3 (20,-29,-16,-11)
11 16. 2. 2019, 14:00 TJ Sokol Palkovice - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek 3:1 (21,-20,16,19)
12 16. 2. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. 3:0 (17,16,17)
5. kolo
13 23. 2. 2019, 10:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Sokol Palkovice Kohout K.
14 23. 2. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Barteczko K.
15 23. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Vítek R.
6. kolo
16 23. 2. 2019, 14:00 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek - TJ Sokol Palkovice Kohout K.
17 23. 2. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Barteczko K.
18 23. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. Vítek R.
7. kolo
19 2. 3. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Lech J.
20 2. 3. 2019, 10:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek Capáková K.
21 2. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. Ištvanech M.
8. kolo
22 2. 3. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Lech J.
23 2. 3. 2019, 14:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek Capáková K.
24 2. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. Ištvanech M.
9. kolo
25 9. 3. 2019, 10:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Dohoda klubů .
26 9. 3. 2019, 10:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Sokol Palkovice .
27 2. 2. 2019, 09:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 0:3 (-12,-20,-14)
10. kolo
28 9. 3. 2019, 14:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Dohoda klubů .
29 9. 3. 2019, 14:00 Sportovní klub Slezan Orlová, spolek - TJ Sokol Palkovice .
30 2. 2. 2019, 13:00 Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. - TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek 1:3 (-20,-21,26,-18)
11. kolo
31 16. 3. 2019, 09:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
32 23. 3. 2019, 10:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
33 16. 3. 2019, 10:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
12. kolo
34 16. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Palkovice - Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek .
35 23. 3. 2019, 14:00 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek - Sportovní klub Slezan Orlová, spolek .
36 16. 3. 2019, 14:00 SPORTOVNÍ KLUB METYLOVICE z.s. - Tělovýchovná jednota Tatran Štítina, z.s. .
© ČVS 2015-2018