Reprezentace
26. 5. 2019
Muži - Golden European League : BLR - CZE
Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
10. kolo
Vol. centrum nad Metují-Volejbal Č. Kostelec D
TJ Slavoj Teplice A3:0TJ Sokol Jezbiny B
Volejbal Č. Kostelec C2:3TJ Sokol Staré Město - Náchod (17, 21, -23, -16, -13)
Příští kolo
TJ Sokol Staré Město - Náchod -TJ Slavoj Teplice A31.5.17:30
TJ Sokol Jezbiny B-Vol. centrum nad Metují31.5.17:30
Volejbal Č. Kostelec D-TJ Slavoj Teplice B31.5.17:30
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Volejbal Č. Kostelec C80000 20:1014
2 TJ Sokol Jezbiny B80000 16:1413
3 TJ Slavoj Teplice A90000 21:2013
4 Vol. centrum nad Metují70000 18:1112
5 TJ Sokol Staré Město - Náchod 80000 17:1612
6 Volejbal Č. Kostelec D80000 10:2010
7 TJ Slavoj Teplice B80000 9:2010
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
2 24. 8. 2018, 17:30 TJ Slavoj Teplice B - TJ Slavoj Teplice A Ulrich 3:2 (19,20,-17,-21,9)
3 24. 8. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec D - Volejbal Č. Kostelec C Mědílek 1:3 (-19,-18,24,-23)
4 24. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny B - TJ Sokol Staré Město - Náchod Severýn 3:0 (22,16,20)
2. kolo
6 31. 8. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec C - TJ Sokol Jezbiny B 3:0 (14,24,17)
7 31. 8. 2018, 17:30 TJ Slavoj Teplice A - Volejbal Č. Kostelec D 3:1 (20,-14,20,26)
8 12. 9. 2018, 17:30 Vol. centrum nad Metují - TJ Slavoj Teplice B 3:1 (15,14,-21,19)
3. kolo
10 7. 9. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec D - Vol. centrum nad Metují 0:3 (-21,-16,-26)
11 7. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny B - TJ Slavoj Teplice A 3:2 (-21,24,-11,22,15)
12 7. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod - Volejbal Č. Kostelec C 1:3 (-16,-24,19,-20)
4. kolo
14 14. 9. 2018, 17:30 TJ Slavoj Teplice A - TJ Sokol Staré Město - Náchod 3:2 (21,26,-19,-23,10)
15 14. 9. 2018, 17:30 Vol. centrum nad Metují - TJ Sokol Jezbiny B 2:3 (-24,18,20,-23,-7)
16 14. 9. 2018, 17:30 TJ Slavoj Teplice B - Volejbal Č. Kostelec D 3:0 (22,19,21)
5. kolo
18 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Jezbiny B - TJ Slavoj Teplice B 3:0 (23,24,16)
19 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Staré Město - Náchod - Vol. centrum nad Metují 2:3 (-14,-18,17,17,-17)
20 21. 9. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec C - TJ Slavoj Teplice A 3:1 (17,-15,10,20)
6. kolo
22 28. 9. 2018, 17:00 Vol. centrum nad Metují - Volejbal Č. Kostelec C 1:3 (19,-19,-20,-17)
23 28. 9. 2018, 17:00 TJ Slavoj Teplice B - TJ Sokol Staré Město - Náchod 0:3 (-19,-20,-23)
24 25. 9. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec D - TJ Sokol Jezbiny B 1:3 (16,-19,-18,-26)
7. kolo
26 5. 10. 2018, 17:00 TJ Sokol Staré Město - Náchod - Volejbal Č. Kostelec D 3:1 (-15,23,22,23)
27 5. 10. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec C - TJ Slavoj Teplice B 3:0 (20,15,18)
28 5. 10. 2018, 17:00 TJ Slavoj Teplice A - Vol. centrum nad Metují 2:3 (-19,20,-14,17,-11)
8. kolo
30 10. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice A - TJ Slavoj Teplice B 3:2 (-21,16,-22,14,9)
31 10. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec C - Volejbal Č. Kostelec D 0:3 (-22,-21,-23)
32 10. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod - TJ Sokol Jezbiny B 3:1 (-24,24,14,23)
9. kolo
34 17. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny B - Volejbal Č. Kostelec C odloženo .
35 17. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec D - TJ Slavoj Teplice A 3:2 (-24,-7,17,19,10)
36 17. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice B - Vol. centrum nad Metují 0:3 (-21,-17,-25)
10. kolo
38 24. 5. 2019, 17:30 Vol. centrum nad Metují - Volejbal Č. Kostelec D .
39 24. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice A - TJ Sokol Jezbiny B 3:0
40 17. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec C - TJ Sokol Staré Město - Náchod 2:3 (17,21,-23,-16,-13)
11. kolo
42 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavoj Teplice A .
43 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny B - Vol. centrum nad Metují .
44 31. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec D - TJ Slavoj Teplice B .
12. kolo
46 7. 6. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice B - TJ Sokol Jezbiny B .
47 7. 6. 2019, 17:30 Vol. centrum nad Metují - TJ Sokol Staré Město - Náchod .
48 7. 6. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice A - Volejbal Č. Kostelec C .
13. kolo
50 14. 6. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec C - Vol. centrum nad Metují .
51 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod - TJ Slavoj Teplice B .
52 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny B - Volejbal Č. Kostelec D .
14. kolo
54 21. 6. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec D - TJ Sokol Staré Město - Náchod .
55 21. 6. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice B - Volejbal Č. Kostelec C .
56 21. 6. 2019, 17:30 Vol. centrum nad Metují - TJ Slavoj Teplice A .
© ČVS 2015-2018