Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
17. kolo
Volejbal Č. Kostelec B-TJ Slovan Broumov A
VK Hronov C-SK Ruchadlo Zájezd
SPORT KLUB Náchod-TJ Sokol Velká Jesenice
SK Nové Město -TJ Sokol Staré Město - Náchod B
TJ Spartak Opočno B-TJ Baník Rtyně
Příští kolo
TJ Slovan Broumov A-TJ Spartak Opočno BST30.11.0:00
TJ Baník Rtyně -SK Nové Město ST30.11.0:00
TJ Sokol Staré Město - Náchod B-SPORT KLUB NáchodST30.11.0:00
TJ Sokol Velká Jesenice-VK Hronov CST30.11.0:00
SK Ruchadlo Zájezd-Volejbal Č. Kostelec BST30.11.0:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 SK Ruchadlo Zájezd00000 0:00
2 TJ Sokol Velká Jesenice00000 0:00
3 TJ Sokol Staré Město - Náchod B00000 0:00
4 TJ Baník Rtyně 00000 0:00
5 TJ Spartak Opočno B00000 0:00
6 SK Nové Město 00000 0:00
7 SPORT KLUB Náchod00000 0:00
8 VK Hronov C00000 0:00
9 Volejbal Č. Kostelec B00000 0:00
10 TJ Slovan Broumov A00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 22. 8. 2018, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Slovan Broumov A Krulich .
2 22. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - Volejbal Č. Kostelec B Severyn .
3 22. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - VK Hronov C Manych .
4 22. 8. 2018, 17:30 TJ Baník Rtyně - SPORT KLUB Náchod Kábrt .
5 22. 8. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno B - SK Nové Město Weber .
2. kolo
6 29. 8. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov A - SK Nové Město .
7 29. 8. 2018, 17:30 SPORT KLUB Náchod - TJ Spartak Opočno B .
8 29. 8. 2018, 17:30 VK Hronov C - TJ Baník Rtyně .
9 29. 8. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Staré Město - Náchod B .
10 29. 8. 2018, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Sokol Velká Jesenice .
3. kolo
11 3. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Slovan Broumov A .
12 3. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - SK Ruchadlo Zájezd .
13 3. 9. 2018, 17:30 TJ Baník Rtyně - Volejbal Č. Kostelec B .
14 3. 9. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno B - VK Hronov C .
15 3. 9. 2018, 17:30 SK Nové Město - SPORT KLUB Náchod .
4. kolo
16 5. 9. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov A - SPORT KLUB Náchod .
17 5. 9. 2018, 17:30 VK Hronov C - SK Nové Město .
18 5. 9. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Spartak Opočno B .
19 5. 9. 2018, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Baník Rtyně .
20 5. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Sokol Staré Město - Náchod B .
5. kolo
21 12. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - TJ Slovan Broumov A .
22 12. 9. 2018, 17:30 TJ Baník Rtyně - TJ Sokol Velká Jesenice .
23 12. 9. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno B - SK Ruchadlo Zájezd .
24 12. 9. 2018, 17:30 SK Nové Město - Volejbal Č. Kostelec B .
25 12. 9. 2018, 17:30 SPORT KLUB Náchod - VK Hronov C .
6. kolo
26 17. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov A - VK Hronov C .
27 17. 9. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - SPORT KLUB Náchod .
28 17. 9. 2018, 17:00 SK Ruchadlo Zájezd - SK Nové Město .
29 17. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Spartak Opočno B Kmoníček J.
30 17. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - TJ Baník Rtyně .
7. kolo
31 19. 9. 2018, 17:00 TJ Baník Rtyně - TJ Slovan Broumov A .
32 19. 9. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno B - TJ Sokol Staré Město - Náchod B .
33 19. 9. 2018, 17:00 SK Nové Město - TJ Sokol Velká Jesenice .
34 19. 9. 2018, 17:00 SPORT KLUB Náchod - SK Ruchadlo Zájezd .
35 19. 9. 2018, 17:00 VK Hronov C - Volejbal Č. Kostelec B .
8. kolo
36 26. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov A - Volejbal Č. Kostelec B .
37 26. 9. 2018, 17:00 SK Ruchadlo Zájezd - VK Hronov C .
38 26. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Velká Jesenice - SPORT KLUB Náchod .
39 26. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - SK Nové Město .
40 26. 9. 2018, 17:00 TJ Baník Rtyně - TJ Spartak Opočno B .
9. kolo
41 3. 10. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno B - TJ Slovan Broumov A .
42 3. 10. 2018, 17:00 SK Nové Město - TJ Baník Rtyně .
43 3. 10. 2018, 17:00 SPORT KLUB Náchod - TJ Sokol Staré Město - Náchod B .
44 3. 10. 2018, 17:00 VK Hronov C - TJ Sokol Velká Jesenice .
45 3. 10. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - SK Ruchadlo Zájezd .
10. kolo
46 7. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov A - SK Ruchadlo Zájezd .
47 7. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Velká Jesenice .
48 7. 5. 2019, 17:30 VK Hronov C - TJ Sokol Staré Město - Náchod B .
49 7. 5. 2019, 17:30 SPORT KLUB Náchod - TJ Baník Rtyně .
50 7. 5. 2019, 17:30 SK Nové Město - TJ Spartak Opočno B .
© ČVS 2015-2018