Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
18. kolo
TJ Slovan Broumov A3:1TJ Spartak Opočno B(-22, 15, 17, 19)
TJ Baník Rtyně 0:3SK Nové Město (-25, -19, -22)
TJ Sokol Staré Město - Náchod B1:3SPORT KLUB Náchod(-19, 12, -20, -23)
TJ Sokol Velká Jesenice0:3VK Hronov C(-21, -23, -20)
SK Ruchadlo Zájezd1:3Volejbal Č. Kostelec B(-18, -22, 21, -9)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Volejbal Č. Kostelec B180000 46:2432
2 SPORT KLUB Náchod180000 46:2732
3 VK Hronov C180000 43:2231
4 SK Nové Město 180000 39:3028
5 TJ Slovan Broumov A180000 34:3926
6 TJ Sokol Velká Jesenice180000 32:3826
7 TJ Baník Rtyně 180000 30:3926
8 TJ Spartak Opočno B180000 27:3724
9 TJ Sokol Staré Město - Náchod B180000 26:3924
10 SK Ruchadlo Zájezd180000 19:4721
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 22. 8. 2018, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Slovan Broumov A Krulich 1:3 (16,-23,-23,-19)
2 22. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - Volejbal Č. Kostelec B Severyn 3:0 (10,16,17)
3 22. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - VK Hronov C Manych 0:3 (-16,-16,-9)
4 22. 8. 2018, 17:30 TJ Baník Rtyně - SPORT KLUB Náchod Kábrt 0:3 (-22,-16,-15)
5 11. 10. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno B - SK Nové Město Weber 3:0 (19,15,10)
2. kolo
6 29. 8. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov A - SK Nové Město 3:2 (-16,18,24,-21,15)
7 29. 8. 2018, 17:30 SPORT KLUB Náchod - TJ Spartak Opočno B 3:2 (14,-15,-20,16,7)
8 29. 8. 2018, 17:30 VK Hronov C - TJ Baník Rtyně 3:0 (22,11,14)
9 29. 8. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 3:1 (-23,23,19,19)
10 29. 8. 2018, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Sokol Velká Jesenice 1:3 (-15,8,-21,-22)
3. kolo
11 3. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Slovan Broumov A 3:2 (21,-23,10,-13,8)
12 3. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - SK Ruchadlo Zájezd 3:0 (16,19,21)
13 3. 9. 2018, 17:30 TJ Baník Rtyně - Volejbal Č. Kostelec B 3:2 (-20,-17,16,22,8)
14 3. 9. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno B - VK Hronov C 3:0 (23,17,19)
15 3. 9. 2018, 17:30 SK Nové Město - SPORT KLUB Náchod 2:3 (27,-22,-16,17,-12)
4. kolo
16 5. 9. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov A - SPORT KLUB Náchod 1:3 (-21,-14,22,-18)
17 5. 9. 2018, 17:30 VK Hronov C - SK Nové Město 3:1 (-15,22,24,19)
18 5. 9. 2018, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Spartak Opočno B 3:0 (15,12,16)
19 5. 9. 2018, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Baník Rtyně 3:0 (23,15,18)
20 5. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 3:2 (14,-25,21,-14,10)
5. kolo
21 12. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - TJ Slovan Broumov A 3:0 (25,18,16)
22 12. 9. 2018, 17:30 TJ Baník Rtyně - TJ Sokol Velká Jesenice 0:3 (-12,-23,-22)
23 12. 9. 2018, 17:30 TJ Spartak Opočno B - SK Ruchadlo Zájezd 3:0 (18,23,14)
24 12. 9. 2018, 17:30 SK Nové Město - Volejbal Č. Kostelec B 2:3 (22,23,-16,-23,-14)
25 12. 9. 2018, 17:30 SPORT KLUB Náchod - VK Hronov C 3:1 (-21,17,20,22)
6. kolo
26 17. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov A - VK Hronov C 3:1 (21,17,-21,20)
27 17. 9. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - SPORT KLUB Náchod 2:3 (20,-16,16,-24,-12)
28 17. 9. 2018, 17:00 SK Ruchadlo Zájezd - SK Nové Město 0:3 (-22,-14,-20)
29 17. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Spartak Opočno B 3:1 (20,17,-21,19)
30 17. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - TJ Baník Rtyně 1:3 (-23,-18,24,-19)
7. kolo
31 19. 9. 2018, 17:00 TJ Baník Rtyně - TJ Slovan Broumov A 2:3 (19,-23,-16,20,-10)
32 19. 9. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno B - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 3:0 (17,16,9)
33 19. 9. 2018, 17:00 SK Nové Město - TJ Sokol Velká Jesenice 3:2 (20,14,-21,-15,12)
34 19. 9. 2018, 17:00 SPORT KLUB Náchod - SK Ruchadlo Zájezd 3:2 (-23,-17,17,21,9)
35 19. 9. 2018, 17:00 VK Hronov C - Volejbal Č. Kostelec B 3:0 (14,10,13)
8. kolo
36 26. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov A - Volejbal Č. Kostelec B 2:3 (27,-22,18,-20,-8)
37 26. 9. 2018, 17:00 SK Ruchadlo Zájezd - VK Hronov C 1:3 (29,-13,-10,-15)
38 26. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Velká Jesenice - SPORT KLUB Náchod 0:3 (-17,-22,-17)
39 26. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - SK Nové Město 0:3 (-18,-19,-18)
40 26. 9. 2018, 17:00 TJ Baník Rtyně - TJ Spartak Opočno B 3:1 (20,-23,21,8)
9. kolo
41 3. 10. 2018, 17:00 TJ Spartak Opočno B - TJ Slovan Broumov A 3:0 (9,16,21)
42 3. 10. 2018, 17:00 SK Nové Město - TJ Baník Rtyně 3:1 (-21,24,23,20)
43 3. 10. 2018, 17:00 SPORT KLUB Náchod - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 3:0 (20,15,16)
44 3. 10. 2018, 17:00 VK Hronov C - TJ Sokol Velká Jesenice 3:0 (11,17,22)
45 3. 10. 2018, 17:00 Volejbal Č. Kostelec B - SK Ruchadlo Zájezd 3:1 (22,-21,18,17)
10. kolo
46 7. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov A - SK Ruchadlo Zájezd 3:0 (18,19,19)
47 7. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Sokol Velká Jesenice 3:1 (24,18,-24,18)
48 7. 5. 2019, 17:30 VK Hronov C - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 3:1 (-21,22,18,22)
49 7. 5. 2019, 17:30 SPORT KLUB Náchod - TJ Baník Rtyně 1:3 (19,-25,-22,-18)
50 7. 5. 2019, 17:30 SK Nové Město - TJ Spartak Opočno B 3:1 (17,19,-22,17)
11. kolo
51 15. 5. 2019, 17:30 SK Nové Město - TJ Slovan Broumov A 3:0 (16,22,23)
52 15. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno B - SPORT KLUB Náchod 3:1 (14,20,-12,17)
53 15. 5. 2019, 17:30 TJ Baník Rtyně - VK Hronov C 3:0 (17,14,21)
54 15. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - Volejbal Č. Kostelec B 0:3 (-19,-19,-16)
55 15. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - SK Ruchadlo Zájezd 3:0 (19,21,23)
12. kolo
56 20. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov A - TJ Sokol Velká Jesenice 3:1 (19,-17,13,23)
57 20. 5. 2019, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 0:3 (-17,-20,-23)
58 20. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Baník Rtyně 3:0 (17,15,23)
59 20. 5. 2019, 17:30 VK Hronov C - TJ Spartak Opočno B 3:0 (13,21,17)
60 20. 5. 2019, 17:30 SPORT KLUB Náchod - SK Nové Město 3:1 (12,-23,19,20)
13. kolo
61 22. 5. 2019, 17:30 SPORT KLUB Náchod - TJ Slovan Broumov A 3:1 (14,-24,14,12)
62 22. 5. 2019, 17:30 SK Nové Město - VK Hronov C 1:3 (-18,24,-10,-19)
63 22. 5. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno B - Volejbal Č. Kostelec B 0:3 (-11,-17,-25)
64 22. 5. 2019, 17:30 TJ Baník Rtyně - SK Ruchadlo Zájezd 1:3 (19,-23,-19,-20)
65 22. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - TJ Sokol Velká Jesenice 3:1 (-22,24,11,17)
14. kolo
66 29. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov A - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 3:1 (9,-27,17,25)
67 27. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - TJ Baník Rtyně 2:3 (13,-20,-26,17,-15)
68 29. 5. 2019, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - TJ Spartak Opočno B 3:1 (10,-25,15,21)
69 29. 5. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - SK Nové Město 3:0 (14,24,8)
70 29. 5. 2019, 17:30 VK Hronov C - SPORT KLUB Náchod 3:0 (11,11,19)
15. kolo
71 3. 6. 2019, 17:30 VK Hronov C - TJ Slovan Broumov A 3:2 (12,14,-24,-21,12)
72 3. 6. 2019, 17:30 SPORT KLUB Náchod - Volejbal Č. Kostelec B 2:3 (-12,21,-16,7,-13)
73 3. 6. 2019, 17:30 SK Nové Město - SK Ruchadlo Zájezd 3:0 (21,17,18)
74 3. 6. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno B - TJ Sokol Velká Jesenice 2:3 (22,-18,-24,23,-15)
75 3. 6. 2019, 17:30 TJ Baník Rtyně - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 2:3 (15,-12,-18,24,-12)
16. kolo
76 5. 6. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov A - TJ Baník Rtyně 2:3 (-20,15,-17,20,-13)
77 5. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - TJ Spartak Opočno B 3:0 (12,15,19)
78 5. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - SK Nové Město 1:3 (-13,21,-23,-22)
79 5. 6. 2019, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - SPORT KLUB Náchod 2:3 (18,17,-20,-12,-13)
80 5. 6. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - VK Hronov C 3:2 (-22,17,17,-23,8)
17. kolo
81 12. 6. 2019, 17:30 Volejbal Č. Kostelec B - TJ Slovan Broumov A 3:0 (19,15,19)
82 12. 6. 2019, 17:30 VK Hronov C - SK Ruchadlo Zájezd 3:1 (11,12,-11,8)
83 12. 6. 2019, 17:30 SPORT KLUB Náchod - TJ Sokol Velká Jesenice 3:0 (21,26,16)
84 12. 6. 2019, 17:30 SK Nové Město - TJ Sokol Staré Město - Náchod B 3:1 (12,18,-21,16)
85 12. 6. 2019, 17:30 TJ Spartak Opočno B - TJ Baník Rtyně 0:3 (-25,-23,-22)
18. kolo
86 19. 6. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov A - TJ Spartak Opočno B 3:1 (-22,15,17,19)
87 19. 6. 2019, 17:30 TJ Baník Rtyně - SK Nové Město 0:3 (-25,-19,-22)
88 19. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Staré Město - Náchod B - SPORT KLUB Náchod 1:3 (-19,12,-20,-23)
89 19. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Velká Jesenice - VK Hronov C 0:3 (-21,-23,-20)
90 19. 6. 2019, 17:30 SK Ruchadlo Zájezd - Volejbal Č. Kostelec B 1:3 (-18,-22,21,-9)
© ČVS 2015-2018