Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
10. kolo
TJ Sokol Velký Dřevíč3:0TJ Sokol Studnice (20, 16, 17)
TJ Sokol Jezbiny, z.s. B3:1Volejbalové centrum nad Metují(17, 21, -25, 21)
TJ Slovan Broumov B0:3TJ Slavoj Teplice (-16, -18, -12)
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 TJ Slavoj Teplice 100000 29:619
2 TJ Sokol Velký Dřevíč100000 25:1218
3 TJ Sokol Studnice 100000 24:1317
4 Volejbalové centrum nad Metují100000 14:2113
5 TJ Sokol Jezbiny, z.s. B100000 12:2513
6 TJ Slovan Broumov B100000 3:3010
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 31. 8. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Velký Dřevíč Háze 0:3 (-13,-8,-8)
2 31. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Jezbiny, z.s. B - TJ Slavoj Teplice Máša 0:3 (-11,-10,-12)
3 31. 8. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice - Volejbalové centrum nad Metují Krulich 3:0 (25,17,9)
2. kolo
4 7. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Velký Dřevíč - Volejbalové centrum nad Metují 3:2 (20,-16,11,-23,9)
5 7. 9. 2018, 17:30 TJ Slavoj Teplice - TJ Sokol Studnice 3:1 (-22,18,19,19)
6 6. 9. 2018, 17:30 TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Jezbiny, z.s. B 2:3 (13,-17,-21,17,-12)
3. kolo
7 20. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Jezbiny, z.s. B - TJ Sokol Velký Dřevíč 0:3 (-9,-15,-17)
8 12. 9. 2018, 17:30 TJ Sokol Studnice - TJ Slovan Broumov B 3:0 (20,5,12)
9 14. 9. 2018, 17:30 Volejbalové centrum nad Metují - TJ Slavoj Teplice 1:3 (-20,-20,26,-17)
4. kolo
10 13. 9. 2018, 17:00 TJ Slavoj Teplice - TJ Sokol Velký Dřevíč 3:0 (16,10,11)
11 18. 9. 2018, 17:00 TJ Slovan Broumov B - Volejbalové centrum nad Metují 0:3 (-9,-7,-14)
12 21. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Jezbiny, z.s. B - TJ Sokol Studnice 1:3 (-22,19,-12,-13)
5. kolo
13 25. 9. 2018, 17:00 TJ Sokol Studnice - TJ Sokol Velký Dřevíč 2:3 (24,-23,-23,21,-13)
14 27. 9. 2018, 17:00 Volejbalové centrum nad Metují - TJ Sokol Jezbiny, z.s. B 3:0 (14,18,16)
15 25. 9. 2018, 17:00 TJ Slavoj Teplice - TJ Slovan Broumov B 3:0 (15,23,12)
6. kolo
16 17. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Velký Dřevíč - TJ Slovan Broumov B 3:0 (16,6,12)
17 17. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice - TJ Sokol Jezbiny, z.s. B 3:0 (14,11,21)
18 17. 5. 2019, 17:30 Volejbalové centrum nad Metují - TJ Sokol Studnice 0:3 (-16,-20,-17)
7. kolo
19 24. 5. 2019, 17:30 Volejbalové centrum nad Metují - TJ Sokol Velký Dřevíč 1:3 (17,-17,-16,-18)
20 24. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Studnice - TJ Slavoj Teplice 3:2 (-14,-18,18,23,14)
21 24. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny, z.s. B - TJ Slovan Broumov B 3:1 (22,-21,23,11)
8. kolo
22 31. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Velký Dřevíč - TJ Sokol Jezbiny, z.s. B 3:1 (-21,21,10,19)
23 31. 5. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov B - TJ Sokol Studnice 0:3 (-10,-14,-20)
24 31. 5. 2019, 17:30 TJ Slavoj Teplice - Volejbalové centrum nad Metují 3:0 (23,20,20)
9. kolo
25 23. 5. 2019, 17:30 TJ Sokol Velký Dřevíč - TJ Slavoj Teplice 1:3 (-21,18,-24,-22)
26 12. 5. 2019, 17:30 Volejbalové centrum nad Metují - TJ Slovan Broumov B 3:0 (13,15,9)
27 7. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Studnice - TJ Sokol Jezbiny, z.s. B 3:1 (-21,16,26,20)
10. kolo
28 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Velký Dřevíč - TJ Sokol Studnice 3:0 (20,16,17)
29 14. 6. 2019, 17:30 TJ Sokol Jezbiny, z.s. B - Volejbalové centrum nad Metují 3:1 (17,21,-25,21)
30 14. 6. 2019, 17:30 TJ Slovan Broumov B - TJ Slavoj Teplice 0:3 (-16,-18,-12)
© ČVS 2015-2018