Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub Hronov, z.s. JU | 10 | 9 | 1 | 0 | 0 | 30:2 | 775:465 | 29 | |
2 | Volejbalové centrum nad Metují, z.s. | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 21:11 | 736:674 | 21 | |
3 | TJ Sokol Jezbiny, z.s. | 10 | 3 | 2 | 0 | 5 | 15:20 | 704:765 | 13 | |
4 | Tělovýchovná jednota Sokol Velký Dřevíč, z.s. | 10 | 3 | 0 | 3 | 4 | 17:22 | 798:838 | 12 | |
5 | TJ Slovan Broumov, z.s. B | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 14:21 | 681:771 | 11 | |
6 | Tělocvičná jednota Sokol Studnice | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 7:28 | 639:820 | 4 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28. 8. 2020, 17:30 | Sokol Studnice | - | VK Hronov JU | 2:3 (13,-13,22,-10,-2) | ||
2 | 3. 9. 2020, 17:30 | Sokol V.Dřevíč | - | Slovan Broumov B | 3:0 (11,13,20) | ||
3 | 28. 8. 2020, 17:30 | VoCe nad Metují | - | Sokol Jezbiny | 3:0 (17,23,12) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 4. 9. 2020, 17:30 | VK Hronov JU | - | Sokol Jezbiny | 3:0 (14,11,12) | ||
5 | 4. 9. 2020, 17:30 | Slovan Broumov B | - | VoCe nad Metují | 3:0 (15,20,23) | ||
6 | 7. 9. 2020, 17:30 | Sokol Studnice | - | Sokol V.Dřevíč | 1:3 (-23,-19,17,-23) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 9. 9. 2020, 17:30 | Sokol V.Dřevíč | - | VK Hronov JU | 0:3 (-11,-20,-5) | ||
8 | 11. 9. 2020, 17:30 | VoCe nad Metují | - | Sokol Studnice | 3:0 (17,23,12) | ||
9 | 11. 9. 2020, 17:30 | Sokol Jezbiny | - | Slovan Broumov B | 3:1 (-16,14,16,20) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 16. 9. 2020, 17:00 | VK Hronov JU | - | Slovan Broumov B | 3:0 (19,11,10) | ||
11 | 18. 9. 2020, 17:00 | Sokol Studnice | - | Sokol Jezbiny | 0:3 (-16,-8,-18) | ||
12 | 18. 9. 2020, 17:00 | Sokol V.Dřevíč | - | VoCe nad Metují | 1:3 (22,-14,-21,-22) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 25. 6. 2021, 17:30 | VoCe nad Metují | - | VK Hronov JU | 0:3 (-20,-18,-21) | ||
14 | 25. 6. 2021, 17:30 | Sokol Jezbiny | - | Sokol V.Dřevíč | 3:2 (22,24,-20,-21,12) | ||
15 | 25. 6. 2021, 17:30 | Slovan Broumov B | - | Sokol Studnice | 3:1 (24,-11,17,17) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 28. 5. 2021, 17:30 | VK Hronov JU | - | Sokol Studnice | 3:0 (10,13,19) | ||
17 | 28. 5. 2021, 17:30 | Slovan Broumov B | - | Sokol V.Dřevíč | 3:2 (-19,-19,20,24,4) | ||
18 | 28. 5. 2021, 17:30 | Sokol Jezbiny | - | VoCe nad Metují | 0:3 (-26,-22,-21) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 4. 6. 2021, 17:30 | Sokol Jezbiny | - | VK Hronov JU | 0:3 (-16,-8,-17) | ||
20 | 4. 6. 2021, 17:30 | VoCe nad Metují | - | Slovan Broumov B | 3:0 (20,15,22) | ||
21 | 4. 6. 2021, 17:30 | Sokol V.Dřevíč | - | Sokol Studnice | 3:0 (21,10,13) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 8. 6. 2021, 17:30 | VK Hronov JU | - | Sokol V.Dřevíč | 3:0 (23,19,7) | ||
23 | 8. 6. 2021, 17:30 | Sokol Studnice | - | VoCe nad Metují | 0:3 (-16,-16,-16) | ||
24 | 8. 6. 2021, 17:30 | Slovan Broumov B | - | Sokol Jezbiny | 3:0 (12,22,12) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 11. 6. 2021, 17:30 | Slovan Broumov B | - | VK Hronov JU | 0:3 (-19,-14,-7) | ||
26 | 11. 6. 2021, 17:30 | Sokol Jezbiny | - | Sokol Studnice | 3:0 (19,30,19) | ||
27 | 11. 6. 2021, 17:30 | VoCe nad Metují | - | Sokol V.Dřevíč | 3:1 (21,-23,20,23) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 18. 6. 2021, 17:30 | VK Hronov JU | - | VoCe nad Metují | 3:0 (12,22,12) | ||
29 | 18. 6. 2021, 17:30 | Sokol V.Dřevíč | - | Sokol Jezbiny | 2:3 (-16,16,-19,23,-9) | ||
30 | 18. 6. 2021, 17:30 | Sokol Studnice | - | Slovan Broumov B | 3:1 (22,19,-20,18) |