Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Krajský přebor Olomouckého kraje juniorek

20. kolo
Přerov-OP Prostějov
Šumperk-Šternberk
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Šternberk 6 6 0 0 0 18:1 475:295 18
2 Přerov 8 5 0 0 3 17:11 650:534 15
3 OP Prostějov 8 4 0 0 4 13:13 542:539 12
4 Šumperk 6 3 0 0 3 11:10 432:432 9
5 Bohuňovice 8 0 0 0 8 0:24 301:600 0
kalendář skupiny
OLK-JKY
1. kolo
1 22. 9. 2019, 10:00 Šternberk - OP Prostějov 3:0 (17,19,16)
2 22. 9. 2019, 10:00 Bohuňovice - Přerov 0:3 (-12,-9,-13)
2. kolo
3 22. 9. 2019, 13:00 Šternberk - OP Prostějov 3:0 (13,10,15)
4 22. 9. 2019, 13:00 Bohuňovice - Přerov 0:3 (-9,-16,-7)
3. kolo
5 16. 11. 2019, 10:00 Šternberk - Bohuňovice NH: hala UP 3:0 (14,8,8)
6 6. 10. 2019, 10:00 Šumperk - OP Prostějov 0:3 (-10,-18,-14)
4. kolo
7 16. 11. 2019, 13:00 Šternberk - Bohuňovice NH: hala UP 3:0 (15,9,11)
8 6. 10. 2019, 13:00 Šumperk - OP Prostějov 1:3 (-24,-20,18,-11)
5. kolo
9 20. 10. 2019, 10:00 Bohuňovice - Šumperk 0:3 (-11,-12,-21)
10 20. 10. 2019, 10:00 Přerov - Šternberk 1:3 (-20,22,-26,-17)
6. kolo
11 20. 10. 2019, 13:00 Bohuňovice - Šumperk 0:3 (-14,-12,-7)
12 20. 10. 2019, 13:00 Přerov - Šternberk 0:3 (-18,-16,-18)
7. kolo
13 17. 11. 2019, 10:00 Šumperk - Přerov 1:3 (-13,-19,20,-11)
14 17. 11. 2019, 10:00 OP Prostějov - Bohuňovice 3:0 (10,17,19)
8. kolo
15 17. 11. 2019, 13:00 Šumperk - Přerov 3:1 (-15,23,18,25)
16 17. 11. 2019, 13:00 OP Prostějov - Bohuňovice 3:0 (17,14,16)
9. kolo
17 15. 12. 2019, 10:00 OP Prostějov - Přerov 0:3 (-21,-23,-7)
18 29. 3. 2020, 10:00 Šternberk - Šumperk Mužný P.
10. kolo
19 15. 12. 2019, 13:00 OP Prostějov - Přerov 1:3 (23,-18,-15,-24)
20 29. 3. 2020, 13:00 Šternberk - Šumperk Mužný P.
11. kolo
21 12. 1. 2020, 10:00 OP Prostějov - Šternberk Bajer B.
22 12. 1. 2020, 10:00 Přerov - Bohuňovice Ernst I.
12. kolo
23 12. 1. 2020, 13:00 OP Prostějov - Šternberk Bajer B.
24 12. 1. 2020, 13:00 Přerov - Bohuňovice Ernst I.
13. kolo
25 28. 3. 2020, 10:00 Bohuňovice - Šternberk Mužný P.
26 9. 2. 2020, 10:00 OP Prostějov - Šumperk Valtr A.
14. kolo
27 28. 3. 2020, 13:00 Bohuňovice - Šternberk Mužný P.
28 9. 2. 2020, 13:00 OP Prostějov - Šumperk Valtr A.
15. kolo
29 16. 2. 2020, 10:00 Šumperk - Bohuňovice Nakládalová T.
30 21. 3. 2020, 10:00 Šternberk - Přerov Máčala M.
16. kolo
31 16. 2. 2020, 13:00 Šumperk - Bohuňovice Nakládalová T.
32 21. 3. 2020, 13:00 Šternberk - Přerov Máčala M.
17. kolo
33 8. 3. 2020, 10:00 Přerov - Šumperk Ernst I.
34 8. 3. 2020, 10:00 Bohuňovice - OP Prostějov Mužný P.
18. kolo
35 8. 3. 2020, 13:00 Přerov - Šumperk Ernst I.
36 8. 3. 2020, 13:00 Bohuňovice - OP Prostějov Mužný P.
19. kolo
37 22. 3. 2020, 10:00 Přerov - OP Prostějov Petřivalského 2884 Přerov - Přerov I-Město Chytil A.
38 22. 3. 2020, 10:00 Šumperk - Šternberk Nakládalová T.
20. kolo
39 22. 3. 2020, 13:00 Přerov - OP Prostějov Petřivalského 2884 Přerov - Přerov I-Město Chytil A.
40 22. 3. 2020, 13:00 Šumperk - Šternberk Nakládalová T.
Vedoucí soutěže: Mgr. Vlastimil Surma, 796 04 PROSTĚJOV, Belgická 2, MT: 774 588 472, E-mail: vlasta25@seznam.cz
© ČVS 2015-2018