Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Krajský přebor Olomouckého kraje kadetek

28. kolo
Olomouc C-Olomouc B
Kroměříž-Přerov
Šternberk B-Česká Třebová
Prostějov C-Uničov
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Šternberk B 20 17 1 0 2 55:9 1529:955 53
2 Uničov 20 12 2 2 4 49:23 1589:1355 42
3 Přerov 20 13 1 1 5 46:23 1481:1281 42
4 Kroměříž 20 13 0 1 6 41:23 1425:1215 40
5 Olomouc C 20 6 0 3 11 26:44 1334:1515 21
6 Olomouc B 20 5 1 1 13 22:47 1280:1575 18
7 Česká Třebová 20 5 1 0 14 20:46 1278:1486 17
8 Prostějov C 20 1 2 0 17 11:55 1034:1568 7
kalendář skupiny
OLK-KKY
1. kolo
1 22. 9. 2019, 09:00 Prostějov C - Olomouc C NH - Letní hala 3:2 (-18,21,22,-21,12)
2 21. 9. 2019, 10:00 Šternberk B - Uničov 0:3 (-24,-12,-23)
3 21. 9. 2019, 10:00 Kroměříž - Česká Třebová 3:0 (20,13,23)
4 21. 9. 2019, 10:00 Olomouc B - Přerov 0:3 (-3,-10,-15)
2. kolo
5 22. 9. 2019, 13:00 Prostějov C - Olomouc C NH - Letní hala 0:3 (-25,-14,-12)
6 21. 9. 2019, 13:00 Šternberk B - Uničov 1:3 (19,-23,-19,-15)
7 21. 9. 2019, 13:00 Kroměříž - Česká Třebová 3:0 (17,17,22)
8 21. 9. 2019, 13:00 Olomouc B - Přerov 0:3 (-8,-12,-7)
3. kolo
9 12. 10. 2019, 10:00 Olomouc C - Přerov 0:3 (-12,-18,-14)
10 30. 11. 2019, 10:00 Česká Třebová - Olomouc B 1:3 (-14,17,-16,-11)
11 12. 10. 2019, 10:00 Uničov - Kroměříž 3:2 (21,8,-20,-10,9)
12 12. 10. 2019, 10:00 Prostějov C - Šternberk B 0:3 (-8,-5,-9)
4. kolo
13 12. 10. 2019, 13:00 Olomouc C - Přerov 0:3 (-7,-12,-14)
14 30. 11. 2019, 13:00 Česká Třebová - Olomouc B 0:3 (-23,-17,-16)
15 12. 10. 2019, 13:00 Uničov - Kroměříž 3:0 (23,18,23)
16 12. 10. 2019, 13:00 Prostějov C - Šternberk B 0:3 (-13,-11,-14)
5. kolo
17 19. 10. 2019, 10:00 Šternberk B - Olomouc C 3:0 (7,11,12)
18 19. 10. 2019, 09:00 Kroměříž - Prostějov C 3:0 (10,14,9)
19 3. 11. 2019, 10:00 Olomouc B - Uničov 0:3 (-19,-14,-10)
20 19. 10. 2019, 10:00 Přerov - Česká Třebová 3:1 (17,-11,20,9)
6. kolo
21 19. 10. 2019, 13:00 Šternberk B - Olomouc C 3:0 (18,13,15)
22 19. 10. 2019, 12:00 Kroměříž - Prostějov C 3:0 (16,12,7)
23 3. 11. 2019, 13:00 Olomouc B - Uničov 0:3 (-8,-11,-12)
24 19. 10. 2019, 13:00 Přerov - Česká Třebová 3:0 (18,28,18)
7. kolo
25 26. 10. 2019, 10:00 Olomouc C - Česká Třebová 2:3 (-19,-12,22,19,-5)
26 30. 11. 2019, 10:00 Uničov - Přerov 1:3 (-22,-18,21,-8)
27 26. 10. 2019, 10:00 Prostějov C - Olomouc B 3:2 (12,-12,22,-23,11)
28 26. 10. 2019, 10:00 Šternberk B - Kroměříž 3:0 (22,14,9)
8. kolo
29 26. 10. 2019, 13:00 Olomouc C - Česká Třebová 0:3 (-24,-17,-12)
30 30. 11. 2019, 13:00 Uničov - Přerov 2:3 (17,-10,-19,19,-12)
31 26. 10. 2019, 13:00 Prostějov C - Olomouc B 3:0 (20,13,11)
32 26. 10. 2019, 13:00 Šternberk B - Kroměříž 3:0 (11,23,16)
9. kolo
33 9. 11. 2019, 10:00 Kroměříž - Olomouc C 3:0 (9,20,14)
34 9. 11. 2019, 10:00 Olomouc B - Šternberk B hráno ve Šternberku NH 0:3 (-14,-14,-22)
35 9. 11. 2019, 10:00 Přerov - Prostějov C 3:1 (17,13,-24,12)
36 9. 11. 2019, 10:00 Česká Třebová - Uničov 0:3 (-19,-20,-13)
10. kolo
37 9. 11. 2019, 13:00 Kroměříž - Olomouc C 3:1 (17,-19,16,23)
38 9. 11. 2019, 13:00 Olomouc B - Šternberk B hráno ve Šternberku NH 0:3 (-23,-8,-13)
39 9. 11. 2019, 13:00 Přerov - Prostějov C 3:0 (21,24,16)
40 9. 11. 2019, 13:00 Česká Třebová - Uničov 3:1 (12,-23,15,17)
11. kolo
41 16. 11. 2019, 10:00 Olomouc C - Uničov 2:3 (18,-14,-19,22,-12)
42 8. 12. 2019, 09:00 Prostějov C - Česká Třebová 0:3 (-14,-20,-23)
43 16. 11. 2019, 10:00 Šternberk B - Přerov 3:0 (7,5,13)
44 21. 11. 2019, 16:30 Kroměříž - Olomouc B 3:0 (19,13,20)
12. kolo
45 16. 11. 2019, 13:00 Olomouc C - Uničov 0:3 (-17,-13,-18)
46 8. 12. 2019, 13:00 Prostějov C - Česká Třebová 1:3 (-15,22,-16,-21)
47 16. 11. 2019, 13:00 Šternberk B - Přerov 3:0 (9,8,10)
48 28. 11. 2019, 16:30 Kroměříž - Olomouc B 3:1 (12,-19,19,14)
13. kolo
49 11. 12. 2019, 17:15 Olomouc B - Olomouc C NH - Čajkaréna 3:1 (22,-15,21,19)
50 14. 12. 2019, 10:00 Přerov - Kroměříž 3:0 (16,19,17)
51 14. 12. 2019, 10:00 Česká Třebová - Šternberk B 0:3 (-22,-17,-16)
52 10. 11. 2019, 10:00 Uničov - Prostějov C 3:0 (13,18,14)
14. kolo
53 18. 12. 2019, 17:15 Olomouc B - Olomouc C NH - Čajkaréna 1:3 (17,-18,-23,-28)
54 14. 12. 2019, 13:00 Přerov - Kroměříž 3:0 (12,22,24)
55 14. 12. 2019, 13:00 Česká Třebová - Šternberk B 0:3 (-11,-14,-11)
56 10. 11. 2019, 13:00 Uničov - Prostějov C 3:0 (14,10,6)
15. kolo
57 5. 1. 2020, 11:00 Olomouc C - Prostějov C NH - UP Olomouc 3:0 (17,8,22)
58 11. 1. 2020, 10:00 Uničov - Šternberk B 2:3 (18,-8,-23,6,-8)
59 11. 1. 2020, 13:00 Česká Třebová - Kroměříž 0:3 (-18,-15,-13)
60 11. 1. 2020, 10:00 Přerov - Olomouc B 2:3 (20,-23,19,-19,-9)
16. kolo
61 5. 1. 2020, 15:00 Olomouc C - Prostějov C NH - UP Olomouc 3:0 (8,17,21)
62 11. 1. 2020, 13:00 Uničov - Šternberk B 1:3 (24,-11,-21,-22)
63 11. 1. 2020, 15:00 Česká Třebová - Kroměříž 0:3 (-14,-14,-18)
64 11. 1. 2020, 13:00 Přerov - Olomouc B 1:3 (-24,-17,24,-20)
17. kolo
65 18. 1. 2020, 10:00 Přerov - Olomouc C 0:3 (-11,-16,-14)
66 18. 1. 2020, 10:00 Olomouc B - Česká Třebová 0:3 (-23,-20,-18)
67 18. 1. 2020, 09:00 Kroměříž - Uničov 0:3 (-9,-21,-24)
68 18. 1. 2020, 10:00 Šternberk B - Prostějov C 3:0 (8,14,4)
18. kolo
69 18. 1. 2020, 13:00 Přerov - Olomouc C 1:3 (-12,-15,20,-9)
70 18. 1. 2020, 13:00 Olomouc B - Česká Třebová 3:0 (21,22,17)
71 18. 1. 2020, 12:00 Kroměříž - Uničov 3:0 (24,18,22)
72 18. 1. 2020, 13:00 Šternberk B - Prostějov C 3:0 (11,8,14)
19. kolo
73 29. 2. 2020, 10:00 Olomouc C - Šternberk B 0:3 (-15,-13,-15)
74 23. 2. 2020, 09:00 Prostějov C - Kroměříž 0:3 (-16,-12,-11)
75 8. 3. 2020, 10:00 Uničov - Olomouc B 3:0 (24,24,18)
76 8. 2. 2020, 10:00 Česká Třebová - Přerov 0:3 (-15,-19,-14)
20. kolo
77 29. 2. 2020, 13:00 Olomouc C - Šternberk B 0:3 (-16,-21,-9)
78 23. 2. 2020, 13:00 Prostějov C - Kroměříž 0:3 (-16,-15,-16)
79 8. 3. 2020, 13:00 Uničov - Olomouc B 3:0 (14,13,12)
80 8. 2. 2020, 13:00 Česká Třebová - Přerov 0:3 (-10,-10,-19)
21. kolo
81 28. 3. 2020, 10:00 Česká Třebová - Olomouc C Vyhnálek M.
82 15. 2. 2020, 10:00 Přerov - Uničov Ptáček L.
83 29. 2. 2020, 09:00 Olomouc B - Prostějov C Trávníček J.
84 15. 2. 2020, 10:00 Kroměříž - Šternberk B Kolář Z.
22. kolo
85 28. 3. 2020, 13:00 Česká Třebová - Olomouc C Vyhnálek M.
86 15. 2. 2020, 13:00 Přerov - Uničov Ptáček L.
87 29. 2. 2020, 13:00 Olomouc B - Prostějov C Trávníček J.
88 15. 2. 2020, 13:00 Kroměříž - Šternberk B Kolář Z.
23. kolo
89 5. 4. 2020, 10:00 Olomouc C - Kroměříž Mužný P.
90 22. 2. 2020, 10:00 Šternberk B - Olomouc B Šenková M.
91 22. 2. 2020, 09:00 Prostějov C - Přerov Bajer B.
92 22. 3. 2020, 10:00 Uničov - Česká Třebová Mužný P.
24. kolo
93 5. 4. 2020, 13:00 Olomouc C - Kroměříž Mužný P.
94 22. 2. 2020, 13:00 Šternberk B - Olomouc B Šenková M.
95 22. 2. 2020, 13:00 Prostějov C - Přerov Bajer B.
96 22. 3. 2020, 13:00 Uničov - Česká Třebová Mužný P.
25. kolo
97 4. 4. 2020, 10:00 Uničov - Olomouc C Mužný P.
98 14. 3. 2020, 10:00 Česká Třebová - Prostějov C Rejman Z.
99 4. 4. 2020, 10:00 Přerov - Šternberk B Ernst I.
100 12. 1. 2020, 10:00 Olomouc B - Kroměříž NH - Čajkaréna Mužný P.
26. kolo
101 4. 4. 2020, 13:00 Uničov - Olomouc C Mužný P.
102 14. 3. 2020, 13:00 Česká Třebová - Prostějov C Rejman Z.
103 4. 4. 2020, 13:00 Přerov - Šternberk B Ernst I.
104 12. 1. 2020, 13:00 Olomouc B - Kroměříž NH - Čajkaréna Mužný P.
27. kolo
105 15. 4. 2020, 17:00 Olomouc C - Olomouc B Mužný Z.
106 11. 4. 2020, 10:00 Kroměříž - Přerov Zaoral K.
107 21. 3. 2020, 10:00 Šternberk B - Česká Třebová NH: Svatoplukova Mužný P.
108 21. 3. 2020, 10:00 Prostějov C - Uničov Bajer B.
28. kolo
109 15. 4. 2020, 17:00 Olomouc C - Olomouc B Mužný Z.
110 11. 4. 2020, 13:00 Kroměříž - Přerov Zaoral K.
111 21. 3. 2020, 13:00 Šternberk B - Česká Třebová NH: Svatoplukova Mužný P.
112 21. 3. 2020, 13:00 Prostějov C - Uničov Bajer B.
Vedoucí soutěže: Mgr. Vlastimil Surma, 796 04 PROSTĚJOV, Belgická 2, MT: 774 588 472, E-mail: vlasta25@seznam.cz
© ČVS 2015-2018