Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor Olomouckého kraje kadetek

1. kolo
Prostějov C-Olomouc C
Šternberk B-Uničov
Kroměříž JKY-Česká Třebová
Olomouc B-Přerov
Příští kolo
Prostějov C-Olomouc CSO21.9.13:00
Šternberk B-UničovSO21.9.13:00
Kroměříž JKY-Česká TřebováSO21.9.13:00
Olomouc B-PřerovSO21.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Česká Třebová 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Olomouc B 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Přerov 0 0 0 0 0   0:0 0
4 Kroměříž JKY 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Uničov 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Olomouc C 0 0 0 0 0   0:0 0
7 Šternberk B 0 0 0 0 0   0:0 0
8 Prostějov C 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
OLK-KKY
1. kolo
1 21. 9. 2019, 10:00 Prostějov C - Olomouc C .
2 21. 9. 2019, 10:00 Šternberk B - Uničov .
3 21. 9. 2019, 10:00 Kroměříž JKY - Česká Třebová .
4 21. 9. 2019, 10:00 Olomouc B - Přerov .
2. kolo
5 21. 9. 2019, 13:00 Prostějov C - Olomouc C .
6 21. 9. 2019, 13:00 Šternberk B - Uničov .
7 21. 9. 2019, 13:00 Kroměříž JKY - Česká Třebová .
8 21. 9. 2019, 13:00 Olomouc B - Přerov .
3. kolo
9 12. 10. 2019, 10:00 Olomouc C - Přerov .
10 12. 10. 2019, 10:00 Česká Třebová - Olomouc B .
11 12. 10. 2019, 10:00 Uničov - Kroměříž JKY .
12 12. 10. 2019, 10:00 Prostějov C - Šternberk B .
4. kolo
13 12. 10. 2019, 13:00 Olomouc C - Přerov .
14 12. 10. 2019, 13:00 Česká Třebová - Olomouc B .
15 12. 10. 2019, 13:00 Uničov - Kroměříž JKY .
16 12. 10. 2019, 13:00 Prostějov C - Šternberk B .
5. kolo
17 19. 10. 2019, 10:00 Šternberk B - Olomouc C .
18 19. 10. 2019, 10:00 Kroměříž JKY - Prostějov C .
19 19. 10. 2019, 10:00 Olomouc B - Uničov .
20 19. 10. 2019, 10:00 Přerov - Česká Třebová .
6. kolo
21 19. 10. 2019, 13:00 Šternberk B - Olomouc C .
22 19. 10. 2019, 13:00 Kroměříž JKY - Prostějov C .
23 19. 10. 2019, 13:00 Olomouc B - Uničov .
24 19. 10. 2019, 13:00 Přerov - Česká Třebová .
7. kolo
25 26. 10. 2019, 10:00 Olomouc C - Česká Třebová .
26 26. 10. 2019, 10:00 Uničov - Přerov .
27 26. 10. 2019, 10:00 Prostějov C - Olomouc B .
28 26. 10. 2019, 10:00 Šternberk B - Kroměříž JKY .
8. kolo
29 26. 10. 2019, 13:00 Olomouc C - Česká Třebová .
30 26. 10. 2019, 13:00 Uničov - Přerov .
31 26. 10. 2019, 13:00 Prostějov C - Olomouc B .
32 26. 10. 2019, 13:00 Šternberk B - Kroměříž JKY .
9. kolo
33 9. 11. 2019, 10:00 Kroměříž JKY - Olomouc C .
34 9. 11. 2019, 10:00 Olomouc B - Šternberk B .
35 9. 11. 2019, 10:00 Přerov - Prostějov C .
36 9. 11. 2019, 10:00 Česká Třebová - Uničov .
10. kolo
37 9. 11. 2019, 13:00 Kroměříž JKY - Olomouc C .
38 9. 11. 2019, 13:00 Olomouc B - Šternberk B .
39 9. 11. 2019, 13:00 Přerov - Prostějov C .
40 9. 11. 2019, 13:00 Česká Třebová - Uničov .
11. kolo
41 16. 11. 2019, 10:00 Olomouc C - Uničov .
42 16. 11. 2019, 10:00 Prostějov C - Česká Třebová .
43 16. 11. 2019, 10:00 Šternberk B - Přerov .
44 16. 11. 2019, 10:00 Kroměříž JKY - Olomouc B .
12. kolo
45 16. 11. 2019, 13:00 Olomouc C - Uničov .
46 16. 11. 2019, 13:00 Prostějov C - Česká Třebová .
47 16. 11. 2019, 13:00 Šternberk B - Přerov .
48 16. 11. 2019, 13:00 Kroměříž JKY - Olomouc B .
13. kolo
49 14. 12. 2019, 10:00 Olomouc B - Olomouc C .
50 14. 12. 2019, 10:00 Přerov - Kroměříž JKY .
51 14. 12. 2019, 10:00 Česká Třebová - Šternberk B .
52 14. 12. 2019, 10:00 Uničov - Prostějov C .
14. kolo
53 14. 12. 2019, 13:00 Olomouc B - Olomouc C .
54 14. 12. 2019, 13:00 Přerov - Kroměříž JKY .
55 14. 12. 2019, 13:00 Česká Třebová - Šternberk B .
56 14. 12. 2019, 13:00 Uničov - Prostějov C .
15. kolo
57 11. 1. 2020, 10:00 Olomouc C - Prostějov C .
58 11. 1. 2020, 10:00 Uničov - Šternberk B .
59 11. 1. 2020, 10:00 Česká Třebová - Kroměříž JKY .
60 11. 1. 2020, 10:00 Přerov - Olomouc B .
16. kolo
61 11. 1. 2020, 13:00 Olomouc C - Prostějov C .
62 11. 1. 2020, 13:00 Uničov - Šternberk B .
63 11. 1. 2020, 13:00 Česká Třebová - Kroměříž JKY .
64 11. 1. 2020, 13:00 Přerov - Olomouc B .
17. kolo
65 18. 1. 2020, 10:00 Přerov - Olomouc C .
66 18. 1. 2020, 10:00 Olomouc B - Česká Třebová .
67 18. 1. 2020, 10:00 Kroměříž JKY - Uničov .
68 18. 1. 2020, 10:00 Šternberk B - Prostějov C .
18. kolo
69 18. 1. 2020, 13:00 Přerov - Olomouc C .
70 18. 1. 2020, 13:00 Olomouc B - Česká Třebová .
71 18. 1. 2020, 13:00 Kroměříž JKY - Uničov .
72 18. 1. 2020, 13:00 Šternberk B - Prostějov C .
19. kolo
73 8. 2. 2020, 10:00 Olomouc C - Šternberk B .
74 8. 2. 2020, 10:00 Prostějov C - Kroměříž JKY .
75 8. 2. 2020, 10:00 Uničov - Olomouc B .
76 8. 2. 2020, 10:00 Česká Třebová - Přerov .
20. kolo
77 8. 2. 2020, 13:00 Olomouc C - Šternberk B .
78 8. 2. 2020, 13:00 Prostějov C - Kroměříž JKY .
79 8. 2. 2020, 13:00 Uničov - Olomouc B .
80 8. 2. 2020, 13:00 Česká Třebová - Přerov .
21. kolo
81 15. 2. 2020, 10:00 Česká Třebová - Olomouc C .
82 15. 2. 2020, 10:00 Přerov - Uničov .
83 15. 2. 2020, 10:00 Olomouc B - Prostějov C .
84 15. 2. 2020, 10:00 Kroměříž JKY - Šternberk B .
22. kolo
85 15. 2. 2020, 13:00 Česká Třebová - Olomouc C .
86 15. 2. 2020, 13:00 Přerov - Uničov .
87 15. 2. 2020, 13:00 Olomouc B - Prostějov C .
88 15. 2. 2020, 13:00 Kroměříž JKY - Šternberk B .
23. kolo
89 22. 2. 2020, 10:00 Olomouc C - Kroměříž JKY .
90 22. 2. 2020, 10:00 Šternberk B - Olomouc B .
91 22. 2. 2020, 10:00 Prostějov C - Přerov .
92 22. 2. 2020, 10:00 Uničov - Česká Třebová .
24. kolo
93 22. 2. 2020, 13:00 Olomouc C - Kroměříž JKY .
94 22. 2. 2020, 13:00 Šternberk B - Olomouc B .
95 22. 2. 2020, 13:00 Prostějov C - Přerov .
96 22. 2. 2020, 13:00 Uničov - Česká Třebová .
25. kolo
97 14. 3. 2020, 10:00 Uničov - Olomouc C .
98 14. 3. 2020, 10:00 Česká Třebová - Prostějov C .
99 14. 3. 2020, 10:00 Přerov - Šternberk B .
100 14. 3. 2020, 10:00 Olomouc B - Kroměříž JKY .
26. kolo
101 14. 3. 2020, 13:00 Uničov - Olomouc C .
102 14. 3. 2020, 13:00 Česká Třebová - Prostějov C .
103 14. 3. 2020, 13:00 Přerov - Šternberk B .
104 14. 3. 2020, 13:00 Olomouc B - Kroměříž JKY .
27. kolo
105 21. 3. 2020, 10:00 Olomouc C - Olomouc B .
106 21. 3. 2020, 10:00 Kroměříž JKY - Přerov .
107 21. 3. 2020, 10:00 Šternberk B - Česká Třebová .
108 21. 3. 2020, 10:00 Prostějov C - Uničov .
28. kolo
109 21. 3. 2020, 13:00 Olomouc C - Olomouc B .
110 21. 3. 2020, 13:00 Kroměříž JKY - Přerov .
111 21. 3. 2020, 13:00 Šternberk B - Česká Třebová .
112 21. 3. 2020, 13:00 Prostějov C - Uničov .
Vedoucí soutěže: Mgr. Vlastimil Surma, 796 04 PROSTĚJOV, Belgická 2, MT: 774 588 472, E-mail: vlasta25@seznam.cz
© ČVS 2015-2018