Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
1. kolo
Velká Bystřice -Bohuňovice
Kojetín -Litovel
Příští kolo
Velká Bystřice -BohuňoviceSO8.9.13:00
Kojetín -LitovelSO8.9.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Uničov00000 0:00
2 Bohuňovice00000 0:00
3 Kojetín 00000 0:00
4 Litovel00000 0:00
5 Velká Bystřice 00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
OLK-Z
1. kolo
1 8. 9. 2018, 10:00 Velká Bystřice - Bohuňovice .
2 8. 9. 2018, 10:00 Kojetín - Litovel .
2. kolo
3 8. 9. 2018, 13:00 Velká Bystřice - Bohuňovice .
4 8. 9. 2018, 13:00 Kojetín - Litovel .
3. kolo
5 22. 9. 2018, 10:00 Velká Bystřice - Kojetín .
6 22. 9. 2018, 10:00 Uničov - Bohuňovice .
4. kolo
7 22. 9. 2018, 13:00 Velká Bystřice - Kojetín .
8 22. 9. 2018, 13:00 Uničov - Bohuňovice .
5. kolo
9 6. 10. 2018, 10:00 Kojetín - Uničov .
10 6. 10. 2018, 10:00 Litovel - Velká Bystřice .
6. kolo
11 6. 10. 2018, 13:00 Kojetín - Uničov .
12 6. 10. 2018, 13:00 Litovel - Velká Bystřice .
7. kolo
13 20. 10. 2018, 10:00 Uničov - Litovel .
14 20. 10. 2018, 10:00 Bohuňovice - Kojetín .
8. kolo
15 20. 10. 2018, 13:00 Uničov - Litovel .
16 20. 10. 2018, 13:00 Bohuňovice - Kojetín .
9. kolo
17 3. 11. 2018, 10:00 Litovel - Bohuňovice .
18 3. 11. 2018, 10:00 Velká Bystřice - Uničov .
10. kolo
19 3. 11. 2018, 13:00 Litovel - Bohuňovice .
20 3. 11. 2018, 13:00 Velká Bystřice - Uničov .
11. kolo
21 26. 1. 2019, 10:00 Bohuňovice - Velká Bystřice .
22 26. 1. 2019, 10:00 Litovel - Kojetín .
12. kolo
23 26. 1. 2019, 13:00 Bohuňovice - Velká Bystřice .
24 26. 1. 2019, 13:00 Litovel - Kojetín .
13. kolo
25 9. 2. 2019, 10:00 Kojetín - Velká Bystřice .
26 9. 2. 2019, 10:00 Bohuňovice - Uničov .
14. kolo
27 9. 2. 2019, 13:00 Kojetín - Velká Bystřice .
28 9. 2. 2019, 13:00 Bohuňovice - Uničov .
15. kolo
29 23. 2. 2019, 10:00 Uničov - Kojetín .
30 23. 2. 2019, 10:00 Velká Bystřice - Litovel .
16. kolo
31 23. 2. 2019, 13:00 Uničov - Kojetín .
32 23. 2. 2019, 13:00 Velká Bystřice - Litovel .
17. kolo
33 9. 3. 2019, 10:00 Litovel - Uničov .
34 9. 3. 2019, 10:00 Kojetín - Bohuňovice .
18. kolo
35 9. 3. 2019, 13:00 Litovel - Uničov .
36 9. 3. 2019, 13:00 Kojetín - Bohuňovice .
19. kolo
37 23. 3. 2019, 10:00 Bohuňovice - Litovel .
38 23. 3. 2019, 10:00 Uničov - Velká Bystřice .
20. kolo
39 23. 3. 2019, 13:00 Bohuňovice - Litovel .
40 23. 3. 2019, 13:00 Uničov - Velká Bystřice .
© ČVS 2015-2018