KOLO
. kolo
Příští kolo
Volejbal Přerov A-VK UP Olomouc ASO25.11.9:00
VK Prostějov A-TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.SO25.11.9:00
VK UP Olomouc A-VK Prostějov ASO25.11.10:00
TJ Šumperk, z.s.-Volejbal Přerov ASO25.11.10:00
VK Prostějov A-TJ Šumperk, z.s.SO25.11.11:00
TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.-VK UP Olomouc ASO25.11.11:00
TJ Šumperk, z.s.-TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.SO25.11.12:00
Volejbal Přerov A-VK Prostějov ASO25.11.12:00
TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.-Volejbal Přerov ASO25.11.13:00
VK UP Olomouc A-TJ Šumperk, z.s.SO25.11.13:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Prostějov A00000 0:00
2 VK Prostějov B00000 0:00
3 VK Prostějov C00000 0:00
4 VK UP Olomouc A00000 0:00
5 VK UP Olomouc B00000 0:00
6 VK UP Olomouc C00000 0:00
7 VK UP Olomouc D00000 0:00
8 TJ Sokol Šternberk00000 0:00
9 TJ Šumperk, z.s.00000 0:00
10 Volejbal Přerov A00000 0:00
11 Volejbal Přerov B00000 0:00
12 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.00000 0:00
13 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
OLK-ZKY
1. kolo
1 25. 11. 2017, 09:00 Volejbal Přerov A - VK UP Olomouc A Čajkarena A Mužný Z.
2 25. 11. 2017, 09:00 VK Prostějov A - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. Čajkarena A Macháčková S.
3 25. 11. 2017, 10:00 VK UP Olomouc A - VK Prostějov A Čajkarena A Mužný Z.
4 25. 11. 2017, 10:00 TJ Šumperk, z.s. - Volejbal Přerov A Čajkarena A Macháčková S.
5 25. 11. 2017, 11:00 VK Prostějov A - TJ Šumperk, z.s. Čajkarena A Mužný Z.
6 25. 11. 2017, 11:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - VK UP Olomouc A Čajkarena A Macháčková S.
7 25. 11. 2017, 12:00 TJ Šumperk, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. Čajkarena A Macháčková S.
8 25. 11. 2017, 12:00 Volejbal Přerov A - VK Prostějov A Čajkarena A Ernst I.
9 25. 11. 2017, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Volejbal Přerov A Čajkarena A Šťastný T.
10 25. 11. 2017, 13:00 VK UP Olomouc A - TJ Šumperk, z.s. Čajkarena A Mužný Z.
2. kolo
11 25. 11. 2017, 09:00 TJ Sokol Šternberk - VK UP Olomouc B Šternberk B Grundová H.
12 25. 11. 2017, 10:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - VK Prostějov B Šternberk B Máčala M.
13 25. 11. 2017, 11:00 VK UP Olomouc B - VK Prostějov B Šternberk B Máčala M.
14 25. 11. 2017, 12:00 TJ Sokol Šternberk - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek Šternberk B Grundová H.
15 25. 11. 2017, 13:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - VK UP Olomouc B Šternberk B Máčala M.
16 25. 11. 2017, 14:00 VK Prostějov B - TJ Sokol Šternberk Šternberk B Grundová H.
3. kolo
17 25. 11. 2017, 09:00 VK UP Olomouc C - VK UP Olomouc D Čajkarena C Ernst I.
18 25. 11. 2017, 09:00 Volejbal Přerov B - VK Prostějov C Čajkarena C Šťastný T.
19 25. 11. 2017, 10:00 VK UP Olomouc D - VK Prostějov C Čajkarena C Ernst I.
20 25. 11. 2017, 10:00 VK UP Olomouc C - Volejbal Přerov B Čajkarena C Šťastný T.
21 25. 11. 2017, 11:00 Volejbal Přerov B - VK UP Olomouc D Čajkarena C Šťastný T.
22 25. 11. 2017, 11:00 VK Prostějov C - VK UP Olomouc C Čajkarena C Ernst I.
© ČVS 2015