KOLO
3. kolo
VK Prostějov C-VK UP Olomouc C
Klub rekreačního sportu Uničov, spolek-Volejbal Přerov B
VK UP Olomouc C-Volejbal Přerov B
VK Prostějov C-Klub rekreačního sportu Uničov, spolek
Klub rekreačního sportu Uničov, spolek-VK UP Olomouc C
Volejbal Přerov B-VK Prostějov C
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 VK Prostějov A00000 0:048
2 Volejbal Přerov A00000 0:039
3 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.00000 0:032
4 VK UP Olomouc A00000 0:028
5 VK UP Olomouc B00000 0:026
6 TJ Šumperk, z.s.00000 0:025
7 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek00000 0:021
8 VK Prostějov B00000 0:019
9 TJ Sokol Šternberk00000 0:015
10 VK UP Olomouc D00000 0:013
11 Volejbal Přerov B00000 0:07
12 VK UP Olomouc C00000 0:06
13 VK Prostějov C00000 0:05
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
OLK-ZKY
1. kolo
1 24. 2. 2018, 08:00 VK UP Olomouc A - VK UP Olomouc B UP Olomouc, kurt 1 Trávníček J.
2 24. 2. 2018, 09:00 Volejbal Přerov A - VK UP Olomouc A UP Olomouc, kurt 1 Trávníček J.
3 24. 2. 2018, 09:00 VK Prostějov B - VK Prostějov A UP Olomouc, kurt 2 Grundová H.
4 24. 2. 2018, 10:00 VK UP Olomouc A - VK Prostějov B UP Olomouc, kurt 1 Grundová H.
5 24. 2. 2018, 10:00 VK UP Olomouc B - Volejbal Přerov A UP Olomouc, kurt 2 Trávníček J.
6 24. 2. 2018, 11:00 VK Prostějov B - VK UP Olomouc B UP Olomouc, kurt 2 Grundová H.
7 24. 2. 2018, 11:00 VK Prostějov A - VK UP Olomouc A UP Olomouc, kurt 1 Trávníček J.
8 24. 2. 2018, 12:00 VK UP Olomouc B - VK Prostějov A UP Olomouc, kurt 1 Trávníček J.
9 24. 2. 2018, 13:00 Volejbal Přerov A - VK Prostějov B UP Olomouc, kurt 1 Grundová H.
10 24. 2. 2018, 14:00 VK Prostějov A - Volejbal Přerov A UP Olomouc, kurt 1 Grundová H.
2. kolo
11 24. 2. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - VK UP Olomouc D Šumperk, kurt 1 Máčala M.
12 24. 2. 2018, 10:00 TJ Šumperk, z.s. - TJ Sokol Šternberk Šumperk, kurt 2 Mitter J.
13 24. 2. 2018, 11:00 VK UP Olomouc D - TJ Sokol Šternberk Šumperk, kurt 1 Máčala M.
14 24. 2. 2018, 11:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - TJ Šumperk, z.s. Šumperk, kurt 2 Mitter J.
15 24. 2. 2018, 12:00 TJ Šumperk, z.s. - VK UP Olomouc D Šumperk, kurt 1 Máčala M.
16 24. 2. 2018, 12:00 TJ Sokol Šternberk - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. Šumperk, kurt 2 Mitter J.
3. kolo
17 24. 2. 2018, 09:00 VK Prostějov C - VK UP Olomouc C ZŠ Palacká, Prostějov Macháčková S.
18 24. 2. 2018, 10:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - Volejbal Přerov B ZŠ Palacká, Prostějov Macháčková S.
19 24. 2. 2018, 11:00 VK UP Olomouc C - Volejbal Přerov B ZŠ Palacká, Prostějov Macháčková S.
20 24. 2. 2018, 12:00 VK Prostějov C - Klub rekreačního sportu Uničov, spolek ZŠ Palacká, Prostějov Mužný Z.
21 24. 2. 2018, 13:00 Klub rekreačního sportu Uničov, spolek - VK UP Olomouc C ZŠ Palacká, Prostějov Mužný Z.
22 24. 2. 2018, 14:00 Volejbal Přerov B - VK Prostějov C ZŠ Palacká, Prostějov Mužný Z.
© ČVS 2015