Městský přebor mužů

2. kolo
Sokol Stará Bělá3:0TJ SOKOL Hrabůvka, z.s.(18, 15, 18)
Sportovní klub Šenov, z.s.3:1VŠB TU Ostrava(18, 15, -23, 21)
Blue Volley Ostrava, z.s.0:3TJ Kunčičky, spolek(-18, -14, -14)
Tělocvičná jednota Sokol Bohumín0:3TJ Sokol Svinov(-14, -17, -18)
SOU Ostrava0:3SK Zálom Ostrava - Zábřeh(-19, -20, -22)
Příští kolo
TJ Sokol Svinov-SOU OstravaČT12.12.18:30
TJ Kunčičky, spolek3:1Tělocvičná jednota Sokol BohumínST2.10.18:30
VŠB TU Ostrava-Blue Volley Ostrava, z.s.ČT14.11.19:20
TJ SOKOL Hrabůvka, z.s.3:0Sportovní klub Šenov, z.s.ČT10.10.18:30
VK Polanka nad Odrou, z.s.-Sokol Stará Bělá25.10.18:15
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 M S B
1 Sokol Stará Bělá 3 3 0 0 0 225:158 9:0 9
2 SK Zálom Ostrava - Zábřeh 3 3 0 0 0 248:181 9:1 9
3 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 4 3 0 0 1 276:252 9:3 9
4 TJ Kunčičky, spolek 4 3 0 0 1 354:298 10:5 9
5 Sportovní klub Šenov, z.s. 5 3 0 0 2 410:396 9:9 9
6 TJ Sokol Svinov 3 2 0 0 1 237:200 7:3 6
7 VŠB TU Ostrava 4 1 0 1 2 298:326 6:9 4
8 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 5 0 1 0 4 313:421 4:14 2
9 VK Polanka nad Odrou, z.s. 2 0 0 0 2 141:171 1:6 0
10 SOU Ostrava 3 0 0 0 3 194:242 1:9 0
11 Blue Volley Ostrava, z.s. 2 0 0 0 2 99:150 0:6 0
kalendář skupiny
řídicí soutěže: JUDr. Ivan Štefek; 743 Bílovec Svobodova 55/32; email: azdeko(at)seznam.cz; tel:775315281
1. kolo
2 16. 9. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3:0 (9,13,11)
3 19. 9. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - Blue Volley Ostrava, z.s. 3:0 (17,17,19)
4 18. 9. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Sportovní klub Šenov, z.s. 1:3 (20,-23,-17,-23)
5 19. 9. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - Sokol Stará Bělá 0:3 (-17,-14,-16)
6 26. 9. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:0 (19,22,21)
2. kolo
8 24. 9. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. 3:0 (18,15,18)
9 24. 9. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - VŠB TU Ostrava 3:1 (18,15,-23,21)
10 26. 9. 2019, 17:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Kunčičky, spolek 0:3 (-18,-14,-14)
11 24. 9. 2019, 19:30 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - TJ Sokol Svinov 0:3 (-14,-17,-18)
12 24. 9. 2019, 18:20 SOU Ostrava - SK Zálom Ostrava - Zábřeh 0:3 (-19,-20,-22)
3. kolo
14 12. 12. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - SOU Ostrava Štefek I.
15 2. 10. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3:1 (-24,16,12,23)
16 14. 11. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - Blue Volley Ostrava, z.s. Prusek P.
17 10. 10. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:0 (16,22,23)
18 25. 10. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sokol Stará Bělá Štefek I.
4. kolo
20 8. 10. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. 3:1 (-21,15,18,21)
21 1. 10. 2019, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Štefek I.
22 8. 10. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - VŠB TU Ostrava 3:2 (-21,-14,21,20,6)
23 8. 10. 2019, 18:20 SOU Ostrava - TJ Kunčičky, spolek 1:3 (-16,-19,17,-20)
24 7. 10. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Sokol Svinov 3:1 (21,-21,16,25)
5. kolo
26 11. 12. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Friedel P.
27 17. 10. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - SOU Ostrava 3:0 (16,17,20)
28 17. 10. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 3:0 (21,18,15)
29 18. 10. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. Štefek I.
30 15. 10. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:0 (16,22,22)
6. kolo
32 24. 10. 2019, 17:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - Sokol Stará Bělá Lžičař D.
33 22. 10. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - VK Polanka nad Odrou, z.s. Štefek I.
34 22. 10. 2019, 18:20 SOU Ostrava - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Šrámek R.
35 21. 10. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - VŠB TU Ostrava Štefek I.
36 24. 10. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - TJ Kunčičky, spolek Friedel P.
7. kolo
38 7. 11. 2019, 19:20 VŠB TU Ostrava - TJ Sokol Svinov Prusek P.
39 7. 11. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek I.
40 8. 11. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SOU Ostrava Štefek I.
41 5. 11. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín Lžičař D.
42 5. 11. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. Vítek R.
8. kolo
44 12. 11. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - Sportovní klub Šenov, z.s. Štefek I.
45 12. 11. 2019, 18:20 SOU Ostrava - Sokol Stará Bělá Šrámek R.
46 11. 11. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - VK Polanka nad Odrou, z.s. Lžičař D.
47 14. 11. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Friedel P.
48 13. 11. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - VŠB TU Ostrava Friedel P.
9. kolo
50 21. 11. 2019, 18:30 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - TJ Kunčičky, spolek Štefek I.
51 22. 11. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Svinov Štefek I.
52 19. 11. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Lžičař D.
53 19. 11. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - SOU Ostrava Šrámek R.
54 21. 11. 2019, 17:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín Lžičař D.
10. kolo
56 26. 11. 2019, 18:20 SOU Ostrava - Blue Volley Ostrava, z.s. Šrámek R.
57 25. 11. 2019, 18:15 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Sportovní klub Šenov, z.s. Štefek I.
58 28. 11. 2019, 18:30 TJ Sokol Svinov - Sokol Stará Bělá Friedel P.
59 27. 11. 2019, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. Friedel P.
60 28. 11. 2019, 19:40 VŠB TU Ostrava - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. Prusek P.
11. kolo
62 6. 12. 2019, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VŠB TU Ostrava Štefek I.
63 3. 12. 2019, 18:45 Sokol Stará Bělá - TJ Kunčičky, spolek Lžičař D.
64 3. 12. 2019, 19:40 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Sokol Svinov Šrámek R.
65 5. 12. 2019, 17:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh Lžičař D.
66 3. 12. 2019, 19:45 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - SOU Ostrava Štefek I.
12. kolo
68 17. 3. 2020, 18:20 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
69 17. 3. 2020, 18:20 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Sokol Svinov .
70 17. 3. 2020, 18:20 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
71 17. 3. 2020, 18:20 Sokol Stará Bělá - VŠB TU Ostrava .
72 17. 3. 2020, 18:20 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
13. kolo
74 24. 3. 2020, 18:20 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Sokol Stará Bělá .
75 24. 3. 2020, 18:20 VŠB TU Ostrava - Sportovní klub Šenov, z.s. .
76 24. 3. 2020, 18:20 TJ Kunčičky, spolek - Blue Volley Ostrava, z.s. .
77 24. 3. 2020, 18:20 TJ Sokol Svinov - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín .
78 24. 3. 2020, 18:20 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - SOU Ostrava .
14. kolo
80 31. 3. 2020, 18:20 SOU Ostrava - TJ Sokol Svinov .
81 31. 3. 2020, 18:20 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - TJ Kunčičky, spolek .
82 31. 3. 2020, 18:20 Blue Volley Ostrava, z.s. - VŠB TU Ostrava .
83 31. 3. 2020, 18:20 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
84 31. 3. 2020, 18:20 Sokol Stará Bělá - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
15. kolo
86 21. 4. 2020, 18:20 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. .
87 21. 4. 2020, 18:20 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. .
88 21. 4. 2020, 18:20 VŠB TU Ostrava - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín .
89 21. 4. 2020, 18:20 TJ Kunčičky, spolek - SOU Ostrava .
90 21. 4. 2020, 18:20 TJ Sokol Svinov - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
16. kolo
92 28. 4. 2020, 18:20 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Kunčičky, spolek .
93 28. 4. 2020, 18:20 SOU Ostrava - VŠB TU Ostrava .
94 28. 4. 2020, 18:20 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
95 28. 4. 2020, 18:20 Blue Volley Ostrava, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
96 28. 4. 2020, 18:20 Sportovní klub Šenov, z.s. - Sokol Stará Bělá .
17. kolo
98 5. 5. 2020, 18:20 Sokol Stará Bělá - Blue Volley Ostrava, z.s. .
99 5. 5. 2020, 18:20 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín .
100 5. 5. 2020, 18:20 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - SOU Ostrava .
101 5. 5. 2020, 18:20 VŠB TU Ostrava - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
102 5. 5. 2020, 18:20 TJ Kunčičky, spolek - TJ Sokol Svinov .
18. kolo
104 12. 4. 2020, 18:20 TJ Sokol Svinov - VŠB TU Ostrava .
105 12. 4. 2020, 18:20 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
106 12. 4. 2020, 18:20 SOU Ostrava - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
107 12. 4. 2020, 18:20 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - Sokol Stará Bělá .
108 12. 4. 2020, 18:20 Blue Volley Ostrava, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. .
19. kolo
110 19. 5. 2020, 18:20 Sportovní klub Šenov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín .
111 19. 5. 2020, 18:20 Sokol Stará Bělá - SOU Ostrava .
112 19. 5. 2020, 18:20 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
113 19. 5. 2020, 18:20 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - TJ Sokol Svinov .
114 19. 5. 2020, 18:20 VŠB TU Ostrava - TJ Kunčičky, spolek .
20. kolo
116 26. 5. 2020, 18:20 TJ Kunčičky, spolek - TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. .
117 26. 5. 2020, 18:20 TJ Sokol Svinov - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
118 26. 5. 2020, 18:20 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Sokol Stará Bělá .
119 26. 5. 2020, 18:20 SOU Ostrava - Sportovní klub Šenov, z.s. .
120 26. 5. 2020, 18:20 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín - Blue Volley Ostrava, z.s. .
21. kolo
122 2. 6. 2020, 18:20 Blue Volley Ostrava, z.s. - SOU Ostrava .
123 2. 6. 2020, 18:20 Sportovní klub Šenov, z.s. - SK Zálom Ostrava - Zábřeh .
124 2. 6. 2020, 18:20 Sokol Stará Bělá - TJ Sokol Svinov .
125 2. 6. 2020, 18:20 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
126 2. 6. 2020, 18:20 TJ SOKOL Hrabůvka, z.s. - VŠB TU Ostrava .
22. kolo
128 9. 6. 2020, 18:20 VŠB TU Ostrava - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
129 9. 6. 2020, 18:20 TJ Kunčičky, spolek - Sokol Stará Bělá .
130 9. 6. 2020, 18:20 TJ Sokol Svinov - Sportovní klub Šenov, z.s. .
131 9. 6. 2020, 18:20 SK Zálom Ostrava - Zábřeh - Blue Volley Ostrava, z.s. .
132 9. 6. 2020, 18:20 SOU Ostrava - Tělocvičná jednota Sokol Bohumín .
© ČVS 2015-2018