4. kolo
Sportovní klub Šenov, z.s.-SOU
TJ Sokol Hrabůvka-Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s.
Blue Volley Ostrava, z.s.-TJ Kunčičky, spolek
Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh-VŠB - TU Ostrava B
TJ Sokol Svinov-VK Polanka nad Odrou, z.s.
Příští kolo
VK Polanka nad Odrou, z.s.-Sportovní klub Šenov, z.s.26.10.18:15
VŠB - TU Ostrava B-TJ Sokol SvinovČT25.10.19:15
TJ Kunčičky, spolek-Sportovní klub Zálom Ostrava - ZábřehST24.10.18:30
Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s.-Blue Volley Ostrava, z.s.ÚT23.10.18:45
SOU-TJ Sokol HrabůvkaÚT23.10.18:20
kalendář skupiny
1. kolo
1 17. 9. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - Sportovní klub Šenov, z.s. 3:0 (22,25,17)
2 29. 11. 2018, 19:00 TJ Sokol Svinov - Blue Volley Ostrava, z.s. Lžičař D.
3 12. 10. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka Štefek I.
4 20. 9. 2018, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - SOU 3:0 (15,15,18)
5 19. 9. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. 1:3 (-22,-22,23,-23)
2. kolo
6 8. 10. 2018, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Šrámek R.
7 2. 10. 2018, 18:20 SOU - TJ Kunčičky, spolek Šrámek R.
8 2. 10. 2018, 19:45 TJ Sokol Hrabůvka - VŠB - TU Ostrava B Štefek I.
9 3. 10. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. Friedel P.
10 1. 10. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Sokol Svinov Friedel P.
3. kolo
11 11. 10. 2018, 18:45 TJ Sokol Svinov - Sportovní klub Šenov, z.s. Friedel P.
12 30. 11. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Štefek I.
13 11. 10. 2018, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - Blue Volley Ostrava, z.s. Vítek R.
14 10. 10. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - TJ Sokol Hrabůvka Friedel P.
15 9. 10. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - SOU Šrámek R.
4. kolo
16 15. 10. 2018, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - SOU Šrámek R.
17 16. 10. 2018, 19:45 TJ Sokol Hrabůvka - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Vítek R.
18 17. 10. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Kunčičky, spolek Lžičař D.
19 15. 10. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - VŠB - TU Ostrava B Friedel P.
20 18. 10. 2018, 18:45 TJ Sokol Svinov - VK Polanka nad Odrou, z.s. Friedel P.
5. kolo
21 26. 10. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. Štefek I.
22 25. 10. 2018, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - TJ Sokol Svinov Vítek R.
23 24. 10. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Lžičař D.
24 23. 10. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. Štefek I.
25 23. 10. 2018, 18:20 SOU - TJ Sokol Hrabůvka Šrámek R.
6. kolo
26 29. 10. 2018, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka Lžičař D.
27 31. 10. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - SOU Šrámek R.
28 29. 10. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Friedel P.
29 1. 11. 2018, 19:00 TJ Sokol Svinov - TJ Kunčičky, spolek Vítek R.
30 2. 11. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - VŠB - TU Ostrava B Štefek I.
7. kolo
31 8. 11. 2018, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - Sportovní klub Šenov, z.s. Slezák J.
32 7. 11. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - VK Polanka nad Odrou, z.s. Friedel P.
33 6. 11. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Svinov Štefek I.
34 6. 11. 2018, 18:20 SOU - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Šrámek R.
35 6. 11. 2018, 19:45 TJ Sokol Hrabůvka - Blue Volley Ostrava, z.s. Lžičař D.
8. kolo
36 16. 11. 2018, 19:15 Sportovní klub Šenov, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. Šrámek R.
37 12. 11. 2018, 18:15 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Sokol Hrabůvka Friedel P.
38 15. 11. 2018, 19:00 TJ Sokol Svinov - SOU Friedel P.
39 16. 11. 2018, 18:15 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. Štefek I.
40 15. 11. 2018, 19:15 VŠB - TU Ostrava B - TJ Kunčičky, spolek Štefek I.
9. kolo
41 21. 11. 2018, 18:30 TJ Kunčičky, spolek - Sportovní klub Šenov, z.s. Friedel P.
42 20. 11. 2018, 18:45 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VŠB - TU Ostrava B Lžičař D.
43 20. 11. 2018, 18:20 SOU - VK Polanka nad Odrou, z.s. Šrámek R.
44 20. 11. 2018, 19:45 TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Svinov Friedel P.
45 21. 11. 2018, 18:15 Blue Volley Ostrava, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh Vondráček J.
10. kolo
46 7. 3. 2019, 18:00 Sportovní klub Šenov, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh .
47 7. 3. 2019, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Sokol Svinov .
48 7. 3. 2019, 18:00 TJ Sokol Hrabůvka - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
49 5. 3. 2019, 18:20 SOU - VŠB - TU Ostrava B .
50 7. 3. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
11. kolo
51 14. 3. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. .
52 14. 3. 2019, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - SOU .
53 14. 3. 2019, 18:00 VŠB - TU Ostrava B - TJ Sokol Hrabůvka .
54 14. 3. 2019, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - Blue Volley Ostrava, z.s. .
55 14. 3. 2019, 18:00 TJ Sokol Svinov - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh .
12. kolo
56 21. 3. 2019, 18:00 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Sokol Svinov .
57 21. 3. 2019, 18:00 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
58 21. 3. 2019, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - VŠB - TU Ostrava B .
59 21. 3. 2019, 18:00 TJ Sokol Hrabůvka - TJ Kunčičky, spolek .
60 19. 3. 2019, 18:20 SOU - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
13. kolo
61 26. 3. 2019, 18:20 SOU - Sportovní klub Šenov, z.s. .
62 28. 3. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka .
63 28. 3. 2019, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - Blue Volley Ostrava, z.s. .
64 28. 3. 2019, 18:00 VŠB - TU Ostrava B - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh .
65 28. 3. 2019, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Sokol Svinov .
14. kolo
66 4. 4. 2019, 18:00 Sportovní klub Šenov, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
67 4. 4. 2019, 18:00 TJ Sokol Svinov - VŠB - TU Ostrava B .
68 4. 4. 2019, 18:00 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - TJ Kunčičky, spolek .
69 4. 4. 2019, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
70 4. 4. 2019, 18:00 TJ Sokol Hrabůvka - SOU .
15. kolo
71 11. 4. 2019, 18:00 TJ Sokol Hrabůvka - Sportovní klub Šenov, z.s. .
72 9. 4. 2019, 18:20 SOU - Blue Volley Ostrava, z.s. .
73 11. 4. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh .
74 11. 4. 2019, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - TJ Sokol Svinov .
75 11. 4. 2019, 18:00 VŠB - TU Ostrava B - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
16. kolo
76 25. 4. 2019, 18:00 Sportovní klub Šenov, z.s. - VŠB - TU Ostrava B .
77 25. 4. 2019, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
78 25. 4. 2019, 18:00 TJ Sokol Svinov - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
79 25. 4. 2019, 18:00 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - SOU .
80 25. 4. 2019, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - TJ Sokol Hrabůvka .
17. kolo
81 16. 5. 2019, 18:00 Blue Volley Ostrava, z.s. - Sportovní klub Šenov, z.s. .
82 16. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Hrabůvka - Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh .
83 14. 5. 2019, 18:20 SOU - TJ Sokol Svinov .
84 16. 5. 2019, 18:00 Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. - VK Polanka nad Odrou, z.s. .
85 16. 5. 2019, 18:00 TJ Kunčičky, spolek - VŠB - TU Ostrava B .
18. kolo
86 23. 5. 2019, 18:00 Sportovní klub Šenov, z.s. - TJ Kunčičky, spolek .
87 23. 5. 2019, 18:00 VŠB - TU Ostrava B - Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. .
88 23. 5. 2019, 18:00 VK Polanka nad Odrou, z.s. - SOU .
89 23. 5. 2019, 18:00 TJ Sokol Svinov - TJ Sokol Hrabůvka .
90 23. 5. 2019, 18:00 Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh - Blue Volley Ostrava, z.s. .
© ČVS 2015-2018