TJ Sokol Bohumín | 1:3 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | (-22, 26, -16, -22) |
TJ Kunčičky, spolek | 2:3 | SOU Ostrava | (17, -21, -18, 20, -14) |
Šenov | 0:3 | VŠB - TU Ostrava B | (-11, -13, -23) |
SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 2:3 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | (-23, 23, -20, 19, -10) |
TJ Sokol Stará Bělá | 3:2 | TJ Sokol Svinov | (-21, 19, 16, -19, 11) |
Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 1:3 | TJ Sokol Svinov | ČT | 8.2. | 19:15 |
TJ Sokol Stará Bělá | 3:2 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | ÚT | 6.2. | 18:45 |
SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 3:1 | VŠB - TU Ostrava B | PO | 5.2. | 18:45 |
Šenov | 1:3 | SOU Ostrava | ÚT | 6.2. | 18:45 |
TJ Kunčičky, spolek | 2:3 | TJ Sokol Bohumín | ST | 27.3. | 18:30 |
Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Tělovýchovná jednota Sokol Stará Bělá, z.s. | 14 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39:11 | 1182:935 | 36 | |
2 | VK SOU Ostrava | 14 | 10 | 1 | 0 | 3 | 34:17 | 1178:1066 | 32 | |
3 | TJ Sokol Svinov | 14 | 8 | 1 | 3 | 2 | 34:21 | 1270:1163 | 29 | |
4 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 14 | 8 | 1 | 2 | 3 | 34:19 | 1221:1071 | 28 | |
5 | Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava | 15 | 6 | 1 | 3 | 5 | 31:30 | 1360:1328 | 23 | |
6 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 16 | 5 | 3 | 1 | 7 | 29:33 | 1296:1371 | 22 | |
7 | TJ Sokol Bohumín | 15 | 2 | 5 | 1 | 7 | 26:36 | 1300:1381 | 17 | |
8 | Sportovní klub Zálom Ostrava - Zábřeh | 14 | 2 | 1 | 3 | 8 | 19:37 | 1177:1288 | 11 | |
9 | TJ Kunčičky, spolek | 16 | 0 | 3 | 5 | 8 | 21:45 | 1286:1503 | 11 | |
10 | Šenov | 12 | 2 | 0 | 1 | 9 | 14:32 | 925:1089 | 7 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21. 9. 2023, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 2:3 (-24,19,-14,22,-18) | ||
2 | 22. 9. 2023, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | TJ Sokol Stará Bělá | 3:0 (17,23,22) | ||
3 | 14. 9. 2023, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 3:1 (10,22,-28,22) | ||
4 | 19. 12. 2023, 17:45 | SOU Ostrava | - | Šenov | 3:0 (19,17,15) | ||
5 | 19. 9. 2023, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | TJ Kunčičky, spolek | 3:2 (21,-18,-24,18,12) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 4. 10. 2023, 18:30 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | TJ Kunčičky, spolek | 2:3 (-16,-16,18,25,-12) | ||
7 | 3. 10. 2023, 18:45 | Šenov | - | TJ Sokol Bohumín | 1:3 (25,-18,-22,-20) | ||
8 | 2. 10. 2023, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | SOU Ostrava | 1:3 (-24,-19,21,-21) | ||
9 | 3. 10. 2023, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | VŠB - TU Ostrava B | 3:2 (-25,11,-20,21,15) | ||
10 | 5. 10. 2023, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 3:1 (21,21,-22,31) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | 13. 10. 2023, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 3:0 (17,13,19) | ||
12 | 12. 10. 2023, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | TJ Sokol Svinov | 3:1 (-21,21,25,22) | ||
13 | 14. 11. 2023, 17:45 | SOU Ostrava | - | TJ Sokol Stará Bělá | 0:3 (-16,-23,-14) | ||
14 | 10. 10. 2023, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 3:2 (-23,12,-17,22,15) | ||
15 | 11. 10. 2023, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | Šenov | 1:3 (23,-11,-20,-23) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 14. 11. 2023, 18:45 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | Šenov | 3:1 (13,16,-24,10) | ||
17 | 16. 10. 2023, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | TJ Kunčičky, spolek | 3:2 (-20,11,21,-28,10) | ||
18 | 17. 10. 2023, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | TJ Sokol Bohumín | 3:1 (22,14,-18,17) | ||
19 | 19. 10. 2023, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | SOU Ostrava | 0:3 (-22,-18,-23) | ||
20 | 10. 11. 2023, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | VŠB - TU Ostrava B | 1:3 (21,-20,-22,-22) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 26. 10. 2023, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 3:0 (18,15,20) | ||
22 | 5. 12. 2023, 17:45 | SOU Ostrava | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 3:1 (15,-24,24,17) | ||
23 | 7. 12. 2023, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | TJ Sokol Bohumín | 2:3 (25,19,-28,-17,-10) | ||
24 | 25. 10. 2023, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | TJ Sokol Stará Bělá | 0:3 (-16,-23,-19) | ||
25 | 24. 10. 2023, 18:45 | Šenov | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 1:3 (-20,-16,23,-30) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
26 | 30. 10. 2023, 18:45 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 3:0 (24,18,19) | ||
27 | 31. 10. 2023, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | Šenov | 3:0 (11,20,22) | ||
28 | 2. 11. 2023, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | TJ Kunčičky, spolek | 3:0 (23,14,17) | ||
29 | 3. 11. 2023, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | TJ Sokol Bohumín | 3:0 (15,15,17) | ||
30 | 2. 11. 2023, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | SOU Ostrava | 1:3 (21,-18,-21,-21) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 7. 11. 2023, 17:45 | SOU Ostrava | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 3:0 (15,14,22) | ||
32 | 7. 11. 2023, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | VŠB - TU Ostrava B | 2:3 (-16,18,23,-21,-6) | ||
33 | 8. 11. 2023, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 0:3 (-12,-17,-23) | ||
34 | 7. 11. 2023, 18:45 | Šenov | - | TJ Sokol Svinov | 2:3 (19,-12,-15,21,-12) | ||
35 | 13. 11. 2023, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | TJ Sokol Stará Bělá | 1:3 (24,-19,-14,-21) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | 21. 11. 2023, 18:45 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | TJ Sokol Stará Bělá | 0:3 (-13,-15,-13) | ||
37 | 14. 12. 2023, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 3:0 (20,8,21) | ||
38 | 26. 1. 2024, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | Šenov | 3:1 (-23,17,20,21) | ||
39 | 23. 11. 2023, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | TJ Kunčičky, spolek | 2:3 (18,-24,-27,17,-9) | ||
40 | 21. 11. 2023, 17:45 | SOU Ostrava | - | TJ Sokol Bohumín | 3:0 (17,19,24) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 28. 11. 2023, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 1:3 (-22,26,-16,-22) | ||
42 | 29. 11. 2023, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | SOU Ostrava | 2:3 (17,-21,-18,20,-14) | ||
43 | 28. 11. 2023, 18:45 | Šenov | - | VŠB - TU Ostrava B | 0:3 (-11,-13,-23) | ||
44 | 27. 11. 2023, 18:30 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 2:3 (-23,23,-20,19,-10) | ||
45 | 28. 11. 2023, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | TJ Sokol Svinov | 3:2 (-21,19,16,-19,11) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 8. 2. 2024, 19:15 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | TJ Sokol Svinov | 1:3 (23,-11,-22,-17) | ||
47 | 6. 2. 2024, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 3:2 (18,20,-24,-20,14) | ||
48 | 5. 2. 2024, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | VŠB - TU Ostrava B | 3:1 (15,-22,22,27) | ||
49 | 6. 2. 2024, 18:45 | Šenov | - | SOU Ostrava | 1:3 (-17,-16,19,-20) | ||
50 | 27. 3. 2024, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | TJ Sokol Bohumín | 2:3 (23,-19,24,-20,-12) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
51 | 14. 2. 2024, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 2:3 (24,23,-23,-21,-12) | ||
52 | 23. 4. 2024, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | Šenov | Štefek I. | ||
53 | 2. 4. 2024, 17:45 | SOU Ostrava | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | Šrámek R. | ||
54 | 15. 2. 2024, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | TJ Sokol Stará Bělá | 0:3 (-24,-17,-22) | ||
55 | 12. 4. 2024, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | TJ Sokol Svinov | Štefek I. |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
56 | 23. 2. 2024, 18:15 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 3:2 (16,-15,-13,19,14) | ||
57 | 22. 2. 2024, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | VŠB - TU Ostrava B | 3:1 (-16,25,23,24) | ||
58 | 23. 4. 2024, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | SOU Ostrava | Košnovský P. | ||
59 | 19. 2. 2024, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | TJ Sokol Bohumín | 1:3 (21,-18,-21,-22) | ||
60 | 20. 2. 2024, 18:45 | Šenov | - | TJ Kunčičky, spolek | 3:1 (24,-23,20,22) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 27. 2. 2024, 18:45 | Šenov | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 1:3 (-19,18,-21,-19) | ||
62 | 28. 2. 2024, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 3:2 (-20,23,-16,23,7) | ||
63 | 27. 2. 2024, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | TJ Sokol Stará Bělá | 0:3 (-13,-18,-18) | ||
64 | 27. 2. 2024, 17:45 | SOU Ostrava | - | TJ Sokol Svinov | 1:3 (-22,-25,22,-19) | ||
65 | 4. 4. 2024, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | Štefek I. |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | 7. 3. 2024, 19:20 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | VŠB - TU Ostrava B | 1:3 (-19,-21,23,-17) | ||
67 | 8. 3. 2024, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | SOU Ostrava | 3:0 (11,18,19) | ||
68 | 5. 3. 2024, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | TJ Sokol Svinov | 0:3 (-23,-27,-16) | ||
69 | 5. 3. 2024, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | TJ Kunčičky, spolek | 3:0 (7,20,15) | ||
70 | 29. 4. 2024, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | Šenov | Štefek I. |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
71 | 18. 3. 2024, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | 0:3 (-22,-18,-19) | ||
72 | 26. 3. 2024, 18:45 | Šenov | - | TJ Sokol Stará Bělá | Košnovský P. | ||
73 | 20. 3. 2024, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | TJ Sokol Svinov | 0:3 (-12,-12,-16) | ||
74 | 19. 3. 2024, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | 1:3 (20,-23,-14,-15) | ||
75 | 26. 3. 2024, 17:45 | SOU Ostrava | - | VŠB - TU Ostrava B | 3:1 (-22,15,11,17) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
76 | 19. 3. 2024, 17:45 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | SOU Ostrava | 1:3 (-19,23,-23,-20) | ||
77 | 21. 3. 2024, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | TJ Sokol Bohumín | 2:3 (-20,-13,20,19,-15) | ||
78 | 22. 3. 2024, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | TJ Kunčičky, spolek | 3:0 (17,12,16) | ||
79 | 25. 4. 2024, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | Šenov | Štefek I. | ||
80 | 19. 3. 2024, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | 3:0 (13,15,17) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
81 | 9. 4. 2024, 18:45 | TJ Sokol Stará Bělá | - | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | Košnovský P. | ||
82 | 8. 4. 2024, 18:45 | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | - | TJ Sokol Svinov | Štefek I. | ||
83 | 9. 4. 2024, 18:45 | Šenov | - | VK Polanka nad Odrou, z.s. | Štefek I. | ||
84 | 10. 4. 2024, 18:30 | TJ Kunčičky, spolek | - | VŠB - TU Ostrava B | Prusek P. | ||
85 | 9. 4. 2024, 20:00 | TJ Sokol Bohumín | - | SOU Ostrava | Šrámek R. |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
86 | 16. 4. 2024, 18:00 | Volejbalová akademie mládeže Havířov, z.s. | - | TJ Sokol Bohumín | Prusek P. | ||
87 | 16. 4. 2024, 17:45 | SOU Ostrava | - | TJ Kunčičky, spolek | Šrámek R. | ||
88 | 18. 4. 2024, 19:20 | VŠB - TU Ostrava B | - | Šenov | Šrámek R. | ||
89 | 19. 4. 2024, 18:15 | VK Polanka nad Odrou, z.s. | - | SK Zálom Ostrava - Zábřeh | Štefek I. | ||
90 | 18. 4. 2024, 19:15 | TJ Sokol Svinov | - | TJ Sokol Stará Bělá | Štefek I. |