Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Krajský přebor kadetek

KOLO
7. kolo
Město Touškov-Letná
Rokycany-Klatovy B
Domažlice-Letná
Vejprnice-Klatovy B
Vejprnice-Domažlice
Město Touškov-Rokycany
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Vejprnice 8 7 0 0 1 21:6 645:507 21
2 Město Touškov 8 4 2 1 1 20:11 699:594 17
3 Rokycany 8 4 0 1 3 16:13 661:553 13
4 Klatovy B 8 4 0 1 3 15:14 603:605 13
5 Domažlice 8 1 2 1 4 15:19 690:720 8
6 Letná 8 0 0 0 8 0:24 282:601 0
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 29. 9. 2019, 09:00 Domažlice - Letná pořadatel Letná 3:0 (15,8,8)
2 29. 9. 2019, 11:00 Domažlice - Město Touškov 3:2 (-20,25,22,-20,10)
3 29. 9. 2019, 13:00 Město Touškov - Letná 3:0 (9,5,12)
2. kolo
4 29. 9. 2019, 09:00 Vejprnice - Klatovy B pořadatel Vejprnice 3:1 (-18,21,20,10)
5 29. 9. 2019, 11:00 Rokycany - Klatovy B 3:0 (8,16,15)
6 29. 9. 2019, 13:00 Vejprnice - Rokycany 3:0 (22,21,17)
3. kolo
7 3. 11. 2019, 09:00 Domažlice - Rokycany pořadatel Rokycany 3:2 (26,19,-16,-23,11)
8 3. 11. 2019, 09:00 Letná - Klatovy B 0:3 (-12,-24,-15)
9 3. 11. 2019, 11:00 Vejprnice - Domažlice 3:1 (15,-18,15,21)
10 3. 11. 2019, 11:00 Město Touškov - Klatovy B 3:2 (-22,24,-22,20,5)
11 3. 11. 2019, 13:00 Vejprnice - Město Touškov 0:3 (-19,-19,-20)
12 3. 11. 2019, 13:00 Letná - Rokycany 0:3 (-9,-18,-10)
4. kolo
13 1. 12. 2019, 09:00 Domažlice - Klatovy B pořadatel Klatovy 1:3 (-20,-18,20,-17)
14 1. 12. 2019, 09:00 Vejprnice - Město Touškov 3:0 (20,18,20)
15 1. 12. 2019, 11:00 Domažlice - Rokycany 1:3 (-18,-11,19,-14)
16 1. 12. 2019, 11:00 Vejprnice - Letná 3:0 (6,3,23)
17 1. 12. 2019, 13:00 Město Touškov - Rokycany 3:1 (15,19,-23,22)
18 1. 12. 2019, 13:00 Letná - Klatovy B 0:3 (-17,-9,-16)
5. kolo
19 2. 2. 2020, 09:00 Letná - Rokycany pořadatel Letná 0:3 (-11,-10,-7)
20 2. 2. 2020, 11:00 Vejprnice - Rokycany 3:1 (-22,26,24,20)
21 2. 2. 2020, 13:00 Vejprnice - Letná 3:0 (8,16,11)
6. kolo
22 2. 2. 2020, 09:00 Domažlice - Město Touškov pořadatel Město Touškov 2:3 (22,-18,-18,14,-12)
23 2. 2. 2020, 11:00 Domažlice - Klatovy B 1:3 (-19,18,-14,-21)
24 2. 2. 2020, 13:00 Město Touškov - Klatovy B 3:0 (21,14,15)
7. kolo
25 29. 3. 2020, 09:00 Město Touškov - Letná pořadatel Domažlice .
26 29. 3. 2020, 09:00 Rokycany - Klatovy B .
27 29. 3. 2020, 11:00 Domažlice - Letná .
28 29. 3. 2020, 11:00 Vejprnice - Klatovy B .
29 29. 3. 2020, 13:00 Vejprnice - Domažlice .
30 29. 3. 2020, 13:00 Město Touškov - Rokycany .
© ČVS 2015-2018