Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
9. kolo
Sokolov----
Mirošov-Union
USK Slavia B-Domažlice B
Klatovy-Skvrňany
Příští kolo
Sokolov----SO24.11.14:00
Mirošov-UnionSO24.11.14:00
USK Slavia B-Domažlice BNE25.11.14:00
Klatovy-SkvrňanySO24.11.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Domažlice B00000 0:00
2 Union00000 0:00
3 Sokolov00000 0:00
4 Mirošov00000 0:00
5 USK Slavia B00000 0:00
6 Klatovy00000 0:00
7 Skvrňany00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, V Bezinkách 9, 326 00 Plzeň
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
2 20. 10. 2018, 10:00 Union - Skvrňany .
3 20. 10. 2018, 10:00 Sokolov - Klatovy .
4 20. 10. 2018, 10:00 Mirošov - USK Slavia B .
2. kolo
6 20. 10. 2018, 14:00 Union - Skvrňany .
7 20. 10. 2018, 14:00 Sokolov - Klatovy .
8 20. 10. 2018, 14:00 Mirošov - USK Slavia B .
3. kolo
10 27. 10. 2018, 10:00 Klatovy - Mirošov .
11 27. 10. 2018, 12:00 Skvrňany - Sokolov .
12 28. 10. 2018, 11:00 Domažlice B - Union .
4. kolo
14 27. 10. 2018, 14:00 Klatovy - Mirošov .
15 27. 10. 2018, 16:00 Skvrňany - Sokolov .
16 28. 10. 2018, 15:00 Domažlice B - Union .
5. kolo
18 10. 11. 2018, 10:00 Sokolov - Domažlice B .
19 10. 11. 2018, 10:00 Mirošov - Skvrňany .
20 11. 11. 2018, 10:00 USK Slavia B - Klatovy .
6. kolo
22 10. 11. 2018, 14:00 Sokolov - Domažlice B .
23 10. 11. 2018, 14:00 Mirošov - Skvrňany .
24 11. 11. 2018, 14:00 USK Slavia B - Klatovy .
7. kolo
26 17. 11. 2018, 10:00 Skvrňany - USK Slavia B .
27 18. 11. 2018, 11:00 Domažlice B - Mirošov .
28 17. 11. 2018, 10:00 Union - Sokolov .
8. kolo
30 17. 11. 2018, 14:00 Skvrňany - USK Slavia B .
31 18. 11. 2018, 15:00 Domažlice B - Mirošov .
32 17. 11. 2018, 14:00 Union - Sokolov .
9. kolo
34 24. 11. 2018, 10:00 Mirošov - Union .
35 25. 11. 2018, 10:00 USK Slavia B - Domažlice B .
36 24. 11. 2018, 10:00 Klatovy - Skvrňany .
10. kolo
38 24. 11. 2018, 14:00 Mirošov - Union .
39 25. 11. 2018, 14:00 USK Slavia B - Domažlice B .
40 24. 11. 2018, 14:00 Klatovy - Skvrňany .
11. kolo
42 9. 12. 2018, 11:00 Domažlice B - Klatovy .
43 8. 12. 2018, 10:00 Union - USK Slavia B .
44 8. 12. 2018, 10:00 Sokolov - Mirošov .
12. kolo
46 9. 12. 2018, 15:00 Domažlice B - Klatovy .
47 8. 12. 2018, 14:00 Union - USK Slavia B .
48 8. 12. 2018, 14:00 Sokolov - Mirošov .
13. kolo
50 16. 12. 2018, 10:00 USK Slavia B - Sokolov .
51 15. 12. 2018, 10:00 Klatovy - Union .
52 15. 12. 2018, 12:00 Skvrňany - Domažlice B .
14. kolo
54 16. 12. 2018, 14:00 USK Slavia B - Sokolov .
55 15. 12. 2018, 14:00 Klatovy - Union .
56 15. 12. 2018, 16:00 Skvrňany - Domažlice B .
15. kolo
58 19. 1. 2019, 10:00 Skvrňany - Union .
59 19. 1. 2019, 10:00 Klatovy - Sokolov .
60 20. 1. 2019, 10:00 USK Slavia B - Mirošov .
16. kolo
62 19. 1. 2019, 14:00 Skvrňany - Union .
63 19. 1. 2019, 14:00 Klatovy - Sokolov .
64 20. 1. 2019, 14:00 USK Slavia B - Mirošov .
17. kolo
66 26. 1. 2019, 10:00 Mirošov - Klatovy .
67 26. 1. 2019, 10:00 Sokolov - Skvrňany .
68 26. 1. 2019, 10:00 Union - Domažlice B .
18. kolo
70 26. 1. 2019, 14:00 Mirošov - Klatovy .
71 26. 1. 2019, 14:00 Sokolov - Skvrňany .
72 26. 1. 2019, 14:00 Union - Domažlice B .
19. kolo
74 10. 2. 2019, 11:00 Domažlice B - Sokolov .
75 9. 2. 2019, 12:00 Skvrňany - Mirošov .
76 9. 2. 2019, 10:00 Klatovy - USK Slavia B .
20. kolo
78 10. 2. 2019, 15:00 Domažlice B - Sokolov .
79 9. 2. 2019, 16:00 Skvrňany - Mirošov .
80 9. 2. 2019, 14:00 Klatovy - USK Slavia B .
21. kolo
82 17. 2. 2019, 10:00 USK Slavia B - Skvrňany .
83 16. 2. 2019, 10:00 Mirošov - Domažlice B .
84 16. 2. 2019, 10:00 Sokolov - Union .
22. kolo
86 17. 2. 2019, 14:00 USK Slavia B - Skvrňany .
87 16. 2. 2019, 14:00 Mirošov - Domažlice B .
88 16. 2. 2019, 14:00 Sokolov - Union .
23. kolo
90 9. 3. 2019, 10:00 Union - Mirošov .
91 10. 3. 2019, 11:00 Domažlice B - USK Slavia B .
92 9. 3. 2019, 10:00 Skvrňany - Klatovy .
24. kolo
94 9. 3. 2019, 14:00 Union - Mirošov .
95 10. 3. 2019, 15:00 Domažlice B - USK Slavia B .
96 9. 3. 2019, 14:00 Skvrňany - Klatovy .
25. kolo
98 16. 3. 2019, 10:00 Klatovy - Domažlice B .
99 17. 3. 2019, 10:00 USK Slavia B - Union .
100 16. 3. 2019, 10:00 Mirošov - Sokolov .
26. kolo
102 16. 3. 2019, 14:00 Klatovy - Domažlice B .
103 17. 3. 2019, 14:00 USK Slavia B - Union .
104 16. 3. 2019, 14:00 Mirošov - Sokolov .
27. kolo
106 23. 3. 2019, 10:00 Sokolov - USK Slavia B .
107 23. 3. 2019, 10:00 Union - Klatovy .
108 24. 3. 2019, 11:00 Domažlice B - Skvrňany .
28. kolo
110 23. 3. 2019, 14:00 Sokolov - USK Slavia B .
111 23. 3. 2019, 14:00 Union - Klatovy .
112 24. 3. 2019, 15:00 Domažlice B - Skvrňany .
© ČVS 2015-2018