Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina

Krajský přebor I. tř. žen

28. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Plzeň - Skvrňany 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 SK Volejbal Klatovy B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Sokol Plzeň Letná 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbal Plzeň C 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Union Plzeň 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Sokol Kladruby 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
1 31. 10. 2020, 10:00 Skvrňany - Kladruby .
2 1. 11. 2020, 11:00 Klatovy B - Union .
3 31. 10. 2020, 10:00 Letná - Plzeň C .
2. kolo
4 31. 10. 2020, 14:00 Skvrňany - Kladruby .
5 1. 11. 2020, 15:00 Klatovy B - Union .
6 31. 10. 2020, 14:00 Letná - Plzeň C .
3. kolo
7 7. 11. 2020, 10:00 Kladruby - Plzeň C .
8 7. 11. 2020, 10:00 Union - Letná .
9 7. 11. 2020, 10:00 Skvrňany - Klatovy B .
4. kolo
10 7. 11. 2020, 14:00 Kladruby - Plzeň C .
11 7. 11. 2020, 14:00 Union - Letná .
12 7. 11. 2020, 14:00 Skvrňany - Klatovy B .
5. kolo
13 22. 11. 2020, 09:00 Klatovy B - Kladruby .
14 21. 11. 2020, 10:00 Letná - Skvrňany .
15 21. 11. 2020, 10:00 Plzeň C - Union .
6. kolo
16 22. 11. 2020, 13:00 Klatovy B - Kladruby .
17 21. 11. 2020, 14:00 Letná - Skvrňany .
18 21. 11. 2020, 14:00 Plzeň C - Union .
7. kolo
19 28. 11. 2020, 10:00 Kladruby - Union .
20 28. 11. 2020, 10:00 Skvrňany - Plzeň C .
21 29. 11. 2020, 11:00 Klatovy B - Letná .
8. kolo
22 28. 11. 2020, 14:00 Kladruby - Union .
23 28. 11. 2020, 14:00 Skvrňany - Plzeň C .
24 29. 11. 2020, 15:00 Klatovy B - Letná .
9. kolo
25 12. 12. 2020, 10:00 Letná - Kladruby .
26 12. 12. 2020, 10:00 Plzeň C - Klatovy B .
27 12. 12. 2020, 10:00 Union - Skvrňany .
10. kolo
28 12. 12. 2020, 14:00 Letná - Kladruby .
29 12. 12. 2020, 14:00 Plzeň C - Klatovy B .
30 12. 12. 2020, 14:00 Union - Skvrňany .
11. kolo
31 30. 1. 2021, 10:00 Kladruby - Skvrňany .
32 30. 1. 2021, 10:00 Union - Klatovy B .
33 30. 1. 2021, 10:00 Plzeň C - Letná .
12. kolo
34 30. 1. 2021, 14:00 Kladruby - Skvrňany .
35 30. 1. 2021, 14:00 Union - Klatovy B .
36 30. 1. 2021, 14:00 Plzeň C - Letná .
13. kolo
37 6. 2. 2021, 10:00 Plzeň C - Kladruby .
38 6. 2. 2021, 10:00 Letná - Union .
39 7. 2. 2021, 09:00 Klatovy B - Skvrňany .
14. kolo
40 6. 2. 2021, 14:00 Plzeň C - Kladruby .
41 6. 2. 2021, 14:00 Letná - Union .
42 7. 2. 2021, 13:00 Klatovy B - Skvrňany .
15. kolo
43 20. 2. 2021, 10:00 Kladruby - Klatovy B .
44 20. 2. 2021, 10:00 Skvrňany - Letná .
45 20. 2. 2021, 10:00 Union - Plzeň C .
16. kolo
46 20. 2. 2021, 14:00 Kladruby - Klatovy B .
47 20. 2. 2021, 14:00 Skvrňany - Letná .
48 20. 2. 2021, 14:00 Union - Plzeň C .
17. kolo
49 27. 2. 2021, 10:00 Union - Kladruby .
50 27. 2. 2021, 10:00 Plzeň C - Skvrňany .
51 27. 2. 2021, 10:00 Letná - Klatovy B .
18. kolo
52 27. 2. 2021, 14:00 Union - Kladruby .
53 27. 2. 2021, 14:00 Plzeň C - Skvrňany .
54 27. 2. 2021, 14:00 Letná - Klatovy B .
19. kolo
55 20. 3. 2021, 10:00 Kladruby - Letná .
56 21. 3. 2021, 11:00 Klatovy B - Plzeň C .
57 20. 3. 2021, 10:00 Skvrňany - Union .
20. kolo
58 20. 3. 2021, 14:00 Kladruby - Letná .
59 21. 3. 2021, 15:00 Klatovy B - Plzeň C .
60 20. 3. 2021, 14:00 Skvrňany - Union .
© ČVS 2015-2018