Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
20. kolo
Plzeň C-Union
Domažlice-Kladruby
Skvrňany-Rokycany
Klatovy-Letná
Příští kolo
Klatovy-Plzeň CSO16.2.10:00
Letná-SkvrňanySO16.2.10:00
Rokycany-DomažliceSO16.2.10:00
Kladruby-UnionSO16.2.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Domažlice00000 0:00
2 Union00000 0:00
3 Kladruby00000 0:00
4 Rokycany00000 0:00
5 Letná00000 0:00
6 Klatovy00000 0:00
7 Skvrňany00000 0:00
8 Plzeň C00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, V Bezinkách 9, 326 00 Plzeň
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
1 20. 10. 2018, 10:00 Domažlice - Plzeň C .
2 20. 10. 2018, 10:00 Union - Skvrňany .
3 20. 10. 2018, 10:00 Kladruby - Klatovy .
4 20. 10. 2018, 10:00 Rokycany - Letná .
2. kolo
5 20. 10. 2018, 14:00 Domažlice - Plzeň C .
6 20. 10. 2018, 14:00 Union - Skvrňany .
7 20. 10. 2018, 14:00 Kladruby - Klatovy .
8 20. 10. 2018, 14:00 Rokycany - Letná .
3. kolo
9 27. 10. 2018, 09:00 Plzeň C - Letná NH .
10 27. 10. 2018, 10:00 Klatovy - Rokycany .
11 27. 10. 2018, 10:00 Skvrňany - Kladruby .
12 28. 10. 2018, 09:00 Domažlice - Union .
4. kolo
13 27. 10. 2018, 13:00 Plzeň C - Letná NH .
14 27. 10. 2018, 14:00 Klatovy - Rokycany .
15 27. 10. 2018, 14:00 Skvrňany - Kladruby .
16 28. 10. 2018, 13:00 Domažlice - Union .
5. kolo
17 10. 11. 2018, 10:00 Union - Plzeň C .
18 10. 11. 2018, 10:00 Kladruby - Domažlice .
19 10. 11. 2018, 10:00 Rokycany - Skvrňany .
20 10. 11. 2018, 10:00 Letná - Klatovy .
6. kolo
21 10. 11. 2018, 14:00 Union - Plzeň C .
22 10. 11. 2018, 14:00 Kladruby - Domažlice .
23 10. 11. 2018, 14:00 Rokycany - Skvrňany .
24 10. 11. 2018, 14:00 Letná - Klatovy .
7. kolo
25 17. 11. 2018, 09:00 Plzeň C - Klatovy NH .
26 17. 11. 2018, 12:00 Skvrňany - Letná .
27 18. 11. 2018, 09:00 Domažlice - Rokycany .
28 17. 11. 2018, 10:00 Union - Kladruby .
8. kolo
29 17. 11. 2018, 13:00 Plzeň C - Klatovy NH .
30 17. 11. 2018, 16:00 Skvrňany - Letná .
31 18. 11. 2018, 13:00 Domažlice - Rokycany .
32 17. 11. 2018, 14:00 Union - Kladruby .
9. kolo
33 24. 11. 2018, 10:00 Kladruby - Plzeň C .
34 24. 11. 2018, 10:00 Rokycany - Union .
35 24. 11. 2018, 10:00 Letná - Domažlice .
36 24. 11. 2018, 10:00 Klatovy - Skvrňany .
10. kolo
37 24. 11. 2018, 14:00 Kladruby - Plzeň C .
38 24. 11. 2018, 14:00 Rokycany - Union .
39 24. 11. 2018, 14:00 Letná - Domažlice .
40 24. 11. 2018, 14:00 Klatovy - Skvrňany .
11. kolo
41 8. 12. 2018, 09:00 Plzeň C - Skvrňany .
42 9. 12. 2018, 09:00 Domažlice - Klatovy .
43 8. 12. 2018, 10:00 Union - Letná .
44 8. 12. 2018, 10:00 Kladruby - Rokycany .
12. kolo
45 8. 12. 2018, 13:00 Plzeň C - Skvrňany .
46 9. 12. 2018, 13:00 Domažlice - Klatovy .
47 8. 12. 2018, 14:00 Union - Letná .
48 8. 12. 2018, 14:00 Kladruby - Rokycany .
13. kolo
49 15. 12. 2018, 10:00 Rokycany - Plzeň C .
50 15. 12. 2018, 10:00 Letná - Kladruby .
51 15. 12. 2018, 10:00 Klatovy - Union .
52 15. 12. 2018, 10:00 Skvrňany - Domažlice .
14. kolo
53 15. 12. 2018, 14:00 Rokycany - Plzeň C .
54 15. 12. 2018, 14:00 Letná - Kladruby .
55 15. 12. 2018, 14:00 Klatovy - Union .
56 15. 12. 2018, 14:00 Skvrňany - Domažlice .
15. kolo
57 20. 1. 2019, 09:00 Plzeň C - Domažlice NH .
58 19. 1. 2019, 12:00 Skvrňany - Union .
59 19. 1. 2019, 10:00 Klatovy - Kladruby .
60 19. 1. 2019, 10:00 Letná - Rokycany .
16. kolo
61 20. 1. 2019, 13:00 Plzeň C - Domažlice NH .
62 19. 1. 2019, 16:00 Skvrňany - Union .
63 19. 1. 2019, 14:00 Klatovy - Kladruby .
64 19. 1. 2019, 14:00 Letná - Rokycany .
17. kolo
65 26. 1. 2019, 10:00 Letná - Plzeň C .
66 26. 1. 2019, 10:00 Rokycany - Klatovy .
67 26. 1. 2019, 10:00 Kladruby - Skvrňany .
68 26. 1. 2019, 10:00 Union - Domažlice .
18. kolo
69 26. 1. 2019, 14:00 Letná - Plzeň C .
70 26. 1. 2019, 14:00 Rokycany - Klatovy .
71 26. 1. 2019, 14:00 Kladruby - Skvrňany .
72 26. 1. 2019, 14:00 Union - Domažlice .
19. kolo
73 9. 2. 2019, 10:00 Plzeň C - Union .
74 10. 2. 2019, 09:00 Domažlice - Kladruby .
75 9. 2. 2019, 10:00 Skvrňany - Rokycany .
76 9. 2. 2019, 10:00 Klatovy - Letná .
20. kolo
77 9. 2. 2019, 14:00 Plzeň C - Union .
78 10. 2. 2019, 13:00 Domažlice - Kladruby .
79 9. 2. 2019, 14:00 Skvrňany - Rokycany .
80 9. 2. 2019, 14:00 Klatovy - Letná .
21. kolo
81 16. 2. 2019, 10:00 Klatovy - Plzeň C .
82 16. 2. 2019, 10:00 Letná - Skvrňany .
83 16. 2. 2019, 10:00 Rokycany - Domažlice .
84 16. 2. 2019, 10:00 Kladruby - Union .
22. kolo
85 16. 2. 2019, 14:00 Klatovy - Plzeň C .
86 16. 2. 2019, 14:00 Letná - Skvrňany .
87 16. 2. 2019, 14:00 Rokycany - Domažlice .
88 16. 2. 2019, 14:00 Kladruby - Union .
23. kolo
89 9. 3. 2019, 09:00 Plzeň C - Kladruby NH .
90 9. 3. 2019, 10:00 Union - Rokycany .
91 10. 3. 2019, 09:00 Domažlice - Letná .
92 9. 3. 2019, 12:00 Skvrňany - Klatovy .
24. kolo
93 9. 3. 2019, 13:00 Plzeň C - Kladruby NH .
94 9. 3. 2019, 14:00 Union - Rokycany .
95 10. 3. 2019, 13:00 Domažlice - Letná .
96 9. 3. 2019, 16:00 Skvrňany - Klatovy .
25. kolo
97 16. 3. 2019, 10:00 Skvrňany - Plzeň C .
98 16. 3. 2019, 10:00 Klatovy - Domažlice .
99 16. 3. 2019, 10:00 Letná - Union .
100 16. 3. 2019, 10:00 Rokycany - Kladruby .
26. kolo
101 16. 3. 2019, 14:00 Skvrňany - Plzeň C .
102 16. 3. 2019, 14:00 Klatovy - Domažlice .
103 16. 3. 2019, 14:00 Letná - Union .
104 16. 3. 2019, 14:00 Rokycany - Kladruby .
27. kolo
105 23. 3. 2019, 10:00 Plzeň C - Rokycany .
106 23. 3. 2019, 10:00 Kladruby - Letná .
107 23. 3. 2019, 10:00 Union - Klatovy .
108 24. 3. 2019, 09:00 Domažlice - Skvrňany .
28. kolo
109 23. 3. 2019, 14:00 Plzeň C - Rokycany .
110 23. 3. 2019, 14:00 Kladruby - Letná .
111 23. 3. 2019, 14:00 Union - Klatovy .
112 24. 3. 2019, 13:00 Domažlice - Skvrňany .
© ČVS 2015-2018