Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
1. kolo
Rokycany B-Košutka
Tachov-Vodní stavby
Příští kolo
Rokycany B-KošutkaSO1.9.14:00
Tachov-Vodní stavbySO1.9.14:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Rokycany B00000 0:00
2 Tachov00000 0:00
3 Vodní stavby00000 0:00
4 Košutka00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, V Bezinkách 9, 326 00 Plzeň
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
1 1. 9. 2018, 10:00 Rokycany B - Košutka .
2 1. 9. 2018, 10:00 Tachov - Vodní stavby .
2. kolo
3 1. 9. 2018, 14:00 Rokycany B - Košutka .
4 1. 9. 2018, 14:00 Tachov - Vodní stavby .
3. kolo
5 8. 9. 2018, 10:00 Košutka - Vodní stavby .
6 8. 9. 2018, 10:00 Rokycany B - Tachov .
4. kolo
7 8. 9. 2018, 14:00 Košutka - Vodní stavby .
8 8. 9. 2018, 14:00 Rokycany B - Tachov .
5. kolo
9 15. 9. 2018, 10:00 Tachov - Košutka .
10 15. 9. 2018, 10:00 Vodní stavby - Rokycany B .
6. kolo
11 15. 9. 2018, 14:00 Tachov - Košutka .
12 15. 9. 2018, 14:00 Vodní stavby - Rokycany B .
7. kolo
13 22. 9. 2018, 10:00 Košutka - Rokycany B .
14 22. 9. 2018, 10:00 Vodní stavby - Tachov .
8. kolo
15 22. 9. 2018, 14:00 Košutka - Rokycany B .
16 22. 9. 2018, 14:00 Vodní stavby - Tachov .
9. kolo
17 6. 10. 2018, 10:00 Vodní stavby - Košutka .
18 6. 10. 2018, 10:00 Tachov - Rokycany B .
10. kolo
19 6. 10. 2018, 14:00 Vodní stavby - Košutka .
20 6. 10. 2018, 14:00 Tachov - Rokycany B .
11. kolo
21 4. 5. 2019, 10:00 Košutka - Tachov .
22 4. 5. 2019, 10:00 Rokycany B - Vodní stavby .
12. kolo
23 4. 5. 2019, 14:00 Košutka - Tachov .
24 4. 5. 2019, 14:00 Rokycany B - Vodní stavby .
13. kolo
25 11. 5. 2019, 10:00 Košutka - Rokycany B .
26 11. 5. 2019, 10:00 Tachov - Vodní stavby .
14. kolo
27 11. 5. 2019, 14:00 Košutka - Rokycany B .
28 11. 5. 2019, 14:00 Tachov - Vodní stavby .
15. kolo
29 18. 5. 2019, 10:00 Vodní stavby - Košutka .
30 18. 5. 2019, 10:00 Rokycany B - Tachov .
16. kolo
31 18. 5. 2019, 14:00 Vodní stavby - Košutka .
32 18. 5. 2019, 14:00 Rokycany B - Tachov .
17. kolo
33 1. 6. 2019, 10:00 Tachov - Košutka .
34 1. 6. 2019, 10:00 Rokycany B - Vodní stavby .
18. kolo
35 1. 6. 2019, 14:00 Tachov - Košutka .
36 1. 6. 2019, 14:00 Rokycany B - Vodní stavby .
© ČVS 2015-2018