Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
10. kolo
Bělá n. R.----
Letná B3:1Domažlice B(-14, 16, 18, 12)
Vejprnice3:1Bezděkov(16, -19, 18, 23)
Příští kolo
----BezděkovSO27.4.10:00
Vejprnice3:0Domažlice BSO27.4.10:00
Letná B2:3Bělá n. R.SO27.4.10:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Bělá n. R.169340 44:2437
2 Vejprnice168026 34:2926
3 Bezděkov166307 31:3224
4 Letná B165326 34:3323
5 Domažlice B1621211 18:4310
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, V Bezinkách 9, 326 00 Plzeň
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
2 22. 9. 2018, 10:00 Domažlice B - Vejprnice 3:1 (18,21,-20,12)
3 2. 9. 2018, 10:00 Bělá n. R. - Letná B 3:2 (-23,-21,19,14,8)
2. kolo
5 22. 9. 2018, 14:00 Domažlice B - Vejprnice 1:3 (-23,-17,23,-22)
6 2. 9. 2018, 14:00 Bělá n. R. - Letná B 2:3 (-22,-18,21,14,-11)
3. kolo
8 8. 9. 2018, 10:00 Vejprnice - Bělá n. R. 1:3 (23,-20,-19,-20)
9 8. 9. 2018, 10:00 Bezděkov - Domažlice B 3:0 (19,19,22)
4. kolo
11 8. 9. 2018, 14:00 Vejprnice - Bělá n. R. 2:3 (20,-13,-18,17,-9)
12 8. 9. 2018, 14:00 Bezděkov - Domažlice B 3:2 (23,-19,21,-15,7)
5. kolo
14 16. 9. 2018, 10:00 Bělá n. R. - Bezděkov 2:3 (-25,-18,22,18,-12)
15 13. 9. 2018, 18:00 Letná B - Vejprnice 3:1 (19,-23,20,19)
6. kolo
17 16. 9. 2018, 14:00 Bělá n. R. - Bezděkov 3:1 (-16,24,26,16)
18 20. 9. 2018, 18:00 Letná B - Vejprnice 1:3 (-25,-15,24,-24)
7. kolo
20 13. 10. 2018, 09:00 Letná B - Bezděkov 1:3 (-22,-20,17,-21)
21 29. 9. 2018, 10:00 Domažlice B - Bělá n. R. 3:2 (-19,-25,21,18,11)
8. kolo
23 13. 10. 2018, 13:00 Letná B - Bezděkov 1:3 (-22,9,-23,-21)
24 29. 9. 2018, 14:00 Domažlice B - Bělá n. R. 0:3 (-24,-18,-20)
9. kolo
26 6. 10. 2018, 10:00 Letná B - Domažlice B 3:1 (-23,22,15,24)
27 6. 10. 2018, 10:00 Vejprnice - Bezděkov 3:1 (15,-22,18,15)
10. kolo
29 6. 10. 2018, 14:00 Letná B - Domažlice B 3:1 (-14,16,18,12)
30 6. 10. 2018, 14:00 Vejprnice - Bezděkov 3:1 (16,-19,18,23)
11. kolo
32 27. 4. 2019, 10:00 Vejprnice - Domažlice B 3:0 (17,26,19)
33 27. 4. 2019, 10:00 Letná B - Bělá n. R. 2:3 (13,18,-17,-13,-10)
12. kolo
35 27. 4. 2019, 14:00 Vejprnice - Domažlice B 1:3 (-21,-24,16,-22)
36 27. 4. 2019, 14:00 Letná B - Bělá n. R. 3:2 (-23,-11,25,20,13)
13. kolo
38 4. 5. 2019, 10:00 Bělá n. R. - Vejprnice 3:1 (19,-24,32,17)
39 4. 5. 2019, 10:00 Domažlice B - Bezděkov 2:3 (-25,-14,26,19,-9)
14. kolo
41 4. 5. 2019, 14:00 Bělá n. R. - Vejprnice 3:1 (14,-20,21,15)
42 4. 5. 2019, 14:00 Domažlice B - Bezděkov 1:3 (12,-14,-12,-13)
15. kolo
44 11. 5. 2019, 10:00 Bezděkov - Bělá n. R. 1:3 (-20,22,-20,-13)
45 11. 5. 2019, 10:00 Vejprnice - Letná B 3:1 (16,21,-22,23)
16. kolo
47 11. 5. 2019, 14:00 Bezděkov - Bělá n. R. 0:3 (-16,-22,-20)
48 11. 5. 2019, 14:00 Vejprnice - Letná B 2:3 (18,-18,-21,11,-14)
17. kolo
50 18. 5. 2019, 10:00 Bezděkov - Letná B 3:1 (9,-34,21,15)
51 25. 5. 2019, 10:00 Bělá n. R. - Domažlice B 3:1 (18,13,-19,21)
18. kolo
53 18. 5. 2019, 14:00 Bezděkov - Letná B 3:1 (14,23,-20,21)
54 25. 5. 2019, 14:00 Bělá n. R. - Domažlice B 3:0 (12,18,19)
19. kolo
56 1. 6. 2019, 10:00 Domažlice B - Letná B 0:3 (-20,-14,-15)
57 1. 6. 2019, 10:00 Bezděkov - Vejprnice 0:3 (-18,-13,-18)
20. kolo
59 1. 6. 2019, 14:00 Domažlice B - Letná B 0:3 (-20,-17,-18)
60 1. 6. 2019, 14:00 Bezděkov - Vejprnice 0:3 (-12,-15,-20)
© ČVS 2015-2018