Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
20. kolo
----Bělá n. R.
Domažlice B-Letná B
Bezděkov-Vejprnice
Příští kolo
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 Bezděkov00000 0:00
2 Domažlice B00000 0:00
3 Bělá n. R.00000 0:00
4 Letná B00000 0:00
5 Vejprnice00000 0:00
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, V Bezinkách 9, 326 00 Plzeň
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
2 1. 9. 2018, 10:00 Domažlice B - Vejprnice .
3 1. 9. 2018, 10:00 Bělá n. R. - Letná B .
2. kolo
5 1. 9. 2018, 14:00 Domažlice B - Vejprnice .
6 1. 9. 2018, 14:00 Bělá n. R. - Letná B .
3. kolo
8 8. 9. 2018, 10:00 Vejprnice - Bělá n. R. .
9 8. 9. 2018, 10:00 Bezděkov - Domažlice B .
4. kolo
11 8. 9. 2018, 14:00 Vejprnice - Bělá n. R. .
12 8. 9. 2018, 14:00 Bezděkov - Domažlice B .
5. kolo
14 15. 9. 2018, 10:00 Bělá n. R. - Bezděkov .
15 15. 9. 2018, 10:00 Letná B - Vejprnice .
6. kolo
17 15. 9. 2018, 14:00 Bělá n. R. - Bezděkov .
18 15. 9. 2018, 14:00 Letná B - Vejprnice .
7. kolo
20 22. 9. 2018, 10:00 Bezděkov - Letná B .
21 22. 9. 2018, 10:00 Domažlice B - Bělá n. R. .
8. kolo
23 22. 9. 2018, 14:00 Bezděkov - Letná B .
24 22. 9. 2018, 14:00 Domažlice B - Bělá n. R. .
9. kolo
26 6. 10. 2018, 10:00 Letná B - Domažlice B .
27 6. 10. 2018, 10:00 Vejprnice - Bezděkov .
10. kolo
29 6. 10. 2018, 14:00 Letná B - Domažlice B .
30 6. 10. 2018, 14:00 Vejprnice - Bezděkov .
11. kolo
32 27. 4. 2019, 10:00 Vejprnice - Domažlice B .
33 27. 4. 2019, 10:00 Letná B - Bělá n. R. .
12. kolo
35 27. 4. 2019, 14:00 Vejprnice - Domažlice B .
36 27. 4. 2019, 14:00 Letná B - Bělá n. R. .
13. kolo
38 4. 5. 2019, 10:00 Bělá n. R. - Vejprnice .
39 4. 5. 2019, 10:00 Domažlice B - Bezděkov .
14. kolo
41 4. 5. 2019, 14:00 Bělá n. R. - Vejprnice .
42 4. 5. 2019, 14:00 Domažlice B - Bezděkov .
15. kolo
44 11. 5. 2019, 10:00 Bezděkov - Bělá n. R. .
45 11. 5. 2019, 10:00 Vejprnice - Letná B .
16. kolo
47 11. 5. 2019, 14:00 Bezděkov - Bělá n. R. .
48 11. 5. 2019, 14:00 Vejprnice - Letná B .
17. kolo
50 18. 5. 2019, 10:00 Letná B - Bezděkov .
51 18. 5. 2019, 10:00 Bělá n. R. - Domažlice B .
18. kolo
53 18. 5. 2019, 14:00 Letná B - Bezděkov .
54 18. 5. 2019, 14:00 Bělá n. R. - Domažlice B .
19. kolo
56 1. 6. 2019, 10:00 Domažlice B - Letná B .
57 1. 6. 2019, 10:00 Bezděkov - Vejprnice .
20. kolo
59 1. 6. 2019, 14:00 Domažlice B - Letná B .
60 1. 6. 2019, 14:00 Bezděkov - Vejprnice .
© ČVS 2015-2018