Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Skupina A

1. kolo
Letná B-
Bělá n. R.-Domažlice B
Košutka-Tachov
Příští kolo
Letná B-SO31.8.14:00
Bělá n. R.-Domažlice BSO31.8.14:00
Košutka-TachovSO31.8.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Košutka 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Tachov 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Domažlice B 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Bělá n. R. 0 0 0 0 0   0:0 0
4 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Letná B 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 Letná B - .
2 31. 8. 2019, 10:00 Bělá n. R. - Domažlice B .
3 31. 8. 2019, 10:00 Košutka - Tachov .
2. kolo
4 31. 8. 2019, 14:00 Letná B - .
5 31. 8. 2019, 14:00 Bělá n. R. - Domažlice B .
6 31. 8. 2019, 14:00 Košutka - Tachov .
3. kolo
7 7. 9. 2019, 10:00 - Tachov .
8 7. 9. 2019, 10:00 Domažlice B - Košutka .
9 7. 9. 2019, 10:00 Letná B - Bělá n. R. .
4. kolo
10 7. 9. 2019, 14:00 - Tachov .
11 7. 9. 2019, 14:00 Domažlice B - Košutka .
12 7. 9. 2019, 14:00 Letná B - Bělá n. R. .
5. kolo
13 14. 9. 2019, 10:00 Bělá n. R. - .
14 14. 9. 2019, 10:00 Košutka - Letná B .
15 14. 9. 2019, 10:00 Tachov - Domažlice B .
6. kolo
16 14. 9. 2019, 14:00 Bělá n. R. - .
17 14. 9. 2019, 14:00 Košutka - Letná B .
18 14. 9. 2019, 14:00 Tachov - Domažlice B .
7. kolo
19 21. 9. 2019, 10:00 - Domažlice B .
20 21. 9. 2019, 10:00 Letná B - Tachov .
21 21. 9. 2019, 10:00 Bělá n. R. - Košutka .
8. kolo
22 21. 9. 2019, 14:00 - Domažlice B .
23 21. 9. 2019, 14:00 Letná B - Tachov .
24 21. 9. 2019, 14:00 Bělá n. R. - Košutka .
9. kolo
25 5. 10. 2019, 10:00 Košutka - .
26 5. 10. 2019, 10:00 Tachov - Bělá n. R. .
27 5. 10. 2019, 10:00 Domažlice B - Letná B .
10. kolo
28 5. 10. 2019, 14:00 Košutka - .
29 5. 10. 2019, 14:00 Tachov - Bělá n. R. .
30 5. 10. 2019, 14:00 Domažlice B - Letná B .
11. kolo
31 25. 4. 2020, 10:00 - Letná B .
32 25. 4. 2020, 10:00 Domažlice B - Bělá n. R. .
33 25. 4. 2020, 10:00 Tachov - Košutka .
12. kolo
34 25. 4. 2020, 14:00 - Letná B .
35 25. 4. 2020, 14:00 Domažlice B - Bělá n. R. .
36 25. 4. 2020, 14:00 Tachov - Košutka .
13. kolo
37 2. 5. 2020, 10:00 Tachov - .
38 2. 5. 2020, 10:00 Košutka - Domažlice B .
39 2. 5. 2020, 10:00 Bělá n. R. - Letná B .
14. kolo
40 2. 5. 2020, 14:00 Tachov - .
41 2. 5. 2020, 14:00 Košutka - Domažlice B .
42 2. 5. 2020, 14:00 Bělá n. R. - Letná B .
15. kolo
43 8. 5. 2020, 10:00 - Bělá n. R. .
44 8. 5. 2020, 10:00 Letná B - Košutka .
45 8. 5. 2020, 10:00 Domažlice B - Tachov .
16. kolo
46 8. 5. 2020, 14:00 - Bělá n. R. .
47 8. 5. 2020, 14:00 Letná B - Košutka .
48 8. 5. 2020, 14:00 Domažlice B - Tachov .
17. kolo
49 16. 5. 2020, 10:00 Domažlice B - .
50 16. 5. 2020, 10:00 Tachov - Letná B .
51 16. 5. 2020, 10:00 Košutka - Bělá n. R. .
18. kolo
52 16. 5. 2020, 14:00 Domažlice B - .
53 16. 5. 2020, 14:00 Tachov - Letná B .
54 16. 5. 2020, 14:00 Košutka - Bělá n. R. .
19. kolo
55 30. 5. 2020, 10:00 - Košutka .
56 30. 5. 2020, 10:00 Bělá n. R. - Tachov .
57 30. 5. 2020, 10:00 Letná B - Domažlice B .
20. kolo
58 30. 5. 2020, 14:00 - Košutka .
59 30. 5. 2020, 14:00 Bělá n. R. - Tachov .
60 30. 5. 2020, 14:00 Letná B - Domažlice B .
© ČVS 2015-2018