Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Skupina B

1. kolo
Vejprnice-Vodní stavby
Rokycany-Bezděkov
Příští kolo
Vejprnice-Vodní stavbySO31.8.14:00
Rokycany-BezděkovSO31.8.14:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Bezděkov 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Rokycany 0 0 0 0 0   0:0 0
2 Vodní stavby 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Vejprnice 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
1 31. 8. 2019, 10:00 Vejprnice - Vodní stavby .
2 31. 8. 2019, 10:00 Rokycany - Bezděkov .
2. kolo
3 31. 8. 2019, 14:00 Vejprnice - Vodní stavby .
4 31. 8. 2019, 14:00 Rokycany - Bezděkov .
3. kolo
5 7. 9. 2019, 10:00 Vodní stavby - Bezděkov .
6 7. 9. 2019, 10:00 Vejprnice - Rokycany .
4. kolo
7 7. 9. 2019, 14:00 Vodní stavby - Bezděkov .
8 7. 9. 2019, 14:00 Vejprnice - Rokycany .
5. kolo
9 14. 9. 2019, 10:00 Rokycany - Vodní stavby .
10 14. 9. 2019, 10:00 Bezděkov - Vejprnice .
6. kolo
11 14. 9. 2019, 14:00 Rokycany - Vodní stavby .
12 14. 9. 2019, 14:00 Bezděkov - Vejprnice .
7. kolo
13 21. 9. 2019, 10:00 Vodní stavby - Vejprnice .
14 21. 9. 2019, 10:00 Bezděkov - Rokycany .
8. kolo
15 21. 9. 2019, 14:00 Vodní stavby - Vejprnice .
16 21. 9. 2019, 14:00 Bezděkov - Rokycany .
9. kolo
17 5. 10. 2019, 10:00 Bezděkov - Vodní stavby .
18 5. 10. 2019, 10:00 Rokycany - Vejprnice .
10. kolo
19 5. 10. 2019, 14:00 Bezděkov - Vodní stavby .
20 5. 10. 2019, 14:00 Rokycany - Vejprnice .
11. kolo
21 2. 5. 2020, 10:00 Vodní stavby - Rokycany .
22 2. 5. 2020, 10:00 Vejprnice - Bezděkov .
12. kolo
23 2. 5. 2020, 14:00 Vodní stavby - Rokycany .
24 2. 5. 2020, 14:00 Vejprnice - Bezděkov .
13. kolo
25 8. 5. 2020, 10:00 Vodní stavby - Vejprnice .
26 8. 5. 2020, 10:00 Rokycany - Bezděkov .
14. kolo
27 8. 5. 2020, 14:00 Vodní stavby - Vejprnice .
28 8. 5. 2020, 14:00 Rokycany - Bezděkov .
15. kolo
29 16. 5. 2020, 10:00 Bezděkov - Vodní stavby .
30 16. 5. 2020, 10:00 Vejprnice - Rokycany .
16. kolo
31 16. 5. 2020, 14:00 Bezděkov - Vodní stavby .
32 16. 5. 2020, 14:00 Vejprnice - Rokycany .
17. kolo
33 30. 5. 2020, 10:00 Rokycany - Vodní stavby .
34 30. 5. 2020, 10:00 Vejprnice - Bezděkov .
18. kolo
35 30. 5. 2020, 14:00 Rokycany - Vodní stavby .
36 30. 5. 2020, 14:00 Vejprnice - Bezděkov .
© ČVS 2015-2018