Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Krajský přebor mladších žákyň "4"

KOLO
3. kolo
SK 15. ZŠ v Plzni A-SK 15. ZŠ v Plzni A
Příští kolo
TJ Sokol Vejprnice-TJ Sokol VejprniceNE2.2.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Rokycany A 15 0 0 0 0 0:0 0:0 60
2 SK Volejbal Klatovy 15 0 0 0 0 0:0 0:0 47
3 TJ Lokomotiva Plzeň A 15 0 0 0 0 0:0 0:0 45
4 SK 15. ZŠ v Plzni A 15 0 0 0 0 0:0 0:0 45
5 VK Rokycany B 15 0 0 0 0 0:0 0:0 39
6 TJ Lokomotiva Plzeň B 15 0 0 0 0 0:0 0:0 34
7 SK Šťáhlavy 15 0 0 0 0 0:0 0:0 32
8 VK Rokycany D 15 0 0 0 0 0:0 0:0 29
9 SK 15. ZŠ v Plzni B 15 0 0 0 0 0:0 0:0 28
10 TJ Sokol Vejprnice 15 0 0 0 0 0:0 0:0 27
11 SK 15. ZŠ v Plzni C 15 0 0 0 0 0:0 0:0 20
12 VK Rokycany C 15 0 0 0 0 0:0 0:0 20
13 TJ Lokomotiva Plzeň C 15 0 0 0 0 0:0 0:0 13
14 TJ Sokol Kladruby 15 0 0 0 0 0:0 0:0 13
15 TJ Lokomotiva Plzeň D 15 0 0 0 0 0:0 0:0 10
kalendář skupiny
1. kolo
1 13. 10. 2019, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň A - TJ Lokomotiva Plzeň A Rozřazení do skupin (1-5): Rokycany A, Loko A, 15.ZŠ A, Klatovy, Šťáhlavy, (6-10) Loko B, Rokycany B, 15.ZŠ B, Vejprnice, Rokycany B, (11-14) Kladruby, Lokomotiva D, Loko C, 15. ZŠ C .
2. kolo
2 9. 11. 2019, 09:00 SK Šťáhlavy - SK Šťáhlavy Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Klatovy, 3. Loko A, 4. 15. ZŠ A, 5. Šťáhlavy (sestup), 6. Rokycany B (postup), 7. Loko B, 8. 15. ZŠ B, 9. Vejprnice, 10. Rokycany C (sestup), 11. Rokycany D (postup), 12. 15. ZŠ C, 13. Kladruby, 14. Loko C, 15. Loko D .
3. kolo
3 1. 12. 2019, 09:00 SK 15. ZŠ v Plzni A - SK 15. ZŠ v Plzni A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Klatovy, 3. Lokomotiva A, 4. 15. ZŠ A, 5. Rokycany B (sestup do B skupiny), 6. Lokomotiva B (postup do A skupiny), 7. Šťáhlavy, 8. Rokycany D, 9. 15. ZŠ B, 10. Vejprnice (sestup do C skupiny), 11. 15. ZŠ C (postup do B sk .
4. kolo
4 2. 2. 2020, 09:00 TJ Sokol Vejprnice - TJ Sokol Vejprnice Pořadí: 1. Rokycany A, 2. 15.ZŠ A, 3. Loko A, 4. Rokycany B, 5. Klatovy, 6. Rokycany D, 7. Loko B, 8. Vejprnice, 9. 15.ZŠ B, 10. Štáhlavy, 11. 15.ZŠ C, 12. Rokycany C, 13. Loko C, 14. Loko D, 15. Kladruby .
5. kolo
5 22. 3. 2020, 09:00 VK Rokycany A - VK Rokycany A .
© ČVS 2015-2018