Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

P-ZKYM-4

KOLO
5. kolo
Rokycany A-Rokycany A
Příští kolo
Loko Plzeň A-Loko Plzeň ANE17.3.9:00
TabulkaZV3V2P1P0 SB
1 15.ZŠ Plzeň A300000 0:0115
2 Rokycany A300000 0:0103
3 15. ZŠ Plzeň B300000 0:089
4 Loko Plzeň A300000 0:082
5 Chodov300000 0:065
6 Klatovy300000 0:064
7 Rokycany C250000 0:064
8 15. ZŠ Plzeň C300000 0:057
9 Letná300000 0:053
10 Loko Plzeň B300000 0:052
11 Loko Plzeň C300000 0:051
12 Rokycany B300000 0:036
13 Kladruby200000 0:032
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 14. 10. 2018, 09:00 15.ZŠ Plzeň A - 15.ZŠ Plzeň A Pořadí: 1. 15.ZŠ A, 2. 15.ZŠ B, 3. Rokycany A, 4. 15.ZŠ C, 5. Loko A, 6. Loko C, 7. Letná, 8. Klatovy, 9. Chodov, 10. Kladruby, 11. Loko B, 12. Rokycany B .
2. kolo
2 11. 11. 2018, 09:00 Rokycany A - Rokycany A Pořadí: 1. 15.ZŠ A, 2. Rokycany A, 3. 15.ZŠ B, 4. Loko A, 5. 15.ZŠ C, 6. Rokycany C, 7. Klatovy, 8. Loko C, 9. Letná, 10. Kladruby, 11. Loko B, 12. Rokycany B, 13. Chodov .
3. kolo
3 2. 12. 2018, 09:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň A Pořadí: 1. 15.ZŠ A, 2. Rokycany A, 3. 15.ZŠ B, 4. Rokycany C, 5. Loko A, 6. Klatovy, 7. Chodov, 8. Letná, 9. 15.ZŠ C, 10. Loko B, 11. Loko C, 12. Rokycany B .
4. kolo
4 13. 1. 2019, 09:00 15.ZŠ Plzeň A - 15.ZŠ Plzeň A Pořadí: 1. 15. ZŠ A, 2. Rokycany A, 3. Chodov, 4. 15. ZŠ B, 5. Klatovy, 6. Lokomotiva A, 7. Rokycany C, 8. Lokomotiva B, 9. Kladruby, 10. Letná, 11. Lokomotiva C, 12. Rokycany B, 13. 15. ZŠ C .
5. kolo
5 10. 2. 2019, 09:00 Rokycany A - Rokycany A Pořadí: 1. Rokycany A, 2. Loko A, 3. 15. ZŠ A, 4. 15. ZŠ B, 5. Chodov, 6. Rokycany C, 7. Loko B, 8. Loko C, 9. Loko D, 10. Klatovy, 11. Letná, 12. Rokycany B, 13. 15. ZŠ C .
6. kolo
6 17. 3. 2019, 09:00 Loko Plzeň A - Loko Plzeň A Pořadí: 1. 15.ZŠ A, 2. Rokycany A, 3. Rokycany C, 4. 15. ZŠ B, 5. Loko A, 6. Chodov, 7. 15. ZŠ C, 8. Klatovy, 9. Loko B, 10. Letná, 11. Kladruby, 12. Rokycany B, 13. Loko C .
© ČVS 2015-2018