Krajský přebor juniorky

16. kolo
Sokol Pardubice I.3:0TJ Svitavy(20, 22, 2)
Dolní Újezd3:0Slovan Moravská Třebová(13, 10, 19)
Sokol Bezděkov1:3VK Choceň(22, -19, -20, -13)
Příští kolo
Sokol Bezděkov-Sokol Pardubice I.SO14.3.10:00
VK Choceň-Dolní ÚjezdNE8.3.10:00
Slovan Moravská Třebová-TJ SvitavyNE8.3.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Sokol Pardubice I. 16 13 1 2 0 46:10 1300:942 43
2 Dolní Újezd 16 10 4 0 2 42:16 1318:1002 38
3 TJ Svitavy 16 7 1 3 5 31:27 1217:1135 26
4 Slovan Moravská Třebová 16 8 0 1 7 29:26 1145:1147 25
5 VK Choceň 16 4 0 0 12 14:40 999:1225 12
6 Sokol Bezděkov 16 0 0 0 16 5:48 772:1300 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 13. 10. 2019, 10:00 Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. 3:2 (14,-15,16,-16,13)
2 6. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy - Sokol Bezděkov 3:0 (3,6,13)
3 6. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Choceň 3:0 (18,10,21)
2. kolo
4 13. 10. 2019, 13:00 Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. 0:3 (-17,-22,-12)
5 6. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy - Sokol Bezděkov 3:0 (8,16,11)
6 6. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Choceň 3:1 (16,20,-21,14)
3. kolo
7 20. 10. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:0 (11,14,16)
8 20. 10. 2019, 10:00 Sokol Bezděkov - Slovan Moravská Třebová 0:3 (-13,-18,-11)
9 20. 10. 2019, 10:00 Dolní Újezd - TJ Svitavy 3:2 (-21,-20,6,11,13)
4. kolo
10 20. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Choceň 3:0 (16,15,16)
11 20. 10. 2019, 13:00 Sokol Bezděkov - Slovan Moravská Třebová 0:3 (-24,-16,-7)
12 20. 10. 2019, 13:00 Dolní Újezd - TJ Svitavy 3:2 (-25,15,21,-18,9)
5. kolo
13 3. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy - Sokol Pardubice I. 0:3 (-14,-16,-22)
14 3. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Dolní Újezd 0:3 (-15,-19,-19)
15 3. 11. 2019, 10:00 VK Choceň - Sokol Bezděkov 3:1 (12,-20,8,22)
6. kolo
16 3. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy - Sokol Pardubice I. 2:3 (-24,20,12,-20,-7)
17 3. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Dolní Újezd 1:3 (-21,20,-9,-20)
18 3. 11. 2019, 13:00 VK Choceň - Sokol Bezděkov 3:1 (-16,14,8,10)
7. kolo
19 26. 10. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Bezděkov 3:0 (15,8,17)
20 10. 11. 2019, 10:00 Dolní Újezd - VK Choceň 3:0 (12,9,15)
21 10. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy - Slovan Moravská Třebová 3:2 (22,-23,10,-15,19)
8. kolo
22 26. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Bezděkov 3:0 (11,7,18)
23 10. 11. 2019, 13:00 Dolní Újezd - VK Choceň 3:0 (7,22,16)
24 10. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy - Slovan Moravská Třebová 3:1 (7,23,-23,18)
9. kolo
25 8. 12. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. 1:3 (-17,19,-8,-18)
26 8. 12. 2019, 11:00 VK Choceň - TJ Svitavy 0:3 (-15,-20,-20)
27 8. 12. 2019, 10:00 Sokol Bezděkov - Dolní Újezd 0:3 (-10,-8,-4)
10. kolo
28 8. 12. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. 0:3 (-18,-16,-21)
29 8. 12. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Svitavy 0:3 (-23,-13,-19)
30 8. 12. 2019, 13:00 Sokol Bezděkov - Dolní Újezd 0:3 (-9,-4,-12)
11. kolo
31 31. 1. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - Dolní Újezd 2:3 (-14,-22,21,23,-10)
32 12. 1. 2020, 10:00 Sokol Bezděkov - TJ Svitavy 0:3 (-8,-18,-9)
33 12. 1. 2020, 10:00 VK Choceň - Slovan Moravská Třebová 0:3 (-20,-12,-17)
12. kolo
34 31. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - Dolní Újezd 3:0 (18,15,23)
35 12. 1. 2020, 13:00 Sokol Bezděkov - TJ Svitavy 0:3 (-17,-14,-19)
36 12. 1. 2020, 13:00 VK Choceň - Slovan Moravská Třebová 0:3 (-21,-15,-20)
13. kolo
37 19. 1. 2020, 10:00 VK Choceň - Sokol Pardubice I. 1:3 (-10,19,-20,-13)
38 26. 1. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Bezděkov 3:1 (18,16,-15,12)
39 26. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy - Dolní Újezd 1:3 (-20,-18,20,-20)
14. kolo
40 19. 1. 2020, 13:00 VK Choceň - Sokol Pardubice I. 0:3 (-15,-12,-15)
41 26. 1. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Bezděkov 3:0 (21,15,26)
42 26. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy - Dolní Újezd 0:3 (-22,-25,-20)
15. kolo
43 2. 2. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy 3:0 (11,15,10)
44 2. 2. 2020, 09:00 Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová 3:0 (17,15,6)
45 2. 2. 2020, 10:00 Sokol Bezděkov - VK Choceň 1:3 (23,-20,-18,-21)
16. kolo
46 2. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy 3:0 (20,22,2)
47 2. 2. 2020, 11:00 Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová 3:0 (13,10,19)
48 2. 2. 2020, 13:00 Sokol Bezděkov - VK Choceň 1:3 (22,-19,-20,-13)
17. kolo
49 14. 3. 2020, 10:00 Sokol Bezděkov - Sokol Pardubice I. .
50 8. 3. 2020, 10:00 VK Choceň - Dolní Újezd Kostka M.
51 8. 3. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy Vyhnálek M.
18. kolo
52 14. 3. 2020, 13:00 Sokol Bezděkov - Sokol Pardubice I. .
53 8. 3. 2020, 13:00 VK Choceň - Dolní Újezd Kostka M.
54 8. 3. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy Vyhnálek M.
19. kolo
55 15. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová Solař J.
56 22. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy - VK Choceň Sochor J.
57 22. 3. 2020, 10:00 Dolní Újezd - Sokol Bezděkov Kučera P.
20. kolo
58 15. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová Solař J.
59 22. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy - VK Choceň Sochor J.
60 22. 3. 2020, 13:00 Dolní Újezd - Sokol Bezděkov Kučera P.
Vedoucí soutěže - Mgr. Marcela Sezemská, Vančurova 13, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018