Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
1. kolo
TJ Sokol Pardubice I.-TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Slovan Moravská Třebová-TJ Spartak Polička, z.s. KKY
TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY-Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY
TJ Sokol Pardubice I.-TJ Sokol Dolní Újezd
TJ Slovan Moravská Třebová-TJ Spartak Polička, z.s. KKY
TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY-Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY
Příští kolo
TJ Sokol Pardubice I.-TJ Slovan Moravská TřebováSO6.10.10:00
TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY-TJ Spartak Polička, z.s. KKYSO6.10.10:00
Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY-TJ Sokol Dolní ÚjezdNE7.10.10:00
TJ Sokol Pardubice I.-TJ Slovan Moravská TřebováSO6.10.13:00
TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY-TJ Spartak Polička, z.s. KKYSO6.10.13:00
Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY-TJ Sokol Dolní ÚjezdNE7.10.13:00
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže Mgr. Ludmila Haraštová, Nádražní 648, Polička, 57201, tel. 731180433, e-mail: harasta.frantisek@tiscali.cz
1. kolo
1 30. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd .
2 29. 9. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
3 29. 9. 2018, 10:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
4 30. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Dolní Újezd .
5 29. 9. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
6 29. 9. 2018, 13:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
2. kolo
7 6. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová .
8 6. 10. 2018, 10:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
9 7. 10. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Sokol Dolní Újezd .
10 6. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová .
11 6. 10. 2018, 13:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
12 7. 10. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Sokol Dolní Újezd .
3. kolo
13 3. 11. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Sokol Pardubice I. .
14 4. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
15 3. 11. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Slovan Moravská Třebová .
16 3. 11. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Sokol Pardubice I. .
17 4. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
18 3. 11. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Slovan Moravská Třebová .
4. kolo
19 10. 11. 2018, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
20 11. 11. 2018, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Dolní Újezd .
21 10. 11. 2018, 10:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
22 10. 11. 2018, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
23 11. 11. 2018, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Dolní Újezd .
24 10. 11. 2018, 13:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
5. kolo
25 1. 12. 2018, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Sokol Pardubice I. .
26 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
27 1. 12. 2018, 10:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Slovan Moravská Třebová .
28 1. 12. 2018, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Sokol Pardubice I. .
29 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
30 1. 12. 2018, 13:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Slovan Moravská Třebová .
6. kolo
31 6. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. .
32 5. 1. 2019, 10:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Slovan Moravská Třebová .
33 5. 1. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
34 6. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Sokol Pardubice I. .
35 5. 1. 2019, 13:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Slovan Moravská Třebová .
36 5. 1. 2019, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
7. kolo
37 20. 1. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Pardubice I. .
38 12. 1. 2019, 10:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
39 20. 1. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
40 20. 1. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Pardubice I. .
41 12. 1. 2019, 13:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
42 20. 1. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
8. kolo
43 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
44 23. 2. 2019, 10:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Sokol Dolní Újezd .
45 24. 2. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
46 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
47 23. 2. 2019, 13:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Sokol Dolní Újezd .
48 24. 2. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
9. kolo
49 24. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Sokol Pardubice I. .
50 24. 3. 2019, 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová .
51 23. 3. 2019, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
52 24. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY - TJ Sokol Pardubice I. .
53 24. 3. 2019, 13:00 TJ Sokol Dolní Újezd - TJ Slovan Moravská Třebová .
54 23. 3. 2019, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY - TJ Spartak Polička, z.s. KKY .
10. kolo
55 7. 4. 2019, 10:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
56 6. 4. 2019, 10:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Sokol Dolní Újezd .
57 7. 4. 2019, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
58 7. 4. 2019, 13:00 TJ Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň, z.s. KKY .
59 6. 4. 2019, 13:00 TJ Spartak Polička, z.s. KKY - TJ Sokol Dolní Újezd .
60 7. 4. 2019, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová - TJ Sokol Bezděkov, z.s. KKY .
© ČVS 2015-2018