Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor juniorky

14. kolo
VK Choceň-Sokol Pardubice I.
Slovan Moravská Třebová-Sokol Bezděkov
TJ Svitavy-Sokol Dolní Újezd
Příští kolo
Sokol Pardubice I.-TJ SvitavyNE2.2.10:00
Sokol Dolní Újezd-Slovan Moravská TřebováNE2.2.10:00
Sokol Bezděkov-VK ChoceňNE2.2.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
1 Slovan Moravská Třebová 0 0 0 0 0   0:0 0
2 VK Choceň 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Sokol Bezděkov 0 0 0 0 0   0:0 0
4 TJ Svitavy 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0   0:0 0
6 Sokol Dolní Újezd 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 13. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. Krátký M.
2 6. 10. 2019, 10:00 TJ Svitavy - Sokol Bezděkov Vyhnálek M.
3 6. 10. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - VK Choceň Melicherová A.
2. kolo
4 13. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Pardubice I. Krátký M.
5 6. 10. 2019, 13:00 TJ Svitavy - Sokol Bezděkov Vyhnálek M.
6 6. 10. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - VK Choceň Melicherová A.
3. kolo
7 20. 10. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - VK Choceň Solař J.
8 20. 10. 2019, 10:00 Sokol Bezděkov - Slovan Moravská Třebová .
9 20. 10. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy Kvídera M.
4. kolo
10 20. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Choceň Solař J.
11 20. 10. 2019, 13:00 Sokol Bezděkov - Slovan Moravská Třebová .
12 20. 10. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - TJ Svitavy Kvídera M.
5. kolo
13 3. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
14 3. 11. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd Melicherová A.
15 3. 11. 2019, 10:00 VK Choceň - Sokol Bezděkov Slezák V.
6. kolo
16 3. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy - Sokol Pardubice I. Vyhnálek M.
17 3. 11. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Dolní Újezd Melicherová A.
18 3. 11. 2019, 13:00 VK Choceň - Sokol Bezděkov Slezák V.
7. kolo
19 26. 10. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Bezděkov Kaštánek A.
20 10. 11. 2019, 10:00 Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
21 10. 11. 2019, 10:00 TJ Svitavy - Slovan Moravská Třebová Vyhnálek M.
8. kolo
22 26. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Bezděkov Kaštánek A.
23 10. 11. 2019, 13:00 Sokol Dolní Újezd - VK Choceň Krátký M.
24 10. 11. 2019, 13:00 TJ Svitavy - Slovan Moravská Třebová Vyhnálek M.
9. kolo
25 8. 12. 2019, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. Kvídera M.
26 8. 12. 2019, 10:00 VK Choceň - TJ Svitavy Slezák V.
27 8. 12. 2019, 10:00 Sokol Bezděkov - Sokol Dolní Újezd .
10. kolo
28 8. 12. 2019, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Pardubice I. Kvídera M.
29 8. 12. 2019, 13:00 VK Choceň - TJ Svitavy Slezák V.
30 8. 12. 2019, 13:00 Sokol Bezděkov - Sokol Dolní Újezd .
11. kolo
31 12. 1. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
32 12. 1. 2020, 10:00 Sokol Bezděkov - TJ Svitavy .
33 12. 1. 2020, 10:00 VK Choceň - Slovan Moravská Třebová Kvídera M.
12. kolo
34 12. 1. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Dolní Újezd Kaštánek A.
35 12. 1. 2020, 13:00 Sokol Bezděkov - TJ Svitavy .
36 12. 1. 2020, 13:00 VK Choceň - Slovan Moravská Třebová Kvídera M.
13. kolo
37 26. 1. 2020, 10:00 VK Choceň - Sokol Pardubice I. Kaštánek A.
38 26. 1. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Bezděkov Maťátko V.
39 26. 1. 2020, 10:00 TJ Svitavy - Sokol Dolní Újezd Krátký M.
14. kolo
40 26. 1. 2020, 13:00 VK Choceň - Sokol Pardubice I. Kaštánek A.
41 26. 1. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - Sokol Bezděkov Maťátko V.
42 26. 1. 2020, 13:00 TJ Svitavy - Sokol Dolní Újezd Krátký M.
15. kolo
43 2. 2. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy Slezák V.
44 2. 2. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová Krátký M.
45 2. 2. 2020, 10:00 Sokol Bezděkov - VK Choceň .
16. kolo
46 2. 2. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy Slezák V.
47 2. 2. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Slovan Moravská Třebová Krátký M.
48 2. 2. 2020, 13:00 Sokol Bezděkov - VK Choceň .
17. kolo
49 8. 3. 2020, 10:00 Sokol Bezděkov - Sokol Pardubice I. .
50 8. 3. 2020, 10:00 VK Choceň - Sokol Dolní Újezd Kostka M.
51 8. 3. 2020, 10:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy Vyhnálek M.
18. kolo
52 8. 3. 2020, 13:00 Sokol Bezděkov - Sokol Pardubice I. .
53 8. 3. 2020, 13:00 VK Choceň - Sokol Dolní Újezd Kostka M.
54 8. 3. 2020, 13:00 Slovan Moravská Třebová - TJ Svitavy Vyhnálek M.
19. kolo
55 15. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová Solař J.
56 22. 3. 2020, 10:00 TJ Svitavy - VK Choceň Sochor J.
57 22. 3. 2020, 10:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Bezděkov Kučera P.
20. kolo
58 15. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - Slovan Moravská Třebová Solař J.
59 22. 3. 2020, 13:00 TJ Svitavy - VK Choceň Sochor J.
60 22. 3. 2020, 13:00 Sokol Dolní Újezd - Sokol Bezděkov Kučera P.
Vedoucí soutěže - Mgr. Marcela Sezemská, Vančurova 13, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018