Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Krajský přebor kadetky

11. kolo
Orel Letohrad-VK Litomyšl
Energetik Chvaletice-VK Lanškroun
Sokol Pardubice I.-Sokol Česká Třebová B
Příští kolo
Orel Letohrad-VK Litomyšl11.1.13:00
Energetik Chvaletice-VK Lanškroun11.1.13:00
Sokol Pardubice I.-Sokol Česká Třebová B11.1.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0   S B
0 Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0   0:0 0
1 Sokol Česká Třebová B 0 0 0 0 0   0:0 0
2 VK Lanškroun 0 0 0 0 0   0:0 0
3 Energetik Chvaletice 0 0 0 0 0   0:0 0
4 VK Litomyšl 0 0 0 0 0   0:0 0
5 Orel Letohrad 0 0 0 0 0   0:0 0
Podrobná tabulka
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad .
2 5. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice .
3 5. 10. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. .
2. kolo
4 5. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad .
5 5. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice .
6 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. .
3. kolo
7 12. 10. 2019, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. .
8 12. 10. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B .
9 12. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun .
4. kolo
10 12. 10. 2019, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. .
11 12. 10. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B .
12 12. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun .
5. kolo
13 2. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad .
14 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl .
15 2. 11. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice .
6. kolo
16 2. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad .
17 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl .
18 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice .
7. kolo
19 9. 11. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad .
20 9. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. .
21 9. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B .
8. kolo
22 9. 11. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad .
23 9. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. .
24 9. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B .
9. kolo
25 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad .
26 7. 12. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun .
27 7. 12. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
10. kolo
28 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad .
29 7. 12. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun .
30 7. 12. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl .
11. kolo
31 11. 1. 2019, 10:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl .
32 11. 1. 2019, 10:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun .
33 11. 1. 2019, 10:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B .
12. kolo
34 11. 1. 2019, 13:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl .
35 11. 1. 2019, 13:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun .
36 11. 1. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B .
13. kolo
37 25. 1. 2019, 10:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad .
38 25. 1. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice .
39 25. 1. 2019, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl .
14. kolo
40 25. 1. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad .
41 25. 1. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice .
42 25. 1. 2019, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl .
15. kolo
43 1. 2. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun .
44 1. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B .
45 1. 2. 2020, 10:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. .
16. kolo
46 1. 2. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun .
47 1. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B .
48 1. 2. 2020, 13:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. .
17. kolo
49 7. 3. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice .
50 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
51 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun .
18. kolo
52 7. 3. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice .
53 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl .
54 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun .
19. kolo
55 21. 3. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B .
56 21. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. .
57 21. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice .
20. kolo
58 21. 3. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B .
59 21. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. .
60 21. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice .
Vedoucí soutěže - Mgr. Marcela Sezemská, Vančurova 13, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018