Krajský přebor kadetky

16. kolo
Orel Letohrad0:3VK Lanškroun(-10, -8, -9)
VK Litomyšl3:0Sokol Česká Třebová B(18, 19, 16)
Energetik Chvaletice3:0Sokol Pardubice I.(18, 17, 17)
Příští kolo
Orel Letohrad-Energetik ChvaleticeSO7.3.9:00
Sokol Pardubice I.-VK LitomyšlSO7.3.10:00
Sokol Česká Třebová B-VK LanškrounSO7.3.10:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Lanškroun 16 16 0 0 0 48:1 1220:574 48
2 VK Litomyšl 16 10 0 2 4 34:20 1129:1046 32
3 Energetik Chvaletice 14 6 4 0 4 31:20 1052:982 26
4 Sokol Česká Třebová B 14 5 0 1 8 18:28 879:976 16
5 Sokol Pardubice I. 16 5 0 1 10 18:35 1019:1182 16
6 Orel Letohrad 16 0 0 0 16 3:48 727:1266 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad 3:0 (18,11,16)
2 5. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:0 (13,10,16)
3 11. 1. 2020, 09:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. 3:0 (21,13,23)
2. kolo
4 5. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad 3:1 (16,-21,17,11)
5 5. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:0 (6,5,13)
6 11. 1. 2020, 11:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. 3:0 (11,19,13)
3. kolo
7 12. 10. 2019, 09:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. U Dvora 745 Letohrad 0:3 (-14,-10,-14)
8 12. 10. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B 3:0 (17,19,23)
9 12. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 0:3 (-14,-14,-17)
4. kolo
10 12. 10. 2019, 11:30 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. U Dvora 745 Letohrad 1:3 (20,-24,-14,-18)
11 12. 10. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B 3:2 (-14,15,14,-22,10)
12 12. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 0:3 (-14,-14,-10)
5. kolo
13 2. 11. 2019, 12:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Tatenice149 3:0 (4,9,14)
14 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl 1:3 (-20,10,-11,-17)
15 2. 11. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice 0:3 (-13,-8,-20)
6. kolo
16 2. 11. 2019, 15:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Tatenice149 3:0 (8,2,22)
17 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl 0:3 (-21,-20,-22)
18 2. 11. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice 2:3 (-11,21,-9,24,-16)
7. kolo
19 9. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 3:0 (15,15,14)
20 9. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 3:0 (21,20,21)
21 9. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B 3:0 (5,13,8)
8. kolo
22 9. 11. 2019, 12:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 3:0 (13,11,13)
23 9. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 3:0 (8,18,21)
24 9. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B 3:0 (18,8,11)
9. kolo
25 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad 3:0 (12,15,4)
26 7. 12. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun 0:3 (-9,-13,-15)
27 7. 12. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl 3:2 (21,-24,16,-22,13)
10. kolo
28 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad 3:0 (11,11,22)
29 7. 12. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun 0:3 (-10,-12,-14)
30 7. 12. 2019, 12:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl 3:2 (23,-16,20,-15,12)
11. kolo
31 11. 1. 2020, 09:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl 0:3 (-17,-17,-18)
32 11. 1. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 1:3 (-11,20,-18,-22)
33 5. 10. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B 3:0 (17,19,15)
12. kolo
34 11. 1. 2020, 12:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl 0:3 (-10,-12,-16)
35 11. 1. 2020, 12:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun 0:3 (-15,-10,-17)
36 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-19,-24,15,-22)
13. kolo
37 25. 1. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad 3:1 (19,23,-24,15)
38 7. 3. 2020, 13:30 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice Hübl F.
39 26. 1. 2020, 09:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl 3:0 (6,5,4)
14. kolo
40 25. 1. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad 3:0 (17,17,16)
41 7. 3. 2020, 15:30 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice Hübl F.
42 26. 1. 2020, 12:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl 3:0 (19,13,12)
15. kolo
43 1. 2. 2020, 09:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun 0:3 (-13,-10,-6)
44 1. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B 3:0 (6,20,11)
45 1. 2. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 3:0 (15,17,15)
16. kolo
46 1. 2. 2020, 12:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun 0:3 (-10,-8,-9)
47 1. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B 3:0 (18,19,16)
48 1. 2. 2020, 12:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. 3:0 (18,17,17)
17. kolo
49 7. 3. 2020, 09:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice Tipelt L.
50 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Šámal L.
51 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun Hübl F.
18. kolo
52 7. 3. 2020, 12:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice Tipelt L.
53 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Šámal L.
54 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun Hübl F.
19. kolo
55 21. 3. 2020, 09:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B Petráčková K.
56 21. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
57 21. 3. 2020, 09:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Slezák V.
20. kolo
58 21. 3. 2020, 12:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B Petráčková K.
59 21. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
60 21. 3. 2020, 12:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Slezák V.
Vedoucí soutěže - Mgr. Marcela Sezemská, Vančurova 13, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018