Krajský přebor kadetky

15. kolo
Orel Letohrad-VK Lanškroun
VK Litomyšl-Sokol Česká Třebová B
Energetik Chvaletice-Sokol Pardubice I.
Příští kolo
Orel Letohrad-VK LanškrounSO1.2.13:00
VK Litomyšl-Sokol Česká Třebová BSO1.2.13:00
Energetik Chvaletice-Sokol Pardubice I.SO1.2.12:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Lanškroun 8 8 0 0 0 24:0 600:268 24
2 VK Litomyšl 8 6 0 0 2 18:8 564:509 18
3 Energetik Chvaletice 8 4 2 0 2 18:10 577:507 16
4 Sokol Pardubice I. 8 3 0 1 4 12:16 573:599 10
5 Sokol Česká Třebová B 8 1 0 1 6 6:22 489:651 4
6 Orel Letohrad 8 0 0 0 8 2:24 373:642 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 5. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad 3:0 (18,11,16)
2 5. 10. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:0 (13,10,16)
3 11. 1. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. Hübl F.
2. kolo
4 5. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Orel Letohrad 3:1 (16,-21,17,11)
5 5. 10. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Energetik Chvaletice 3:0 (6,5,13)
6 11. 1. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Pardubice I. Hübl F.
3. kolo
7 12. 10. 2019, 09:00 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. U Dvora 745 Letohrad 0:3 (-14,-10,-14)
8 12. 10. 2019, 11:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B 3:0 (17,19,23)
9 12. 10. 2019, 10:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 0:3 (-14,-14,-17)
4. kolo
10 12. 10. 2019, 11:30 Orel Letohrad - Sokol Pardubice I. U Dvora 745 Letohrad 1:3 (20,-24,-14,-18)
11 12. 10. 2019, 15:00 Energetik Chvaletice - Sokol Česká Třebová B 3:2 (-14,15,14,-22,10)
12 12. 10. 2019, 13:00 VK Litomyšl - VK Lanškroun 0:3 (-14,-14,-10)
5. kolo
13 2. 11. 2019, 12:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Tatenice149 3:0 (4,9,14)
14 2. 11. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl 1:3 (-20,10,-11,-17)
15 2. 11. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice 0:3 (-13,-8,-20)
6. kolo
16 2. 11. 2019, 15:00 VK Lanškroun - Orel Letohrad Tatenice149 3:0 (8,2,22)
17 2. 11. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl 0:3 (-21,-20,-22)
18 2. 11. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - Energetik Chvaletice 2:3 (-11,21,-9,24,-16)
7. kolo
19 9. 11. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 3:0 (15,15,14)
20 9. 11. 2019, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 3:0 (21,20,21)
21 9. 11. 2019, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B 3:0 (5,13,8)
8. kolo
22 9. 11. 2019, 12:00 Energetik Chvaletice - Orel Letohrad 3:0 (13,11,13)
23 9. 11. 2019, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Pardubice I. 3:0 (8,18,21)
24 9. 11. 2019, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Česká Třebová B 3:0 (18,8,11)
9. kolo
25 7. 12. 2019, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad Rejman Z.
26 7. 12. 2019, 11:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Kvídera M.
27 7. 12. 2019, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
10. kolo
28 7. 12. 2019, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Orel Letohrad Rejman Z.
29 7. 12. 2019, 15:00 Sokol Pardubice I. - VK Lanškroun Kvídera M.
30 7. 12. 2019, 12:00 Energetik Chvaletice - VK Litomyšl Sobotka V.
11. kolo
31 11. 1. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl Tipelt L.
32 11. 1. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Sobotka V.
33 5. 10. 2019, 09:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B 3:0 (17,19,15)
12. kolo
34 11. 1. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Litomyšl Tipelt L.
35 11. 1. 2020, 12:00 Energetik Chvaletice - VK Lanškroun Sobotka V.
36 5. 10. 2019, 13:00 Sokol Pardubice I. - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-19,-24,15,-22)
13. kolo
37 25. 1. 2020, 11:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad Slezák V.
38 25. 1. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice Maťátko V.
39 25. 1. 2020, 10:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Fiala K.
14. kolo
40 25. 1. 2020, 15:00 Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad Slezák V.
41 25. 1. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice Maťátko V.
42 25. 1. 2020, 13:00 VK Lanškroun - VK Litomyšl Fiala K.
15. kolo
43 1. 2. 2020, 10:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun Oyunchimeg L.
44 1. 2. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B .
45 1. 2. 2020, 09:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Roudenský M.
16. kolo
46 1. 2. 2020, 13:00 Orel Letohrad - VK Lanškroun Oyunchimeg L.
47 1. 2. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B .
48 1. 2. 2020, 12:00 Energetik Chvaletice - Sokol Pardubice I. Roudenský M.
17. kolo
49 7. 3. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice Tipelt L.
50 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Solař J.
51 7. 3. 2020, 10:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun Maťátko V.
18. kolo
52 7. 3. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Energetik Chvaletice Tipelt L.
53 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Pardubice I. - VK Litomyšl Solař J.
54 7. 3. 2020, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Lanškroun Maťátko V.
19. kolo
55 21. 3. 2020, 10:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B Petráčková K.
56 21. 3. 2020, 10:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
57 21. 3. 2020, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Slezák V.
20. kolo
58 21. 3. 2020, 13:00 Orel Letohrad - Sokol Česká Třebová B Petráčková K.
59 21. 3. 2020, 13:00 VK Lanškroun - Sokol Pardubice I. Maťátko V.
60 21. 3. 2020, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice Slezák V.
Vedoucí soutěže - Mgr. Marcela Sezemská, Vančurova 13, Svitavy, 568 02 ; TM 739 400 608 ; Email: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018